Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    ...

    Když tu budu příští víkend což nevím jistě, tak by mohla být ta párty tu u Ash *3* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Já na to koukám skoro pořád mám to na DVD zrovna včera o půlnoci sem se na to koukala, protože sem nemohla spát, ale to je fuk už se těším až to uvidím dneska zase ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    4 297

    Páááni, já mám v počítači 4 297 fotek jenom Ashleynky, a to sem zapoměla započítat Candids a fotky z People Choice Awards ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    Já taky ikdyž jsem to viděla *14* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Bože já se táák těším na Moderní Popelku dneska večer ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ....

    yes *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ....

    Jo ta je taky boží ... *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: School...

    *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ....

    Yes or Hair *15* *14*
  • puspuspusinka

    ....

    It's Alright It's OK
    So much better without you
    I won't be sorry
    Alright, OK

    yeahhh ... snad to mám dobře píšu to jenom jak to slyším ... to tu poslouchám furt dokola ... It's Alright It's OK, Suddenly, Me Without You a pak Avril *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: School...

    Pro tebe vše.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: School...

    *15* *15* To musí být fajn učitel ... a nejlepší na tom je tohle: "moje nejlepší kamarádka Míša" ... to se mi mooc líbí ... *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    jj *9*
  • kajuska4

    Re: School...

    Ach jo.. *9* víš co nám říkal učitel že:
    Nebudete mít prázdniny a já říkám:Moje nejlepší kamarádka Míša je měla a my musíme bejt ve škole a on ale neměla to si dělala srandu a já se s ním hadala on si ale dělala prču *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Njn ... já to nechápu ty věty ... vedlejší ... to jak se to má dělit ... jako ... časová, podmětná, předmětná, příslovečná, způsobová atd. totálně na hlavu ... a pak ty poměry mezi větami hlavními ... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    School...

    Mě se vůbec nechce do školy ... protože, tu nebudu moct být .... *9* Já chci ještě týden prázdniny ... ale snad mi táta dovolí zase počítač na víkend ... *14* *4* ale nevím ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: ...

    Ok já fakt tohle nechápu a nikdy jsem to nechápala *1* já asi nejvíc chápu podmět a přísudek nebo slovesa *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    No, tak rači změníma téma ... *14* Já se zeptám u Avril, jestli tohle někdo náhodou nechápe ... snad Hanča ... *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Achjoo ... tohle je v háji ... to je látka na tohle pololetí ... musím najít někoho kdo mi to aspoň trochu vysvětlí ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ...

    Ou..jejky tak na tohle jsem taky blbá promiň *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit