Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashleynka0012

    ...

    ahoj jak se ved ashley je super!!!!
  • simca2

    na blog

    na blog ted posledni dobou chodí moc idi vcera 48 a pred vcerejskem 36 a predpredvcerejskem 51 no vlastn to zacalo od soboty a z po dnesek *14* *14*
  • medousssek

    téma?

    tak jaký téma teda??? tak něco skuste vymyslet
  • hm...

    ..ja mam ashley mooc rada!..ale avril lavigne je lepsii-...
    *14* *14*
  • medousssek

    už mě fakt..

    hej oni mě už fakt..... jako pořád se do ashley navážet nebudou, že je plastická a tak:-D jedinej kdo se do někoho muže navážet jsme my do vaenssy.-.D
    • simca2

      Re: už mě fakt..

      my to taky nemůžem ale plastická není!!!!ona to dělala kvůli zdravotním problémům!!kdy to už pochopí *16* *4*
      • medousssek

        Re: Re: už mě fakt..

        ale mužeme..my mužeme všechno :-D oni to nepochopí, na to by museli mět mozek a to oni nemají takže to ani nemužou pochopit
        • simca2

          Re: Re: Re: už mě fakt..

          jako vlastne ano my máme důvod třeba nahé fotky ony nemají žadnou výmuvu proc to udělala
          ale to že si udělala plastickou operaci to je kvůli zdravotním problémům ale zase my když pomlouzváme vanessu tak ony ash proto nemůžem vis?? *4* ashley je dokonala neudělala žadny průser nic *14* *14*
  • medousssek

    sme si počkaly až sme se dočkali

    ale to je dobře že jsme si táák dlouho čekali na novinky.. aspoň stojí za to, protože ty fotky sou uplně super .. tak sme si počkali až sme se dočkali náádhery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit