Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenovala ?!?

    Hledám, hledám, jak se jmenovala Audrey vlastním jménem, resp. příjmením, najít nemohu nikde. Kdo ví, ať, prosím, odpoví!
    • Re: Jak se jmenovala ?!?

      jmenovala se celým Audrey Kathleen Van Heemstra Ruston.
    • Re: Jak se jmenovala ?!?

      Audrey Kathleen Ruston *4*
      • Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

        audrey kathleen van heemstra ruston *3* jooo četli ste životopis od barryho parise? kromě toho je tady je napsáno že trpěla anorexií ale spousta médií a právě i ta knížka to popírá..... *9* *9*
        • Re: Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

          ten životopis jsem četla mám ho doma a je úplně suprovej
        • Re: Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

          no, možná tou anorexii trpěla , ale to bylo s tý války a asi s tím nemohla nic dělat.
          .Rozhodně byla moc krásná a že se chytla v době sexbomb jako MM je obdivuhodné.
  • Audrey

    O ženach se říká ,že jsou krásou ve svém zrodu.U této ženy, to, dle mne platilo bez pochyby na sto procent.
    A nemám na mysli jen fyzično.
  • ...

    Je mi lito, ze herecky jako Audrey uz nejsou popularni. Je skutecne obdivuhodne, ze nekdo dokaze zapusobit charakterem a skutecnou krasou (bez zadnych operaci nebo zlepsovaku). A je hrozne, ze dnes se ceni mit prusery a delat veci, ktere neni tezke nedelat. Audrey Hepburn byla podle me vazne nadherna zena, ktere dnesni 'hvezdicky' nesahaji ani po kotniky. *10*
  • Audrey

    Jj, přesně tak, kam se na ni hrabou prsatý blondýny - to je největší hnus, kterej znám!!!! *13* *5*
  • ...

    Nejkrásnější žena co znám...chtěla bych být jako ona! *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit