Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Austin nenapodobuje Justina on je jenom jeho velký vzor:-) :-)
  • Austineeeek.....Je NEJLEPŠÍ NA CELÉM SVĚTĚ....a Justin...Bieber na něho nemáááááááááááááááááááááá... *16* *16* *16* *16* *14* *14* *1* *1*
  • Austin je lepší než Justin Bieber *14*
    • Ano stoprocentně lepší
  • co *8* co to tady všichni píšou za nesmysly
  • je sice krásnej a umí fakt moc moc moc moc moc moc dobře tancovat ale na nejlepšího zpěváka na světě JUSTINA BIEBERA rozhodně nemá *1*
    • NEJLEPŠÍ ZPĚVÁK JE AUSTIN MAHONE :-) , A NE ňákej Bieber.
    • Nejlepšího zpěváka ? A zrovna Biebera? Holka ty si asi spadla z hodně velký výšky
  • justin bieber je lepší než nějakej austin. nějakej austin mahone je mi totiž úplně u p**ele.
    • AUSTIN MAHONE :-):-):-) JE MNOHEM LEPŠÍ než ňákej Bieber.!!!!!!!! Bieber to je hrůza :-( !!!!
    • Mě je zase úplně u prdky Bieber *3* *15* *3*
      • Jo to máš pravdu , Bieber fuuuuuuj
  • je krásnej to je pravda ale jinak je jeho zpěv fakt hroznej. akorát ted v 17. letech vypadá dobře jinak ho ale nesnesu poslouchat
  • austin je krásnej v té nové písničce mmm yeah vypadá fakt dobře. tak strašně dobře že to ani nedokážu popsat a ta písnička je taky tak strašně dobrá že ji nedokážu taky popsat. tak já doufám že tak austin pořád zůstane a že se to nezmění. a má taky super postavu líbí se mi je fakt skvělá a navíc je tak mladej to je super. a tohle sem píšu jen proto že je to pravda jinak ho nesnáším
    • To souhlasí, v tom klipu mě taky zaujal, je tam úžasnej *3* *15* *2*
  • no austin je rozhodně lepší než tom odell protože od něj se mi líbí aspon jedna písničkaa tou je mmm yeah a od toma odella se mi nelíbí ani jedna protože je to ten nejhorší zpěvák na světě jeho zpěv je prostě hroznej protože když jsem ho poprvé viděla zpívat na očku tak to bylo strašný. až sem si musela zacpat uši. prostě neskutečnej zpěvák
    • Hele, už si dej s těma komentama pokoj, jo? Že si tady meleš na několikrát je mi jedno, ale Toma nech bejt!! Že jeho hudbě nerozumíš, je tvůj problém. Tom je dobrej a na rozdíl od všech Biebrů dnešní doby alespoň umí zpívat, zpívá něco jiného, je odlišný a má na to + hlavně: on UMÍ zpívat, což z dnešních zpěváků umí málokdo.
  • nic moc. akorát ta písnička mmm yeah je skvělá jinak ti austine dávám 0 bodů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší