Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviete či je pravda že Austin a Camilla Cabello spolu chodia?
    • jo codí spolu tak se koukny na videa *4*
    • Jo je prvá ze spolu prý chodili a jestli ještě chodí newim ale nevypadá to tak :/
  • On je hezkej i jeho písničky jsou dobrý, ale připadá mi že se opičí podle Justin Biebera. *4*
    • presne :) je síce pekný,ale pripadá mi ako Justin Bieber a to je zlé. ľudia by nemali opakovať po druhých majú byť takými aký sú. :)
      *3*
    • to nie je pravda *16*
  • Austin nechodí so Sel !! To je blbosť ... on je voľný !! Veď boli iba spolu v Disneylande a občas sa priateľsky objali na odovzdávaní cien *3*
  • Austin je nejpeknejsi nez Justin Bieber :)
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je krásněj ..
  • :OO je krásnej ;* ;)
  • Já ho prostě žeru, je tak hezkej a sladkej a má úžasný písničky. Miluju ho a moc. *14*
  • Austin se Sel nechodí! Jsou jenom kamarádi ;)
    • B.A.P-Forever
      A není jedno s kým on chodí? Vážně si myslíte že ho zajímáte? On má další a další fanynky jako vy...

      PS: Já to nemyslím zle... Já jsem se ještě taky nevyrovnala s tím že nepotkám své korejské idoly :(... Jen ho nechte žít ať si chodí s kým chce... hlavně aby byl šťastný, ne? ;D
  • His dream máš pravdu, pane bože vždyť ho nechce napodobit, vám příjde lepší protože je blíž k vašemu věku! Kvůli tomu že je mladší než Justin hned říkáte že je lepší, však počkejte jakej bude v 18, taky se nechá ostříhat a bude mít holku a hned potom tam bude další zpěvák, taky mladší a roztomilejší a vám se bude líbit. Vzpamatujte se!!!
    • Baruska01
      Hele někomu se líbí jak říkaš , ale někomu se líbí opravdu ( úplně jinak jak říkaš ) a možná tady bude další zpěvák , ale nemusí být roztomilejší , může bejt odpordej jak prase !! Jo a vzpamatovat se nemusí oni , ale spíš ty !! Akorát s jedním s tebou budu souhlasit , že nechce nikoho napodobovat , že je sám sebou !!!!
  • Moc mám ráda Austina Mahone. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit