Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: I am Afraid ... :'(((

    Já kdybych byla (a chtěla bych být, ale asi to nevýjde, jak jsme si slibovaly DAMU nebo FAMU v Brně spolu, tak to asi nevyjde, protože, bych chtěla právě práci, kde můžu mít rodinu a přátele pořád blízko sebe ... kdybych byla herečkou musela bych cestovat) tak bych jako brala takové seriály, ale zase jako, nemohla bych mít rodinu bylo by to obtížnéé ... *9* *9* Takže budu asi fyzioterapeutka ... a rozhodně chci bydlet někde blízko tebe, nebo rovnou být s tebou spolubydlící ... yeahhh *14* *14* *14*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: Re: Re: film

    na nově :D Já s epředtím přepsala a napsala noova :D a jmenuje se to Táta za všechny peníze :) *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: DRSNÝ xDD

    Jo viděla jsem,... 800 dní,... ty seš borka,... už jen 200 dní a máš mega,ultra,maxi výročí ... *1* *1* *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: I am Afraid ... :'(((

    Přesně.. *9* *9* ..
    Já kdybych byla někdy popular,nebudu takhle natáčet serial a ještě daleko od svých blízkých.. *13* *13* *14*
  • kajuska4

    Re: DRSNÝ xDD

    Gratulace,já už jsem měla minulý čt *14*
  • puspuspusinka

    I am Afraid ... :'(((

    Bojím se,... že se Ashleynka z toho už asi zhroutí nebo nevím, ona už vůbec není šťastná,... pokaždé se na Candids když je ve Vancouveru mračí a schovává,... směje se a je naprosto v pohodě jenom když je doma u Scotta v LA ... už aby se to Hellcats dotočilo, nebo z něj Ashee nějak zmizela, protože, už mi to vadí,... *9* *9* Nesnesu, jí vidět furt takle zmučenou a unavenou a nešťastnou *9* *9* !!!!!!!!!!!!!
  • puspuspusinka

    Re: Re: Three Photos

    *14* *1* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Caroline <3

    joo *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojík,... =)

    Já ten Nessie shoot tak miluji!! *14*
    Ach jo Ashleynka..taky jsem jí dlouho neviděla na Candids fotkách *9* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • puspuspusinka

    DRSNÝ xDD

    Já měla včera výročí 700 dní a ani o tom nevím ... *15* *15* Drsnýýý ... *15* *15* Ale jako supeer ... už táák dlouho pááánííí ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: xD

    Haha *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Three Photos

    jééé *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Caroline <3

    Yeahh ... to zní tááák hezky ... mám tě tu u sebe a to je hlavní ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    xD

    Teď, jsem Ti chtěla něco sakra důležitýho říct, kurňa ... Co to bylo ... ááá ... se picnu už fakt ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Caroline <3

    No vidíš to..já zapomněla ti jí napsat..
    Ale mám tě tu teď a to je hlavní.. *14*
  • puspuspusinka

    Three Photos

    Jsem přidala 3 fotešky z shootu Ashlenky, jak mám na profilovce ... Já ten shoot táááák miluju ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Caroline <3

    Karolísku můj milášku ... ty mi taáááák chybíš ... yeahh ... chvilka s tebou je úplně to nejlepší v tomhle zkurwáckým dnu ... A týden bez tebe je jako rok bez Slunce ... *9* Hrozně mi chybíš ... *14* *14* Kdybych aspoň měla kredit ... *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojík,... =)

    Promiň, sem se zakoukala do toho shootu Nessie *1* *14* *3* Škoda, že nejsou žádné newsy Ashleynky *9* *9* Už od neděle ... *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: film

    Ani já ne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit