Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no... zpěv nic moc austine. měl bys to ještě zlepšit,ale víš co vlastně nemusíš ,protože na justina stejně nikdy mít nebude
    • Máš pravdu že Austin na Justina nikdy nebude mít, protože Austin má v hlavě mozek a určitě by nedělal jeden skandál za druhým a nedovolil by aby se z něj stal takovej smažák jako z toho vašeho "Justínka" ;)
  • no... je pravda ,že tancovat umí dobře a má dobrej hlas a super atletickou postavu ,ale na justina biebera nemá a nikdy mít nebude. a říkám vám ,že vím co mluvím.
  • justin bieber je lepší než austin
    • Hele Renato
      AUSTIN MAHONE JE OHODNĚ LEPŠÍ než bieber
  • já mám ráda Austina mahomena je užasnej je lepší než justin biber *14* *4*
  • mužu se zeptat? :DD
    on je boybelieber? :D
  • hele co si berete austina do hubu nechteho byt je jen moj *14*
  • Twl ! DĚLÁTE SI Pr**l! Já nechci aby AUSTIN Mahone chodil se SELENOU GOMEZ !! Je to kr**a. At si Selena dá odchod ! Jemu je 17 A JÍ BUDE 21 !
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to svět ještě neviděl !
    *16* *9* *10* Nesnáším Selenu Gomez!!!
    • a neni to jedno ?? Sokol taky mel holku o 24 let mladsi - jinak nenavidim austina a biebra taky ne ani one direction :DDDD
    • Jedinej, kdo je tady kr**a jsi ty... A oni spolu nechodí, jsou jenom dobří kamarádi. Tak se laskavě vzpamatuj!!!
  • I LOVE YOU AUSTIN. *14* *1*
  • I love you you're awesome *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je krasnejjj jsem mahomie :****

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší