Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    áá

    Ahojky,
    konečně spolu!! *14*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Pa..... *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: AFFS

    jj OK
  • kajuska4

    áá

    Tak idu už paaa.. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: AFFS

    Ok v poho a já jdu stejnak za chvíli ven až se staví Kristýna.. *4*
    Nechci sedět doma všici venku a já doma.. *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Asi ten druhý protože,tam je více fotek..ale víš co mně se líbí všechny *4*
  • puspuspusinka

    AFFS

    Já jdu jenom oběhnout AFFS, tak kdybych neodepisovala ... do 10 minut je oběhnu *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Ahaa... jo v pohodě, já to setjně ještě nemám hotové ... *3* Jenom abys mi tak nějak pomohla ... *3*
  • kajuska4

    Re: ...

    Míšulko,
    ale já už mám nový nastavený tak mně je pošli a já bych si ho pak tam dala až by mně tamten co mám teď štval zase měnit to je už takové divné co si po mně pomyslí hehe ale určitě budou užasné od tebe.. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Jasné *14* *4*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško, já jdu oběhnout blog, a jinak ti teďka pošlu ten design pro tebe ... a mám ho tak nějak nevim no koukni na něj a řekni jestli se ti to zdá good nebo chceš přidat fotku a jestli ano tak si nějakou oblíbenou vyber protože já už nevím jakou bych ti tam mohla dát *15* *15* Sem nějaká bez nápadů ... vycucnutá ... *9* Pošlu ti dvě verze a ty řekni kterou chceš a co tam mám nebo nemám přidat ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: áá

    Dobře .... *3*
  • puspuspusinka

    ...

    Ještě k tomu komentáři včera:
    Mám se skvěle a ty?..
    To víš moc tu nikdo nebyl a tak jsem šla s mojim klukem ven ale byla tu hrozná nuda bez tebe jako vždy a co ty?


    ... No já se měla tenhle týden dcl dobře jako fakt byl bombastickej *15* *15* Ale chyběla si mi ty a můj počítač bez kterýho sem tu nemohla být ... a Elis ... jakoo ... *9* Ale vždycky to přes ten týden nějak přežiju,... *3* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: áá

    Aha tak to nevadí.. *9* *14*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Kajuško,
    promiň, táta mě včera vypl net, v půl 10 a já musela jít vrátit kompa ... Proto sem už poté neodepisovala ... *9*
  • kajuska4

    áá

    Míšulko,
    my se jdeme na jest k babičce a dědovi jsme pozvaní dlouho jsem tam nebyla *14*
  • kajuska4

    Re: xD

    Mám se skvěle a ty?.. *14*
    To víš moc tu nikdo nebyl a tak jsem šla s mojim klukem ven ale byla tu hrozná nuda bez tebe jako vždy a co ty? *14*
  • puspuspusinka

    xD

    No a jak se jinak máš?? Jakej byl týden beze mě?? *7* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xDD

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDD

    Ahááá ... *15* *15* *15* No dobře ty .... *15* *15* *15* To mi se dneska o fyzice koukaly na Vesmír a tam na Měsíc a tam byly astronauti a skákaly po měsíci a já takej výtlem až sem si tam představila nás dvě *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit