Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dole jsem cetla ze je to mladsi JB nepride mi... JB je vetsi gay a buh vi c jeste.U Austina se to jeste muze projevit ale neverim tomu .
    • Mladši JB...pff on na neho nemá..môj názor ...určite po mne všetci začete skákať *16* Austina neznášam a bodka nikdy to pre mna nebude krásavec ani nič také..je to rozmaznaní chlapček a hotovo !! môj názor
    • Hej takto ses co za kravu že jsi žekla že JB je gay co jsi ty??? nechci byt sprosta sorry ale jen sami buzeranti mužou řict že je gay...namišlena PITKO!!!!
    • mě by akorát zajímalo jak ste všichni přišli na to že je gay
      • PŘESNĚ!!! ja to vím kde na to prisly ve svojem mozku(nedokážou připustit že je lepší než ti co o něm rikají že je GAY)

        *4*
  • je sladkej muck muck muck *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    miluju ho je krásnej
  • Hi my names Justin Bieber Austin Mahone may brother .)))))
    • todle napsal cech na 100 procent protoze nameS je kravina ma tam byt bud name IS nebo name'S
      • *16* a navíc MAY :'DDDDDD
    • Je poznat že to psal čech (stěra co??) :D
  • Fajnový je kebyže tu na Slovensku má koncert tak hneď idem naň *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ne,nathalie ramos
  • Austin je Božíí *14*
  • No tak teď se mi vážně ulevilo :D Díky za odpověď :)* *14*
  • Austin má holku?? *6* *6* *13*
    • Asi má neviem *9* *16* *16*
    • No ty to určitě nebudeš.
    • Ne nema neboj se,nejaka blba holka to napsala tady a i na wikipediu on je stále single,nemá neboj?!
      • ne,ne má holku hádejte koho? *3*
        • selena gomez haha
  • holky nechapu co řešíte autinek je mrtě ňuňatej ale je stejnej ako jusso protože je jen mladší kpie jb
  • jj Austin je moc sexy I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit