Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashleynka0012

    ashley je nej!

    změnila jsem názor!!!ashle je nejlepší a její nový klip crank it up je nejužasnější ááá zbožnujuji !!doufám že vám to nevadí že se k vám přidám ashley zbožnuju!
  • nicky0012

    ....

    ahoj holky má někdo zvás skype na ashleynku??
    a nebo holky nemáte vy skype?
  • Ashley je super

    Ashley je úžasná a má skvělý písničky. Nejhezčí je He said, She said a Kiss the Girl. Nemáte někdo hezký plakát Ashley Tisdale klidně ho vyměním třeba za Hilary Duff, Wentwortha Millera, Johnnyho Deppa, Orlanda Blooma nebo Kiera Knightley. *14* *7* *3*
    • Re: Ashley je super

      Fakt?!Tak mi napiš na e-mail ten plakát kterej mám je fakt super!!!! *14* *14*
  • andyytisdale

    Ashley je suupr :)

    Noo tak já osobně mám Ashley moooc ráda. Neznám ji sice osobně ale za ten rok co o ní mám blog a přidávám o ní kažý den novinky si myslím že je to skvělá,pohodová holka :) Na nic si nehraje a vadí mi celkem dost jak tady na ni někteří nadávají :( Já třeba taky nemám ráda Vanessu atd... ale necpu to furt všem pod nos!!!! prostě každý má rád někoho jinýho a tak to je :) tak semka o ní semka takový hnusárny nepište!!!! když se vám nelíbí tak to semka bud vůbec nepište,nebo semka nechodte ne? ale uvědomte si že tohle je stránka pro fanoušky Ashley a tak to je!!!! A navíc,blondatý vlásky měla jenom kvůli roli v HSM,jinak je od přírody hnědovláska a taky si tuhle barvu vrátila :) Moc jí to sluší a plastika nosu..pche!!! jí to prostě slušelo vždycky a vždycky bude :-*
    Jo a jinak můj bloček je ashleyytisdale.blog.cz tak se přijdte podívat,ale byla bych ráda kdyby tam přiši jenom ti co mají Ash rádi a nee ti co si nutně potřebujou zanadávat!!! *14*
    • Re: Ashley je suupr :)

      Tak počkat.Ty nemáš rááááda Vanessu?Tak to je nemožný.Protože ty dvě jsou uplně stejný *13* *13* *13* *13*
      • ivetka936

        Re: Re: Ashley je suupr :)

        Stejný rozhodně nejsou. Každá má úplně jiný styl. Ale musím říct, že obě, Ash i Van, jsou skvělé. Na youtube.com jsem viděla Ash vystupovat živě a musím říct, že je to fakt bomba,její písničky jsou super a jsou dost chytlavé. Stejně tak Van i její vystoupení je skvělý. Líbí se mi obě. Ale stejné rozhodně nejsou.
      • andyytisdale

        Re: Re: Ashley je suupr :)

        Myslím si že to je možný,pstě mi nesedne no *3* a neřekla bych že jsou stejný *13*
  • Ešli..Jak to že ji uvidíš??

    Jak to že je uvidíš??Heyy já chcu taky
    • Re: Ešli..Jak to že ji uvidíš??

      Copak se nedíváš na Tv?V televizi říkali,že budou v Praze v krasobruslařský aréně.Máma mi slíbila,že mi koupí lístky. *14* No na druhou stranu to v TV moc nedávali takže se ti nedivím,že jsi to neviděla,ale klidně se podívej na net.Tak to určo bude.A nekecám.Budou tady 2 a 3 května.Věřte mi je to pravda.PROSÍM.Vím,že to zní jako kdybych lhala,ale je to pravda.Ověřte si to.Je to na netu. *4*
      • ivetka936

        Re: Re: Ešli..Jak to že ji uvidíš??

        No budou, ale nebude to Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale a další, ale krasobruslaři, kteří se za ně budou vydávat.
  • nicky0012

    ...

    ahoj hoky jaký je tema?nic moc se tu neděje měli bychom stím neco děalt!takhle ash nikdy nepujde nahoru musíme nahodit nějáký téma!
  • aakristina

    No ta je hnusna

    no fujj hnusnejsi celebritu jsem jeste nevidela takva hnusna ashleyna vy ste lidi slepi nechapu vas *16* *8* *13*
    • emilyamiley6

      Re: No ta je hnusna

      ty si asi slepa ashleynka je naj choď si za svojou vtrapkou *15*
  • nicky0012

    SOUHLAS??

    ASHLEYNKA TISDALE JE NEEEJKYNEEEJKYNEEEJKYNEEEJKY...MÁM JI MOC MOC RÁDA
    SOUHLASÍTE?? *7* *1* *14* *14*
    • simca2

      Re: SOUHLAS??

      jo ja jo!!!! *14* *14*
      • medousssek

        Re: Re: SOUHLAS??

        jasně že souhlasím, ona je nejky z celýho světa:-)
  • simca2

    proste

    proste je neeeeeeeeeeeeeejjjjj *14* *14* *14*
  • anulka123

    Ashley je nej!!

    I love You Ashley Tisdale. Je to upaa nejlepší herečka a zpěvačka..4ever..muck:-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit