Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky jsem ho měla ráda,chlap je to pěknej,ale to co udělal Demi, je hnus. Měl by se stydět.
  • selly-libu
    Ashton Kutcher krásnej je má úžasný tělo ... je fakt božíí krásnej prostě
    *14* D *14* O *14* K *14* O *14* N *14* A *14* L *14* E *14* J *14*
    Proč tak krásný kluci nemůžou být i v ČR a nejlepé v mé lokalizaci *1* *1* *1*
  • nejkrásnější herec prostě :) *14*
  • Jako je fakt, že je to ma gor, že Demi podvádí, ale nevím taky co o něm už teď ta plastická ženská chce. On je ještě mladý a chce si užívat, bylo to asi jasné, že toto nevydrží :D
    • když to bylo tak jasný tak si ji neměl brát.
      • Bral si jí asi proto, protože se do ní zamiloval. Copak to není možný, i když byla starší a dneska už je takový věkový rozdíl normální. Myslim, že po tolika letech jim to už asi skřípalo, tak prostě ujel. Ale kdo ví, jak to bylo...Já ho mám ráda, protože je skvělý herec, i když všichni tvrdí, že ne. To říkaj jen proto, že byl v manželství se starší Demi. měli by si pustit filmy osudový dotek, samec a vzájemná objetí. Umí hrát i jin role než jen komediální.
      • nevíš, co se tam dělo, tak těžko mužeš říct, že si ji neměl brát..
  • Je strašně sexy, když jsem ho viděla ve filmu Vrahouni v plavkách, tak jsem upa slintila, škoda, že je to hvězda, takový nějaký pěkný kluk se asi jen tak nenajde, no... *14* *14* *3* *3*
  • dra

    :-)

    Páni Ashton nahradí Sheena v dva a půl chlapa.....tak to se nemůžu dočka, už aby se začalo natáčet :-)
  • Ashton

    Ashton je překrásnej a šikovnej chlap. Moc se mi líbí. *14* *14*
  • Narozky

    Vse nej k narozkam :-)
  • nicola14

    NAROZKY!

    Přeji vše NEJky!!!! k narozkám a hodně úspěchů a super rolí v nej filmech....
    Ash je moooooooc hezký, je nádherně opálenej a má nej svaly...!!!!! *14* *14* *3* *14* *14*
  • Film

    V jednom seriálu mluvili o nějakém filmu s Ashtonem a Kate Hudson. Nevíte co je to za film? já na to nemůžu přijít... Předem díky za odpověď či odpovědi!!! *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší