Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    ale

    ale na tý stránce ashleyytisdale.blog.cz je jenom jak Ash jela do Los Angeles a další věci
  • omajda

    ASH

    ASH DNEESKA JELA PROPAGOVAT DO NEW YORKU cd GP NEVIM JAKO OBLECENI MELA DOST SLADENE ALE MOC SE ME NELIBILO KLIDNE TOPOSUD SAMA JE TO ASHLEYYTISDALE.BLOG.CZ *4*
  • kamickar

    seš tu??

    seš tu ještě??
  • kamickar

    jo můžeš

    jo můžeš ocokliv povídej teda piš
  • omajda

    DOST

    DOST DIVNY
  • omajda

    a

    ashley is best!!!!!!!ja zkvela ze je na 5.MISTE JE UPA BOZI A MUZU TE O NECO POPROSIT???
  • kamickar

    no asi

    no asi jo vyděla si tu fotku na ashleytisdale.org tam má blond vlasy a je utoho napsáno new promo-nový promo fotky nebo coto znamená toje divný nemyslíš?
  • omajda

    si

    si tu?
  • omajda

    no

    no to je hrozny a je dobre ze ash je na 5.miste *14* a si postezuj kakadu ja mu to taky asi napisu co ty na to? *7*
  • kamickar

    já vím

    já sem taky poslala tapety a neoběvily se ještě a fotky ta taky ale mě se neoběvujou tady fotky ale vůbec nikdy když přidám fotky tak se neoběví k jaký koliv osobnosti toje hrozný Ashley je furt na 5.míste v t-music chart.Ashley is best *14* *4* *14* *4* *14* *4*
  • omajda

    JUJ

    JJ TO SEM SE TAKY DIVILA ALE NERESME vtrapku *3*
  • omajda

    AHOJ

    AHOJ A KAMILO ME TO DOCELA STVE JA SEM PRIDALA TAPETY TAK PRED TYDNEM A VUBEC SE NEOBJEVILY A TO POSLALA MOC A ANI JEDNA SE NEOBJEVILA *10*
  • kamickar

    jo

    myslíš??na VTRAPCE diskuzi říkají že je VTRAPKA na těch fotkách nádherná a hlavně že neví jaký fotky
  • omajda

    as

    ASHLEY IS BEST AND BEST AND BEST!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • nespesna

    čauky

    ahoj jsem tu.
  • omajda

    ja

    ja sem se divala na ty videa a jsou upa bozi jso krasny *4* *4* *4* a ash je taky tam hezka *4* *4* *4* vyborne s je vybrala
  • kamickar

    Ashley

    Ashley je nejlepší ještě se neoběvily tapety
  • omajda

    jo

    jo sem...
  • kamickar

    Magda

    si tu??
  • kamickar

    videoklipy

    ahoj holky přidala sem nový videoklipa a už se oběvily sou to ty úplně dole tak se koukněte jetam i videoklip jak Ashley hrála na kitaru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit