Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    ashley

    ASHLEY IS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* IS BEST *14*
  • omajda

    je

    je tu nekdo? *7*
  • omajda

    jo

    jo ja nerikam ze ty se nebavis o ash a ani nerikam ze ostatni jenom to rikam projistotu.a aby nam daly pokoj tim dopisovanim!
  • jessinka666

    omajda

    Ale já se na Ashley dizkuzi vždy bavim o Ashley
    !!
  • omajda

    jo

    jo prosim vas jedna faninka van tvrdi ze je to ash diskuze a ze se nemame bavit o sobe jako treba kolik ti je?tak prosim hlavne proto aby nam daly pokoj a taky prosim kvuli tomu ze ma i trochu pravdu je to ash diskuze!
  • vananneh

    Re: holky

    DI DO PRDELE!!TO JE NORMÁLNÍ SHOOT!!ASHLEY TAKY JE V PLAVKÁCH VŠICHNI CHODÍ V PLAVKÁCH KDYŽ JE ASI LÉTO NE??STE KRÁÁÁVY! *8* *16* *8* *13* *10* *7* *5* *5*
  • omajda

    caw

    caw jo sem!
  • jessinka666

    Ahojky

    Ahojky je tady někdo ?
  • omajda

    no

    no kdyz tady nekdo bude tak dejte vedet!jo?
  • omajda

    si

    si tam????? *7* jessinko666? *7*
  • omajda

    ASHLEY

    ASHLEY IS BEST!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • omajda

    ja

    kdybych se mala setkat zneakou celebritou a mohla si vybrat tak si VYBERU ASHLEY A ROBERTA PATTINSONA ALE VIC ASHLEY TO JE SAMOZREJMY JA ASH ZBOZNUJI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • simca2

    i

    I LOVE ASHLEY!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ASHLEY IS BEST AND BEST AND BEST!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* JA ZBOZNUJI ASHLEY!!!!!!!!ASHLEY JE NEJLEPSI!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • simca2

    proin

    promin ja musim tak o pul ctvrte tu budu mozna i driv tak caw *4*
  • dobře

    mám se dobře
  • simca2

    ahoj

    ahoj holky jak se mate??
    ASHLEY IS BEST!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamickar

    tak jsem najela na ty stránky a dala tam Van na první fotce je jak prostitutka a vlastně ona jíchce být to je sprominutím kravka a na druhý fotce v dalším článku vypadá taky strašně no řeknu vám vtrapka je pěkně blbá kráva a ještě k tomu prostitutka no no coment
  • kamickar

    holky

    ahoj holky podívejte se na tuhle stránku www.walt-disney-stars.blog.cz,to se nasmějete dej te si tam Vanessu Hudgens a hned u toho prvního obrázku p
  • nicky0012

    hnusiota emma!

    ahoj to fakt newm a o čem se tu bavítu docela dlouho sem tu nebyla a udělaly jse hoodně komentářu a ta hnusná emma je před ashley já ji nesnáším!!!a vtrapka nás dohání co se s ashley děje??
  • medousssek

    ???

    Ahojky lidi, nevíte náhodou kdy bude hlasování do TCA končit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit