Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celtic.man

    Tahle osoba ještě někoho zajímá...???

  • Nevíš co to jsou pěkné písně... A Avril je náhodou hodně milá
  • Avril se mi nikdy nelíbila. Je nesympatická. A písně taky spíš na nic.
  • Avril chce letos vydat další album.

    http://musicserver.cz/clanek/54762/avril-lavigne-chysta-na-letosek-nove-album/
  • Já jsem si taky zpoměla až dneska že má avril narozky. Avrilko přeji ti štěstí a zdraví, jsi jednička.
  • Pane bože úplně jsem zapoměla že má avrilča narozky!!! Vým že to píšu pozdě ale přece avrilko srdečně ti přeji vše nejlepší hodně štěstí,zdraví, a hodně slávy, avril jsi ta THE BEST zpěvačka :-)
  • Všechno nejlepší, hodně zdraví a úspěchů! Happy Birthday!!! Jsi prostě skvělá!
  • všechno nejlepšíííí! *14* *14* bože jakto že už je ti tolik?? *8* vypadáš na 18 *14* uží si svých 32 narozenin *7* *14* *14*
  • Avrilka je prostě boží. Má super písničky až na Hello Kitty .
  • Četla jsem že v čechách 18.9.2016 vystoupí skupina nickelback a prí možná s nimi vystoupí I avrilka :-) hodně jsem přemýšlela jestli mám tam jít protože já mám avril nejradši ze zpěvaček a rozhodla jsem se že tam nepudu protože třeba tam nebude vystupovat a ty peníze jako kdybych vyhodila z okna, kdyby avril tady vystupovala jenom ona tak bych za vstupenku dala I 2000kč.
  • Miluju od ní tu písničku Everybody hurts.
  • Avril lavigne a amy lee jsou fakt božský zpěvačky amy má neuvěřitelně nádherný hlas a avril dobré písničky, avril zpívá taky dobře.
  • Avril je tak božská že to ani není možný její super písničky jsi pouštím každý den daj my dobrou náladu a energii jediná písnička která se my nelíbí je hello kitty. Jen tak pro zajímavost první místo u mě je avril lavigne, druhý amy lee ze skupiny evanescence, a třetí místo pink ale klipy jse mi nelíbí.
  • Tohle jsem napsala pro tu anu nikdo avril nebude urážet
  • Hele ty p*** nech avril na pokoji avril je dobrá a krásná zpěvačka.
  • Jen tak letmo jsem slyšela že avril vydá svoje šesté album 2017 :-)
  • Avrilčiny písničky jsou fakt super a boží má je smůtné a taky energetické samodřejmě je i krásná rebelka dřív jsem poslouchala třeba katy perry nebo rihannu ale když jsem náhodně našla avril začla jsem hudbu zbožňova doteťka avril poslouchám skoro kážký den jediný včem mě sklamala je hello kitty doufám že už nic podobného už nevydá.
  • Ať si o ní myslí co chce je to prostě skvělá zpěvačka jedna z nejlepších styl, písničky, prostě skvělá. Všimla jsem si čím je starší tím je hezčí. Škoda že avril vymyslela písničku hello kitty. Avrilka je prostě boží :-) ;-) :-D
  • Omlouvám se za chybu co jsem tam dole napsala .
  • je moje nejoblíbenější zpěvačka na světě líbí se mi že některé písničky má procítěné například i m with you, when yore Avrilgone, wish you were here atd. A některé má energetické jako je girlfriend, what the hell a další dobré písničky kromě hello kitty ale to je výmka je prostě božská jen tak dále :-) :-) :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit