Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david16

    DO TOHO !

    Lidi jestli chcete taky aby avril stoupala v top osobnostech tak se sem musíte každej den aspon jednou kounkout ;) do toho do toho ještě všem vytřem zrak ale musíte proto něco dělat *4* *15* *15* *15* *15*
  • Avril

    Avril is best!!! *3*
  • ..

    avril je hrozne super zpevacka protoze nikde nenajdete naky video kde by zpivala na playback a toho si u ni hrozne cenim ze neni jako ostatni
    • dianna114

      Re: ..

      Tím myslíš,že všichni ostatní zpívají na playback jen ne ona?
      • Re: Re: ..

        tim myslim presne to protoze avril sem nikdy nevidela zpivat na playback ani to nikde nenajdes ale u ostatnich to najdes stoprocentne
        • dianna114

          Re: Re: Re: ..

          Nwm ale,co špatnýho na tom,když někdo(občas) zpívá na playback
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: ..

            dianna114 no tak nic na tom špatnyho neni až na to,že nezpiva,když je to playback...to jenom otevira pusu
            *1* *1*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Ale to Madonna taky není na koncertech nahatá a taky jí tam napsal. *1*
            • sharpay1995

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Lady GaGa beru, ale Avril na koncertech nahatá.....hm.......to mi nejde nějak dohromady.......!!! *1*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              přesně *1* a v tom seznamu v závorce ti ještě chybí Avril a Lady GaGa *1*
            • angel15

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              jasny...no ja du na koncert jen proto,abych viděl interpreta jak zpiva a jak vypada a ne proto,abych viděl jak tancuje *1* nebo je skoro nahata(zejmane u žen jako madona,britney a třeba pink)...ale stejnak ty koncerty jsou někdy nahoubelec...teda hlavně,když jste někde v zadu a musite koukat bud na tečku vepředu nebo na obrazovku *4*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              To jo..to vím *1* mně osobně playback nevadí zas tolik,ale docela mě na diskuzi Britney vs. Madonna zarazil názor jednoho kluka,který tam psal '...a prostě! Když Madonna naživo zpívat neumí,tak at' to nedělá! Tak jako Britney!' Zarazilo mě,že to někdo bere takhle,tedy,že když někdo neumí zpívat naživo,tak at' zpívá na playback *9* *9* Podle mě je lepší pro ty lidi,co jsou na tom koncertu,když ten interpret zpívá naživo(uslyší ten opravdový hlas,ne studiově upravený),i když by to bylo třeba sebevíc falešný),než se koukat na otvírání pusy! *16* *16* *16*
          • jana291995

            Re: Re: Re: Re: ..

            no tím tak trochu dokazuje že se mu zpívat nechce,nebo že to moc neumí,nebo že tu práci dělá jenom kvůli prachům...ale nechci tímhle urazit třeba Miley,Madonnu nebo tak... *4*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              To rozhodně ne...sice u někoho to tak je,že se mu třeba zpívat nechce,ale playback není jen od toho,když někdo neumí zpívat atd. Je to i např. když někdo při nějakém vystoupení hodně tancuje,tak je jasný,že mu nemůže jít u toho naživo(a dobře) zpívat. A ještě to je z technických důvodů,např. jsem někde četla,že kvůli technickým problémům Madonna část svého koncertu odzpívala na playback(ale to bylo asi jen jednou,jinak zpívá vždycky naživo). Ale co mi přijde blbý,když má někdo turné(ted' mluvím o Britney),na kterým zpívá cca 5 písní naživo a ostatní je na playback. Sice u většiny věcí z toho,co tam dělá,by asi bylo těžký naživo zpívat,ale když je to turné,tak by se tam mělo zpívat naživo,i když by to bylo na úkor pohybu. *3*
        • sharpay1995

          Re: Re: Re: ..

          Ano pravda, že Avril nikdy nezpívá na playback, ale zase na druhou stranu tím snad nikdo nechce říct, že VŠECHNY osatatní celebrity na playback zpívají!!
    • sharpay1995

      Re: ..

      Jóóóó tak to máš pravdu!!!
  • aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

    vy p... co jí tady pomlouváte jděte do p...... vubec ji nechapete a na co si jako hrajete to si myslite že když o někom napíšete že je ted trapná barbína že jste drsný *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* chtela bych vas vidět jak takhle zpivate a pritom se libite svetu *8* *10* *5* *5* *5* *5*
    • Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

      ti ses super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

      ti mas uplnou pravdu *3* *1* *14*
    • Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

      pochybuju ze se libi celemu svetu a ja aspon zpivat umim *14* *14*
      • Re: Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

        já taky umim zpivat - chodim na konzervu
        v Praze a jestli se ti nelibi tak sem nelez!a ja vim ze uplne celymu svetu se nelibi ale tak trochu prehanim no a co hlavni je ze se libi vetsine chapes *10* *3* *1*
        • Re: Re: Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

          tak se nerozčiluj a taky respektuj jiny nazor,od toho se to nazyva diskuze a to ze nekoho servete za jeho nazor se mi taky zda divne... *7* *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

            ja to respektuju jen se ji zastavam protoze je podle me supr! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: aaaaaavvvvvvvrrrrriiiiiilllllllllll l

              tak to jo *3* *3*
  • porshecarera

    Avril

    Avril je ta nej zpěvačka i herečka je krásná je normální nevtahuje se jako ostatní ale je škoda že neni Češka ale i tak ji mam rad 4ever *14* *14*
  • ------

    Tahni nekam s Madonnou a fandi Avril!!!!Avril je lepsiiii!!!!!! *5* *5*
    • dianna114

      Re: ------

      Lalaaa:A proč to sem jako píšeš? Si myslíš,že všichni fanoušci Madonny jí přestanou fandit a začnou fandit Avril Lavigne? Zapomen!
      • jana291995

        Re: Re: ------

        TAk proč to sem píšeš piš si to na Madoninu diskuzi..nás to nezajímá komu budeš fandit...fandi třeba svý babičce..
        • avril-nely

          Re: Re: Re: ------

          konečně náká zabáva *1* *1* *15* *5*
    • dianna114

      Re: ------

      A zamyslela jsem se a musím uznat,že Madonna na Avril nemá. V trapnosti tedy rozhodně ne. *1* Tak trapných lidí (jako je Avril)je málo. *1* *1* *1*
      • jana291995

        Re: Re: ------

        Hmmvtipný..a pak kdo se tady chce hádat..když ty takhle na Avril tak já tak na Madonnu..je to kráva,je stará,nesahá ani Avril po kotníky,je hnusná,sebepoškozuje se....
        • dianna114

          Re: Re: Re: ------

          Však se neboj,ta tvoje Avril ti taky zestárne!!! *1* !!!!!! *1*  *1* Ale ona je hnusná už ted',tak to vyjde tak nastejno *1*  *1*  *1*  *1* Když bylo Mads 24,vypadala 20x líp než ted' jak vypadá Avril!! Jo a Madonna se nesebepoškozuje! A je hezčí než kráva Avril,sice má VE FANKLUBU méně lidí Madonna,ale má ted' 115.místo v žebříčku nejlíp hodnocených fotek a Avril je 264.!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: ------

            má hezkou dcerku *14*
          • Re: Re: Re: Re: ------

            Avril je hezčí než náká pipka Madonna..x(..Jjeí koncerty jso uděsne jak šlapak vypadá..Avrilak forever nejvíc!!..Anti fandové at se dou vycpat jste debilové všichni!!Co nenávidí Avril!
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ------

              Možná na koncertech vypadá jako šlapka,ale asponˇ ty její koncerty nejsou taková nuda jako ty Avriliny!!!!! A hezčí je rozhodně Madonna. A už se nechci hádat.
          • avril-nely

            Re: Re: Re: Re: ------

            no a co jako ?! avrilka je v žebříčku 4. nejj zpěvačka !! a madonna je až někdy u 100ky!!! *9* *13* *5* *8* *8*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: ------

              No a co jako????!!! To se maj všichni zbláznit jen proto,že je Avril 4. v dalším nesmyslným žebříčku?? *15*
  • fansite

    Fan site o Avril > www.avrilweb.szm.sk *1*
  • Potřebovala bych sehnat text k písni od Avril: TOMORROW
  • sisimka

    basen avril

    je to super holka
    jmenuje se Avril.
    má svou vlastní vůni príma perfekt tony.
    jeji slavná vonavka se vůbec srovnat nedá, z miley cirusovou.
    ta její krásná vonavka. *4* *4*
    • avrilka-aja

      Re: basen avril

      Hezký,ale to poslední se moc nerýmuje.
  • jana291995

    PANEBOŽE!!

    AHOJ,CHCI VÁM JENOM VŠEM ŘÍCT ŽE chápu vás anti že se vám Av nelíbí,nelíbí se vám její zpěv,pstě vás chápu,ale zkuste pochopit vy nás..Jak by bylo vám kdyby vám někdo říkal takový ekci že neumí zpívat,že je hnusná,že je emo,nebo že má vrásky?nevím,možná že vám to dává dobrej pocit,ale co mi?víte jak se cítíme my?pořád shazujete náš vzor,a někteří lidi ji pstě milujou,tak ji nemůžete soudit jenom podle hudby,to není vše..každá celebrita je nafoukaná,ptž každá si myslí že je něco víc,I AVRIL,ale PRO MĚ...PRO MĚ..je NEJLEPŠÍ..tak toho prosím nechte, *4*
    • sharpay1995

      Re: PANEBOŽE!!

      opravdu líp to sned ani nejde napsat!!!!je to svatá pravda!!! A přidávám se k tonu že Avril je i PRO MĚ nejlepší!!!!
    • david16

      Re: PANEBOŽE!!

      téda *4* začínám mít vzor v tobě *15* *15* né hezky jsi to řekla *3* *8*
      • david16

        Re: Re: PANEBOŽE!!

        no ten červenej smajl tam nepatří *15* OMG *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit