Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    ok

    Ahoj..ano přesně vítaj u nás *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xDDD

    Ano fakt je užasný *14*
  • xDDD

    Prej zmrzlin a jagurtu xDDD HEY v pohodě viděla sem na icq že seš venku :-)). Jinak ty mě taky děsně chybíš :-(( a pokud jde o ten layout tak i já sama sem z něj mimo fakt se mi líbí xDDD a to je snad poprvý co se mi něco od sebe líbí xD
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jééééé

    Né v poho jsi v naší rodině zmrzlin a jogurtů *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Ahoj

    Ahojky,já se omlouvám já byla venku,moc mně chybíš děsně moc a nemůžu z toho laye protože,je fakt dokonalý pání bože závidím ti ho moc *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jééééé

    Ještě detail ... Stracciatella je můj nejolblíbenější jogurt a zmrzlina miluju jííí *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Jééééé

    Hey já jsem si dala Stracciatella mám to i dole ... v popisu "O Mě" ... Jinak jakoo ... jestli jsem něco pokazila a chcete tak být jen vy dvě nevadí zase smažu *14* Asi sem trapná coo ... *9* Ale mě se to děsně líbí ... no nic ... b-b. I love you. Napiš sms kdy tu budeš ju? Nesmím tu být furt...
  • puspuspusinka

    Jééééé

    Sem si všimla že ty seš Vanilla a Klaruš Chocolate xDD Můžu se přidat??? xDD Já budu třeba šlehačka *15* *15* *15* Nebo můžu být smetana nebo jahodová *15* *15* *15* Nevím jen se ptám ... ale pokud vadí ... tak nebudu *14*
  • puspuspusinka

    Ahoj

    Sem u ségry ...
    Ahojík Kajuško ... lásko moje ... *14* Chtěla jsem tě jenom na minutku vidět a něco ti ukázat ... http://tisdalehudgens-org.blog.cz/

    Dneska sem na tom torchu makala když byl taťka pryč ... a tadáááá ... tohle je ten slavnej blog kterej 1.7.2011 rozjedu ... už se nemůžu dočkat ... tak coo?? *15* Jinak ten layout jako sama sem z něj absolutně nadšená děsně se mi líbí sem se do něj zamilowala asi nejhezčí co sem kdy udělala ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Profil

    *9* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj

    ok *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Profil

    Thank you. I love you. I miss you. Goodbye my love. *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Páááááááá

    Já tebe taky a ano kdyžtak tu jsem paaaa *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Profil

    Ano ráda pro tebe vše zlatíčko moja *14*
  • puspuspusinka

    Profil

    Jo a postaráš se mi o profil? Prosím ... tady na osobnostech ... pro jistotu ... *4* *7*
  • puspuspusinka

    Páááááááá

    Tak ahoooj zlatíčko moje ... *14* *14* *14* Budeš mi chybět, ale jentak to nevzdám ... já skusím se sem dostat ... prostě musím nebo se zblázním ... *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ahoj

    To joo noo ... *9* *9*
    Mě sere celej svět ... všechno jenom umím podělat ... *9* *9* No nic skusím tátu ještě přemluvit dneska se naučím večer mu ukážu že to umím a pak skusím znova přemluvit ... *4* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahoj

    Né ty nejsi kráva,škola je kráva že nám kazí život! *8* *13*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahoj

    No budu muset, jinak mi vezme počítač na celé VP ... *9* *9* *9* Jako, ale co mám dělat teďka o prázdninách?? To budu jenom makat a nudit se a pak učit a žádnou zábavu mít nebudu ... *9* *9* Ale zasloužím si to když sem kráva blbá a neučím se ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Ahoj

    Ahojky!To snad né..já se taky těšila..ježiši chudinko moja zlatá..ach jo opravíš to já v tom věřím!!MÍŠO DO TOHO! *14* *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit