Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenovala ?!?

    Hledám, hledám, jak se jmenovala Audrey vlastním jménem, resp. příjmením, najít nemohu nikde. Kdo ví, ať, prosím, odpoví!
    • Re: Jak se jmenovala ?!?

      jmenovala se celým Audrey Kathleen Van Heemstra Ruston.
    • Re: Jak se jmenovala ?!?

      Audrey Kathleen Ruston *4*
      • Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

        audrey kathleen van heemstra ruston *3* jooo četli ste životopis od barryho parise? kromě toho je tady je napsáno že trpěla anorexií ale spousta médií a právě i ta knížka to popírá..... *9* *9*
        • Re: Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

          ten životopis jsem četla mám ho doma a je úplně suprovej
        • Re: Re: Re: Jak se jmenovala ?!?

          no, možná tou anorexii trpěla , ale to bylo s tý války a asi s tím nemohla nic dělat.
          .Rozhodně byla moc krásná a že se chytla v době sexbomb jako MM je obdivuhodné.
  • Funny Face

    Včera večer jsem si pustila Funny Face. Hodně jsem se na film těšila, už jsem ho neviděla léta.
    Ale nebylo to nějak ono - krásná hudba, písně, texty,nádherné šaty, skvělý F. Astair, samozřejmě Audrey úžasná, ale ten příběh.
    Strašně jednoduchý, jak šedá myška- filozofka skrz módu k manželství přišla.
    nevím, asi si to budu muset ještě někdy znovu pustit *3*
  • Fotografie

    Ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte kde koupit fotografii A.H. Ráda bych velký formát.
    Děkuji Iris
    • Re: Fotografie

      My jsme si koupily plakát v Ostravském LIBREXU. Takže to tam můžeš zkusit.
      Nebo to určitě bude někde mezi plákaty.Karol
    • ovejanegra

      Re: Fotografie

      Kamaradovi co Audrey take miluje jsme nedavno koupili obraz Audrey v Ikey - cernobile, moc pekne
    • Re: Fotografie

      ahoj.já koupila její velký obraz v asku za 199 a různý plakáty maj v kika nábytku a určitě i na netu bys něco našla.
  • my fair lady

    Ahoj všichni. Mám ráda film My fair lady, možná i pro to, že film končí jinak než samotný Pygmalion.
    Jen pro upřesnění: před tímto filmem ještě existovala stejnojmenná divadelní hra, ve které Lízu ztvárnila Julie Andrews (babička z Deníku princezny) a všechny písničky zpívala sama a právě když vznikl film, použili místo hlasu Hepburnové hlas Anrewsové. *3*
    • marajur

      Re: my fair lady

      My fair Lady je skvělý, ráda se na něho vždycky podívám, ale asi můj nejoblíbenější je Snídaně u Tiffanyho. Tam je Audrey naprosto senzační.
      • Re: Re: my fair lady

        máš pravdu ve snídani je naprosto skvělá *4*
  • maybeline

    NEJ

    ONA?NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREČKA JAKOU ZNÁM..NIKDO NENÍ A NEBUDE UŽ JAKO ONA!!! *14*
  • DVD

    mimochodem v datartu v nákupním centru nový smíchov v praze mají 6 DVD-speciální edice Audrey Hepburn!jenom škoda že to stojí něco přes tisíc *9*
    A se všemi souhlasím:Audrey je prostě NEJLEPŠÍ a NIKDO nikdy nebude jako ona *13* *4*
    • mayda2005

      Re: DVD

      najeď si na arara.cz tam občas mají velké slevy a speciálně na edice *4*
  • moc ráda

    já mám Audrey hepburn moc ráda. Četla jsem její životopis a byla úžasná to co zažila bylo strašné a ona to zvládla fakt je úžasná!
  • mayda2005

    odpolední láska

    nevíte někdo, kde by se tento film dal sehnat hraje dále Gary Cooper, Maurice Chevalier, dík *4*
    • Re: odpolední láska

      Kompletní filmografii najdeš zde:
      http://www.lapiduch.cz/klub.p hp?klub=audrey_hepburn
      a
      http://audreyhepburn.cz
  • mayda2005

    zpěv v My Fair Lady

    v My Fair Lady - Marni Nixon nazpívala vše za Audrey a ne Julie Andrews *4*
  • FFGG

    Byla opravdu Krásná,Nevěďela jsem že byla původem Belgičanka.....Nevíte čeho měla rakovinu??? *7* *7*
    • mayda2005

      Re: FFGG

      mám dojem, že tlustého střeva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit