Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě božííííííííííííííííí.=) *14* *14* miluju tě AUSTIN
  • LoveYou_Austin
    Milujem ťa Austin!
    • aj ja
  • Já miluju Austina strašně se mi líbí jeho písničky. Aon skvěle zpívá a no a co že má Justin větší svaly. Austin je lapší. Není jak Justin. Jestli máte nové BRAVO zjistíte, že Justin plival z okna na svoje fanoušky atd.
    • já taky a *14* ale to že justin plival na své fanoušky není pravda !! *3* v bravu vždycky pišou take pi**viny !! :D všechno co tam skoro pišou není pravda *3* ale stejně si to kupuju :P :D
    • No a že Justin plival na svoje fanoušky.
      Každý se nějak bavíme a on se baví tímhle způsobem.
      Každý máme brát lidi tací jaký jsou bez ohledu na to co dělají.
      Justin také hezky vypadá a dobře zpívá.
      Tak nechápu jak se odlišují.
      *7* *10*
    • Máš pravdu je lepší,hezčí a milejší než JB!!!
    • austin je ten naj chalan *14*
  • Austin je strašne pekný :O ale aj Bieber je sexy :DDD
  • Austin je najlepší na svete. Je krajší ako Bieber. A prečo ho s ním vôbec zrovnávaju! Austin je proste krajší a lepší! Milujem ťa! Mahomies 4ever
    • mas pravdu
      *14*
  • Austin je moc hezkej kluk a má hezky písničky. CHtela bych ho vidět ale je možná o trošku hezčí neš Justin bieber. *14* *4* *1*
    • přesně tak kéžbych sním mohla chodit
    • je oveľa krajší než Bieber
  • austin je fakt fesak ze *14*
    • Jo je, on je fakt sexy, chtěla bych s ním chodit a mít sex každou noc. Miluju ho .
  • Austin se Sel nechodí! Jsou jenom kamarádi ;)
    • B.A.P-Forever
      A není jedno s kým on chodí? Vážně si myslíte že ho zajímáte? On má další a další fanynky jako vy...

      PS: Já to nemyslím zle... Já jsem se ještě taky nevyrovnala s tím že nepotkám své korejské idoly :(... Jen ho nechte žít ať si chodí s kým chce... hlavně aby byl šťastný, ne? ;D
  • Austin chodí se Selenou *3*
    • Ti šibe nechodia spolu
  • Austin nechodí so Sel !! To je blbosť ... on je voľný !! Veď boli iba spolu v Disneylande a občas sa priateľsky objali na odovzdávaní cien *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit