Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skate princess:mělo by někdy na jaře...ale myslim že to bude ještě dýl...páč av si chce dát voraz!
  • Avril

    Chtěla bych být tak hezká jako ona.......
  • je prostě skvělá!

    I love her! je fakt skvělá! Mám jí ůplně nejradši! *1* *1* *1* *3*
  • awrilka

    nwm lidi pjoč se tu hádate!!! nekomu se libi tokio hotel někomu avril mno plostě každy ma jiny styl a ty co nemaj radi avril at sem nic nepišou!!! fakt nwm co furt si vo sobe myslite! vi co sem pišete ty blbosti vo avrilce!!!!!!!!!
  • Sk8er Girl

    Ahojky vsichni co zboznujete Avril jako já!Chtela bych nekoho poprosit,jestli nevi kde se dá na netu stáhnout nebo i koupit cd Sk8er Girl i kdyz je uz starší ale já ho prostě nemůžu nikde sehnat!Moc DÍKY a napište na GiziOW@seznam.cz...zaím pa
  • moje milovaná Avrilka

    mno já si myslim že Avril je nejlepší zpevačka na světě líbí se mi jak se nesnaží nikoho napodobovat a je sama sebou :-))
  • Ahojky lidi..me se libila uz od zacatku.Kdyz na Mtv bezelo Complicated,ukazovala sem to vsem svym kamoskam a rikala jak je to dobry.po mesici se z ni stala hvezda..ted mi ale pripada ze se zmenila..Rikala jak nesnasi sukne a rtenky a ted to sama pouziva..Na svuj vek mi prijde ze ze sebe dela drsnacku a uz mi lezou na nervy ty jeji plakaty s uprenym drsnym pohledem..Jinak pisnicky jako treba Sk8er boi sou dobry..
  • avrillavigneisik

    avríííl

    neni snad nekdo kdo by me rad avrilku?! *16* to je dobre xD (FOREK PARDON) Je nej
  • Je skqelá !!!! *1* *15*
    • Re:

      fuuuj avrilina lavina bych se z ní poblila blééééé jak spívá jediný co se mi líbí od avriliny tak je....Girlfriend a Jak spívá vo tom městě Napanee nevim jak se ta písnička menuje neposlouchám jí jenom moje ségra ta má ty 2 cd s bude mít 3 blééé to se pobliju eště víc omluv mě!!!Tokio Hotel sou vo hodně lepší ty sou vlastně nejlepší!!! *14* TOKIO HOTEL *14*
      • Re: Re:

        Hele já taky balim THčka, ale Avril je taky dobrá... Ale i tak... *14* ICH LIEBE TOKIO HOTEL *14*
      • Re: Re:

        Hele,řeknu takhle.Chápu že je demokracie.Ale neměla bys lidem kecat do jejich v kusu!Mě se od Tokia líbí ta...jak tam Tom stojí na zdi,a jinak nic! Ty kluci nejsou hezký.Mě se Avril líbila a líbí pořád hooodně *5* *4* Takže žádný pomluvy nebo Avrilka udělá fuck of *4*
      • Re: Re:

        Trocha tolerance. Když Avril tak nesnášíš tak si to nech pro sebe. my taky nepíšeme jak jsou TH hrozný.(pokud to někdo píše fanouškům TH tak je úplně blbej). Mám super kámošku která poslouchá Metal a já přitom metal ráda nemám. Ale přesto se s ní bavím, jen se vyhybáme tématu hudby, protože víme že se neshodnem. Tak prosím nepiš tady na diskusi o Avril jak jí nesnášíš.
  • Avriiiiil

    *3* Na avril nikdo nemá...ani žádny TH *8* *13* *5*
    • Re: Avriiiiil

      dyt je to pravda! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší