Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Nejkrásnější žena co znám...chtěla bych být jako ona! *4* *3*
  • angelica

    Audrey Hepburn Tričko

    Dnes jsem konečně objevila tričko s Audrey Hepburn na českém internetu, je nádherné jako ona. Je to na www.xavier.cz, to bílé a zelené je úplně úžasné *14* *14* *14*
    • Re: Audrey Hepburn Tričko

      Tak to je Maximum, díky, díky, díky *15* *15* *15*
  • Audrey

    Jj, přesně tak, kam se na ni hrabou prsatý blondýny - to je největší hnus, kterej znám!!!! *13* *5*
  • Audrey

    O ženach se říká ,že jsou krásou ve svém zrodu.U této ženy, to, dle mne platilo bez pochyby na sto procent.
    A nemám na mysli jen fyzično.
  • neví někdo?

    vzpomínám si matně: před dlouhou dobou šel film s názvem snad "Odpolední láska", hlavní role A.Hepburn, coby violoncelistka, jejího otce (soukromý detektiv) hrál asi Maurice Chevalier, a hlavní mužskou roli si nemohu vybavit. Byl to ovšem jeden z těch dávných fešáků - snad Garry Cooper nebo někdo takový. Nevíti, prosím, někdo? A má tento film anglický název "Love in the Afternoon"? A do třetice - dá se to někde sehnat či stáhnout?
    • mayda2005

      Re: neví někdo?

      mám stejný problém, akorát jsem to našla na jednom servru v USA, tam se to dá koupit ale jen originál myslím, že to stojí kolem 10dolarů *4*
    • Re: neví někdo?

      Zdravím.Taky jsem blázen do starých filmů a o problémech s jejich sháněním ani nemluvím.Kdyby někdo nějaké měl,ozvěte se prosím a nějak se dohodnem.Já nějaký mám,tak bychom mohli směnit. Jinak film "Odpolední láska"běžel nedávno na kanálu MGM.
    • Odpolední láska

      Odpolední láska z roku 1957.hrál tam Gary Cooper.ale bohužel neví kde to najdeš.Vůbec po filmech s Audrey nikde není vidu ani slechu.škoda.
  • domnika

    Dokonalost...

    Ona je ta nejdokonalejší ze všech...! Nikdo už nebude jako ona..! Má můj hluboký obdiv..!
  • mayda2005

    nové dvd

    konečně jsem sehnala odpolední lásku, sabrinu *4*
  • Audrey byla jedna z nejlepších hereček, které jsem viděl ve filmu. Její My fair Lady v jejím podání byla nenapodobitelně kouzelná. Od té doby jsem byl její fanda. Taky Snídaně u Tiffanyho bylo něco, co se nedá opakovat, včetně nádherné melodie. Tak milá, krásná.. bohužel odešla moc brzy.
  • Před pár dny jsem se dívala na Prázdniny v Římě a dnes na My Fair Lady prostě úžasné nemám víc slov. Ještě by mohli dávat Snídani u Tiffanyho už jsem ten film docela dlouho neviděla je též úžasný jako tyto dva. *1* *4* *3* *1*
  • Vše o Audrey Hepburn

    Taky jí mám rád a zde najdete vše:
    http://www.lapiduch.cz/klub. php?klub=audrey_hepburn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit