Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashton je strašně sexy *15* .V tom filmu:Hele vole kde mám káru,je úplně trhlej.Ty jóó,kdybych ho viděla,hned bych se ho chytla a už bych ho nikdy nepustila.Strašně ho miluji.... *14*
  • KLASNY ZE? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7*
  • ashtonek je koreeeeeen

    ahoj vsem fanynkam ashtona Kutchera...nesnasim demi moor me by bylo trapny mit za milence o nekolik let mladsiho chlapa ale na druhou stranu ji to pekne zavidim ja mit takovyho kluka a tak se s nim vsude chlubim a jsem ten nejstastnejsi clovek na svete...ashton je muj idol uz pekne dlouho se mi libi, hlavne v libankach kdyz hral v hele vole kde mam karu.je uplne k sezrani i kdyz je od nas toooolik daleko ale od ceho jsou prece fotecky..)
  • S KÝM CHODÍ ASHTON???????napiste mi to na email!!!!!!!co nejdriv!!!!!!
  • 7.2.

    wou! von se narodil ve stejnej den jako já!! teda vo pár let dřív......
  • Demi je fakt chytrá holka, nejdřív drsoň Bruce a teď tenhle dokonalý exemplář mužského pokolení....já chci taky
  • Jako co má znamenat to Rasmus?... Někomu asi hráblo né? Jinak on je skvělej, jak herec např. Hele vole kde mam káru, tak je i dost pěknej...
  • Ahoj

    Chtěla bych přidat příspěvěk,protože Ashton Kutcher strašně krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
  • Hodnocení Rasmus:Di se vycpat Ashton je opravdu kořen má fakt šťávu takový kluky miluju. Demi máš štěstí. (Taky mě naštvalo že tu nejsou jeho fotografie.)
  • Ashton

    Ashton je... vážně kořen. Pěkně mě naštvalo, že tu chybí fotogalerie!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit