Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amoreitalia

    Audrey

    Pro mě nejkouzelnější herečka, která byla ztělesněním elegance a vnitřní krásy. Nejradši mám Prázdniny v Římě, Funny face a Jak ukrást Venuši.

    Richard Dreyffus - "She was the best that we could possibly be. She was perfectly charming and perfectly loving. She was a dream; And she was the dream that you remember when you wake up smiling."
  • audrey

    Asi nejlepší stránka na dané téma... životopis, videa, obrovská fotogalerie...
    www.audrey1.com
  • sweet_terule

    AS

    To, co cítím k této osobě nemuže nikdo pochopit. Je to absolutní obdiv, ucta, respekt... At už ve Snídani nebo v Prázdninách v Římě. Všude a vždycky je fantastická. Nesmrtelná legenda dokonale krásná žena, která byla nádherná jak napovrchu tak uvnitř.
  • mucq954

    Je úžasná

    Naprosto úžasná a krásná...a narodila se ve stejný den jako já :D
  • nejlepší herečka všech dob ... konkurovat jí mohla pravdepodobne Garbo aneb Gloria Swanson 

  • Jak herecka zazarila ve velkem mnozstvi filmu, mne se libila v Snidane u Tiffanyho 1961 a Roman Holiday 1953. Byla to Velka Pani herecka, kam se hrabe nejaka Megan Fox na tuhle pani herecku. *1*
  • Nechápu, proč jsou v její filmografii Gilmorova děvčata...
    • To samý jsem si řekla taky!:-D
  • Podle mne pani Hepburn byla nejlepsi herecka vsech dob. Za ni nestihala ani takova Elizabeth Taylor, a ani Ingrid Bergman. Pani hepburn mela podstatne vetsi talent.
  • Největší ikona filmu - snídejtejako u Tiffanyho se stylovými náušnicemi s jejím vyobrazením!

    http://lovemusic.cz/produkt/3782-trsatkove-nausnice-audrey-hepburn/
  • ...

    Je mi lito, ze herecky jako Audrey uz nejsou popularni. Je skutecne obdivuhodne, ze nekdo dokaze zapusobit charakterem a skutecnou krasou (bez zadnych operaci nebo zlepsovaku). A je hrozne, ze dnes se ceni mit prusery a delat veci, ktere neni tezke nedelat. Audrey Hepburn byla podle me vazne nadherna zena, ktere dnesni 'hvezdicky' nesahaji ani po kotniky. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit