Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley-blbka

    ashley je nejhorsi zpevacka na svete ja ju primo nenavidim .... miley cyrus je mnohem lepsi a je taky vyspela *1* *1* *1* *13*
    • marsa12

      Re: Ashley-blbka

      ja vim ze pisu moc pozde ale nedalomi to....jestli Ashley tak moc nemas rada tak sem nelez tohle je pro fanousky..a kdyz ji tak milujes tu Miley tak si to di psat na jeji diskuzi ale sem nelez... *13* *16*
  • ashley11

    Ashley

    ahoj tady největší fanynka Ash Aney, chtěla sem vyvézt z omylu ty, kteří si myslí že na představení HSM on ice uvidí známe HSM stars. Kdepak oni tu nebudou, a jejich role obsadí jen krasobruslaři *9* je mi to taky moc líto. Jinak, jak možná víte si s ashley píšu na icq, ale nevím jestli je to pravé icq. Nedávno jsem se dozvědela že američani icq nemají, mají spíš yahoo atd. ale to nevadí, s Ash si píšu i dopisy a je to moc sqělá holka mám ji mc ráda cc. Největší fanynka ashley tisdale *14* *14* *14*
    • Re: Ashley

      seš na omilu američani mají icq já mám učitelku američanku a ta otom asi něci ví!!!!!!! *3*
      • ivetka936

        Re: Re: Ashley

        Já jsem chodila na jazykovku, kde nás učilo 5 rodilých mluvčích a ani jeden z nich nevěděl, jak se icq používá, protože v Americe je jen minimálně. Oni používají spíš yahoo, myspace a jiné, ale icq téměř ne. Neříkám, že ho tam nikdo nepoužívá, páč si píšu s pár lidma z Ameriky přes ICQ, ale je to v oblasti New Yorku. Mojí učitelé byli z Mexica, Texasu, Californie a ještě z dalších zemí.
    • Re: Ashley

      Nezlob se na mě,ale neříkáš pravdu.HSM tady budou.Četla jsem na netu,že to budou oni osobně.
      • Re: Re: Ashley

        to jo to máš teda pravdu ty kokoti by se ani neodvážili jít až sem do české republiky nebo jsou to srabové jedny debilníí ochhhhhh já je tak nesnáším napište mi ti co taky nesnášíte hsm na můj skipe bikarek diky muzete i tady odepsat buducekat tak papapapaapp *1* haha *1* hihiuihihihihihi *3* *14* *7* *5* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Ashley

        posli mi pls odlaz na aniissek@seznam.cz
  • ashley11

    Ashleynka : *

    ahoí souhlasim se všema co si myslej že Ashleynka ja prostě nejlepší. Mám ji moc ráda!!! Jsme její největší fanynka, a Ashley je moje skvělá kámoška sice jen přes icq ale aspoň že to. Miluju tě Ashley !!! *14* *14* *14*
    • Re: Ashleynka : *

      Dej mi pls její icq!!!!! *14* *9* Prosím moc!!!!
    • simca2

      Re: Ashleynka : *

      prosím dáš mě to icq na ashley? *4*
    • klakaty

      Re: Ashleynka : *

      No fuj lezba! *9*
      • hanka2341995

        Re: Re: Ashleynka : *

        fu ty jsi tak možná lezba!!Nech bejt Ashley na pokoji!!
        • ashley11

          Re: Re: Re: Ashleynka : *

          jen závidíte moje přátelství s Ashleynkou *3*
          • ivetka936

            Re: Re: Re: Re: Ashleynka : *

            Tak ty asi nevíš, že v Americe se ICQ nepoužívá, takže tvoje "machrování" nemá smysl. A navíc pochybuji, že umíš anglicky
  • ashley11

    Ashley

    Ahoi tady nej fanynka Ashley *4* , Ashley 2. CD už vyšlo? páni to si musím hned koupit, viděla sem zatím jen obrázek alba a je úúúžasnej hned sem si koupila černý triko a nažehlila sem si ten obrázek na něj waaw neska mělo triko premiééru *14* mno uspěch ako mega. Musím Ash napsat dopis až si poslechnu její CD. A ty tmavý vlasy jí fakt mc slušej, stě Ashleynka, dokonalá je byla a bude navždy, její největší fanynka, Any *4* *4* *4*
  • nicky0012

    nej

    ashley je prostě nej a na tech hlavních nominovací í vyhrála a ty ostatní už nás nemusí zajímatma totiž víme že ashley je nej a nějaká vanessa to mnozí newí kdo to je kdyby hsm nebylo tak by vanessa byla třeba uklízečka ale ashley ta už dávno známá byla!!
    • medousssek

      Re: nej

      jj Ashley už dávno hrála v The Suite
  • nicky0012

    ahoj

    ahoj holky dobré ráno!-vydím že probýráte ashley vlasy!-mno abych řekla svuj názor já sem si zvykla že je blond a prostě jí to seklo!ale když se objevila s tema hnedýma byla taková dospělejší a rozumější my přišla už nevypadala jako děcko prostě mě se ted už líbí víc s hnedýma i když sem si na blodn zvykla! *14* *1*
  • Ashley uvidím

    Vážne ji uvidím věřte mi.Nechci tady machrovat.Mluvím pravdu.HSM budou v Praze.Věřte mi. *9*
    • RE:

      hi!!!I´m Ashley and What are you doing???i´m GREAT!!! wthat is about me tald???please write..
      • Re: RE:

        TY JSI ALE DEBIL VŽDYT ANI NEUMÍŠ ANGLICKY NEJDŘÍV SE NAUČ ANGLICKY JSI DOST TRAPNÁ A JÁ TRAPASI MILUJU TY KRÁVO HAHAHA *1* *1* A MIMOCHODEM MILEY JE LEPŠÍÍ HAHA *1* A JEŠTĚ NĚCO MŮŽEŠ ZE SEBE DĚLAT TU KRÁVU ASHLE ASHLEY JE KRÁVA,DEBILKA,TRUPKA,PI--C-- A OCHHHH
      • Re: RE:

        než se začneš za někoho vydávat, tak se nauč psát a hlavně se nauč anglicky. ale on ti to stejně někdo zbaští, tady sou totiž stupidní lidi který uvěřej tomu když to sem někdo napíše.
        • Re: Re: RE:

          Máš pravdu.Ona není Ashley Tisdale.
        • Re: Re: RE:

          No si taky myslim *3*
  • sweet_terule

    AS

    Těšiiiiiim se na new album!:) Ty fotky jsou fantastickýýýýý.. :) Jestli bude tak skvělý i album... :)
  • sharpay-ashley

    je uzasna jsem nej fanda

    ashley tisdale je nej na svete a ja sem jeji nejvetsi faninka a at si nekdo mysli ze on tak je na omylu ja se za ni vzdy postavim protoze sem byla v americe a tam sem se s ni seznamila protoze umim anglicky a je ma nej kamoska jo ama prebarveny vlasi jinak je ma hnedy a je uzasna krasna ma hezkyho psa a to mluvim pravdu ja nikdy nelzu *14* *14* *1* *3* *15* *4*
    • simca2

      Re: je uzasna jsem nej fanda

      Ashley Tisdale je nejlepší *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *15* *15* *14* *14* *4* *4*
      • Re: Re: je uzasna jsem nej fanda

        x-letá holka co umí pravopis *4*
        • simca2

          Re: Re: Re: je uzasna jsem nej fanda

          je mi 11 dík *1*
    • Re: je uzasna jsem nej fanda

      Desetiletá holka co ani neumí pravopis.
  • Ash

    Ash je super upa nej, mam ji rada páč sme si podobný...mno vzhledově sem to zařídila já *1* ale kámošky mi řikaj že sem jak vona *14* esi je tady nekdo takovej mrtě fanda jako já tk se mi ozvi na e-mail nebo na icq 484-286-811 *14* zatim pp Ashley fanoušek č. 1 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit