Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úvodní fotka je divná

    Hey ta úvodní fotka je fakt Ňáká divná...ty oči má Ňáký divnýý..kdo ji ta dal? *7*
  • nespesna

    no

    no ten dokument je fakt smutný no třeba hotu dala protože chtěla a by to všichni viděli.
  • nicky0012

    dokument

    ten dokument je fakt smutnej ale nechápu proč ho dáváš na stránky o ash ale jak ho mlátil to je strašně smutný jo )
    a ty ashleynko si nehraj na to že máš skype ashley protože ta má tolik práce že by si s zebou určitě nepovídala a neumíš tak dobře anglicky a američanka neumí slovensky tAKže stěr!!
  • ashleynka24

    Re: ashleynka24

    Ja niesom ashley ale som z Ameriky viem trochu po slovensky a mám skype od ashley a naozjsnej a povedala som jej že jej urobím profil na slovensku na osobnosti.cz viem o nej všetko!
  • kamickar

    ashleynka24

    nehraj si na Ashley jak by se sem dostala nevíš?
  • ashleynka24

    Ashley

    It is for Ashley! Profile.
  • ashleynka24

    Re: ashleynka24

    I am not Ash. It is profile Ashley Tisdale.
  • blonde

    ashleynka24

    proč si hraješ na Ashley?...i celej profil máš o Ashley to je fakt ujetý... *7* *15*
  • ashleynka24

    Hello

    Hi! How are you?
  • gvgh

    koukně tese na tohle
    http://www.stream.cz/video/3 22038-dokument-o-michaelu-jacksonov i/0
  • nicky0012

    blonde

    blonde a pisnička je hezká to zrychleni to oživí!!!poslechne te si ju fakt stoji za to!! *14* *14* *1*
  • nicky0012

    dobré ráno

    ahoj holky je tu někdo mě přijde že na trý nový fotce má 1 oko malý A druhý velký a teda muj názor je že ta předtim byla hezčí nemužu si pomoct!!! *7* *9* *13* *8* *8*
  • nespesna

    jo

    no mě se ta fotka líbí než předtím ale mohl by tam dát lepší.
  • blonde

    musiiccc

    Holky tak jsem brouzdala na youťů a narazila jsem na RMX písničky "He said,She said" to si prostě musíte poslechnout,je to spíš jenom zrychlený ale je to bestový,možná jste to už ale slyšela,neva ale i tak to sem přidávám *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=hurHCPO5pWg

    tak poslouchtejte aužijte si to,,ahooj *4*
  • blonde

    halóóó :)

    ahoj holky,je tu někdo?.... *7*
  • Prosba...

    ahojky... Chci jen poprosit toho co momentálně upravuje profil Ashley, aby neupravoval diskografii, páč jsem jí nestihla dodělat, a mám už všechno připravený, že to tam jen vložim, tak to prosim neupravujte, byla bych nerada kdybych nad tim strávila 2 dny nanic... Díky moc...
  • nicky0012

    fotka

    videli jste tu novou fotku ashley???mno nechci nikoho urazit ale mě se moc nelibí kdo ju tam dal???
  • nicky0012

    mno

    to je blbý žhe? *9*
  • nespesna

    no

    ach jo.
  • nicky0012

    hoky

    jo a ashley je furt na tom stejným místě jo v tech hlasech takže je to blbý!!!a shakira předběhla i hilary duff!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit