Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Avril

    Avril je super!!!! *3* *15*
  • GClla

    Avril je prad stejna...Je porad supr jak byla driv....to jen ty ses zmenila...A co ked je obarvena na blond ...vubec se nezmenila...Naopak je ješte lepši než byvala driv.... :) MA vlastni styl ,proto lebo nebude poslochat tvoje nazory že blond neni dobra .. :(
  • Avril jsem měl rád hned když jsem jí poprvé slyšel,všechny písničky jsou hrozně chytlavý,prostě moje nejlepší zpěvačka
  • a

    avril is big bitch *1*
  • Její písničky se mi líbí, ne, že bych jí nějak poslouchala, ale má hezký písničky, ale přestala jsem jí mít ráda proto, že vždycky hrozně kritizovala styl Brit a podobně a najednou...se nechá obarvit na blond a nosí šatičky, který tak hrozně kritizovala. to o ní svědčí nemá svůj styl a proto se mi nelíbí *4* je to můj názor
  • i love avril

    AHOJKY LIDI MÁM PRO VÁS NWE NOVINKU celých 3měsíců sem hledala avrilyny fotky tak kdo chce nejaký poslat tak jo mám jich 187 tak ráda se i seznámím s nějakou avrilkou :-) jinak mám i fotky z koncertů tak kdyby nekdo chtel mějte se klásne páško avrilka
  • Avrillllllll

    Avril je fakt super *14* , o tom není pochyb!!!!! *3*
  • vid

    na tyhle strance www.splatt.xf.cz najdete videoklip avril lavigne - when you're gone + CZ titulky ...... stahujte :)
  • ....

    jj...avril je super
  • Avril je nej.!

    Sháním všechno o Avril tak mi pošlete na můj e-mail vše co máte díííííííííík!Můj e-mail je makinach@seznam.cz *5* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit