Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Jééé

    *15* *15* No vidíš ... 22.12. tě vzbudí kalendář a rychle jej ještě nemám Vánoční fotku musim běžet si jí nastavit *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Bravo Girls

    Ok..kuwa..já si stáhla BG slovensky do prdele musí se srát slováci do naší stránky..uloz.to *16* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jééé

    Jo aháá no to je taky důvod aby to mohla rozjet ... tak to dá na Sobotu ... wow ... *14* *14* I lowe Vashleynka too ... *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Bravo Girls

    Jééé *15* *15* A hotel pro psy je báječný asik si ho teďkonc pustím *15* *15*
  • kajuska4

    Bravo Girls

    Jsem si stáhla a pak hote pro psy a domácí mazlíček.. *14* ..wow mám Pc celý filmu *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Právě... :-)))

    Yes *14*
  • kajuska4

    Re: Jééé

    áááá..to je od Nessynky tak milé..I love Vashleynka.. *14* a ještě protože je to uterý.. *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jééé

    Yeah..jsem si to napsala i do kalendáře do mobilu...ráno mně to bude budit jak pojedu na autobus *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Právě... :-)))

    Děkujííí ... mě se taky hrozně líbí ... yeahhh ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Právě... :-)))

    ÁÁáá..ta je opravdu roztomiloučká.. *14* jééé...krásná... *14*
  • puspuspusinka

    Jééé

    Nejdřív sem se divila proč bude mít Nessynka oslavu až 18.12. ale poté mi došlo, že Ashleynka je 14.12. pozvána na nějakou akci, tak by nemohla dorazit na oslavu ... takže to možná takle Nessynka přeložila aby mohla dorazit aji Ashleynka aji Zac a všeci ... *14* *4* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Právě... :-)))

    Tak a už mám vybráno ... dyžtak dej F5 ... myslím že sem zvolila nádhernou a k tomu šíleně roztomilou fotešku Ashleynky ... tahle se mě hrozně líbí ... *14* *14* *3* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jééé

    UFF... *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Právě... :-)))

    Super a není zač... *14* .. si taky nějakou vyberu asi s teho nové filmu Journey *4* *14*
  • kajuska4

    Re: Jééé

    Ano máš to dobře.. *14*
  • puspuspusinka

    Právě... :-)))

    Kajuško děkujíí *14* Právě si vybírám nějakou fotešku Ashleynky na dnešní den, ale ještě se nemůžu rozhodnout ... *14* *3* Skusím se mrknout na google... *14* *4*
  • puspuspusinka

    Jééé

    WOW... Včera sem zavítala SabinQa *14* Sabí, dyžtak pro informaci kdybys mohla tak myslím 6.12. je předvánoční párty a 24.12. je MEGAVÁNOČNÍ PÁRTY !!! *14* Tedy doufám že jsem to nepopletla... *14* Kajuš oprav mě dyžtak ... *15*
    Jo a od 22. 12. myslím si dáváme Vánoční fotešky ... *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Dík

    Dobrou noc.. *14* *14*
  • skih

    Dík

    Tak já už musím běžet, aby mě máma nesprdla...ahoooj *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    To mně taky naštvalo a dost.. *10* jako třeba dnes jsem si koupila nové bravíčko a Ashleynky scan a Vanessky taky ale malý a jeden jako hlavně že tam dali Mileynu jednu celou stranu.. *8* kupuj si německé bravíčka tam je plakátu nejvíc.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit