Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    mo

    no jo mas pravdu kamilo velkou a cetlas ten clanek jak van chodi s tim alexem nebo jak se jmenuje je vtomto bravu co vysel je to proste trapny kdyz chodi jenom s alexem kvuli tomu aby zac zarlil a pokud de o ash tak tam byl taky clanek cetlas ho jak psali ze si vybojovala tu kondicku a ze to jeji CD vypravi o jejim zivote a ze ma krasne hnede vlasy to vsechno je pravda ona si vybojovala cestu ke slave a vzladla to je suprova ash je nej *14* *14* *14*
  • kamickar

    Ash a Scott

    Ash a Scott sou spoolu štastní tak ať jim to vydrží ne jak Zanessa ty se furt hádají moc to přeju Ash a Scottovi *14* *4* *14* *14* *4* *14*
  • kamickar

    omajda

    Vanessa se k Zacovi hodí protože sou oba dva tak hnusný.Já si teda myslím že Vanessa je snim kvůli tomu že je slavnej myslí si že když spolu budou tak bude víc slavná.četli ste to jak Zac mluvil o tom nový bytě co koupil myslím že to bylo v bravu jak se ho ptali jestli bude z Vanessou na hromádce tak řekl ne že nemá ani uněj doma vlastní pokoj tak tomu sem se musela smát prí chtějí mít miminko ale jak chtějí mít miminko když furt někam cestujou a ani spolu nežijou!
  • omajda

    jj

    jj ja zaca nesnasim scoot je stokrat lepsi ash si vybrala dobre
    a reknuvam zac a vanessa se k sobe fakt hodi:-)
    *3*
    jj a vanessa je pekne trapna cetla sem to v tom new bravu fakt je trapna ona si mysli ze zac k ni pribehne kdyz ho bude podvadet
  • omajda

    jj

    jj ja zaca nesnasim scoot je stokrat lepsi ash si vybrala dobre
    a reknuvam zac a vanessa se k sobe fakt hodi:-) *3*
  • marsa12

    ..

    No on jak ma ty novy vlasy tak to se mi moc nelibi ale kdyz je ma jak v 17 again a v HSM tak mu to slusi *3*
  • medousssek

    Re: .

    byl hezkej, ale te%D??
    tEĎ JE PODLE MĚ TEDA PĚKNĚ SLIZKEJ...
  • marsa12

    .

    Zac je nahodou celkem peknej...me se teda libi o hodne vic nez Scoot
  • medousssek

    Re: anda352

    jj psaly tam, že Ashley a jared jsou ještě kamarádi i potom co se rozešli!!
  • kamickar

    anda352

    chtěla si říct že Ash a Jared sou kamrádi ne Ash a Scott
  • anda352

    bravo

    V bravu psali že scott a ashlei jsou jenom přátele ale podle mě to je krávovina
  • anda352

    ..

    Ashley si dobře vybrala scott je nej. na světě *14*
  • anda352

    Scott

    Scott je fakt hezkej než ten hnusnej Zac
  • marsa12

    ..

    ale scoot se mi moc nelibi je strasne velkej ale hlavni je ze ho ma rada
  • omajda

    ano

    an scoot je lepsi a Ashley je snim stastna a to je to hlavni!!! *14* *14*
  • marsa12

    Re: Re: ..

    tak tj..ja si zase myslim ze na nej nemela moc casu a on ji podved...ale cely je to kravina:Dnebudu uz Jareda resit nemam ho vubec rada
  • hilarkamucik

    Mate pravduu

    Ashleyyynkaa je faktyys nejiik:-*asi se shodnem ze jako Sharpay ma opravdu styl *14* je faktt neeej:-) *3* Ashley *3*
  • medousssek

    Re: ..

    protože jim to spolu neklapalo...
    to si myslim, ale jsou fakt trapní, že jednou v tom časáku napišou že se rozešli protože ju podváděl a podruhe pro to že už jim to neklapalo a že na něj Ashley už neměla takovej čas, jak předtím..
    já si myslim spíš že jim to neklapalo
  • marsa12

    ..

    Holky co vy si myslite proc se s nim rozesla?!
  • simca2

    as

    ash je nejlepsi zpevacka herecka modelka proste je best!!!!!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit