Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děcka to bylo úúúúžasné páteční koncert v Piestanoch 13. 7. 2012, sice sme na mě moseli čekat přes dvě hodiny, ale vylplatilo sä začali hrát o čtvrt na dvanáct a končili famozním ohňostrojem a písní Paradise city ve 2 hod ráno. Tož to byl můj největší hudební zážitek... fakt doporučuju jít na Guns N´Roses. Axl je super. bay lili *1*
  • Axl si prožil svoje lidi.. nechapu proč ho lidi odsuzuju kvuli tem drogam.. taky mu sama davam eště tak 4 roky esli je nepřestane brat.. ale nikdo kdo ho nezna osobně a nezna ho pořadně jaky je, stejně jako ja to nevím, by o něm neměl řikat, nebo psat hnusne věci... a nejvic de o to jak zpiva, než jak vipada.. prostě miluju jeho pisničky.. no teda spíš cele kapely GNR a je mě jedno esli fetuje nebo ne, nebo jak vipada, on přece jenom ví o čem zpiva..
    • Axl už dobrejch 25 let nefetuje ani nic podobnýho !!
    • Z celé kapely GNR byl jediný, kdo nebyl na drogách závislý *3* Nechápu, kde se tato fáma vzala. Nanejvýš bral v mládí kokain a chlastal a to je tak všechno *4*
  • Ahojte všeci, jde tu někdo na koncenrt do Piešťan na Slovensko 13.7.2012 já jdu, ale chtěla jsem se vás zeptat jestli si někdo už objednal lístky, protože já jo a už je to přes týden a ony ty lístky mi ještě nepřišli, tak nevím jestli ticketportal.sk nemá ještě ty vstupenky nebo co sa jako děje. Tak kdyby se někdo ozval, že mu třeba taky ještě nepřišli tak bych byla klidnější... tak ahoj lili *3*
  • Já pořád poslouchám Guns n Roses jsem na nich úplně závislá,miluju je.Ale ty staré.Vůbec se mi nelíbí co hrajou teď a navíc Axl vypadá s prominutím jak kokot.Vím že nebejt toho že by si udělal ty copánky tak by vypadal jak mnohem líp,tak mnohem mladší kdyby měl normální vlasy,jaké měl když byl mladší a všichni ho žrali.Já ho strašně miluju jako zpěváka ale co se týče osobnosti tak vážně nevím.Asi nebude moc příjemný když už se v kapele vystřídalo tolik členů a za většinu vyhazovů mohl on.Kdybych měla možnost teď jít na jejich koncert tak bych nešla.Mě se líbí Guns n Roses v devadesátých letech,když jsem ješte nebyla na světě:)A když byli v té nejslavnější sestavě jaká kdy mohla být.Jsem z toho velmi smutná že už to není jako dřív. *9* *9* Hold kdybych se narodila dřív.
    • Jsi fanynka a nic o něm nevíš jako o člověkovi. Pokud vím, byl poslední, kdo podepsal vyhazov Stevena Adlera. Pak vyhodil ještě Gilbyho, protože myslím ho nepovažoval za plnohodnotného člena, nebyl přínosem pro kapelu, a to je všechno...ostatní odešli dobrovolně, když je nebavilo čekat, jak se to s GNR vyvine dál. Takový Dizzy zůstal po jeho boku dodnes. Nikdo z ostatních členů ti neřekne, že je Axl vyhodil. Právě že já jsem v 90.letech byla puberťačka, tak jsem dost vnímala, co se kolem kapely děje a byl to především Axl, kdo mě zaujal. Novou sestavu jsem si taky oblíbila, jsou to skvělí muzikanti. Těším se na novou desku v této sestavě. Axl je stále krásný charizmatický chlap *3*
  • Fšecko nejlepčí, Axle! :) I Love U!
  • Všechno nejlepší k narozeninám, Axle *4* Jsi můj idol od mých 16 let, a to navždy...a mám radost, že k tvému 50.výročí budou Guns n´Roses uvedeni do rock n´rollové síně slávy *14*
  • Happy Birthday Axl! *14*
  • všechno nejlepší sice je mi 11 ale zpíváš úžasně
  • děkuju ajo!vím,že ode mě není fér,že se tu navážím do axla,ale už jsem to udělala!a iwo,ty jsi opravdu hloupá takhle odsuzovat člověka,kterého neznáš ani z poloviny a já opravdu udělala chybu,že jsem se tu taky do axla navážela,ale kdyby byl mrtvý nikdy,opakuji nikdy bych neřekla,že je dobře,že je mrtvý,už jen kvůli tomu,že je to někdo s tak krásných hlasem a to že kurtovi do hlavy sláva trochu stoupla je sice pravda,ale co myslíš,že axl?tomu snad ne?a co když kurt nikdy žádnou sebevraždu nespáchal?někdy si o tom něco přečti a pak si teprve laskavě udělej názor!a to že je axl nafoukaný tak to je,moje kamarádka hrozně miluje
    G´n R sama připouští,že axl takový je takže jestli tvrdíš,že je dobře že umřel kurt nebo kdokoliv jiný můžeš si uvědomit že to není příjemný poslouchat pro nikoho a pro tebe taky ne!
    • a ešte sorry že sa opakujem ale blbne mi net..ale neva..napíšem to aj 100x.....čus!
    • tak isto ako nejaka čúza môže napísať
      "axl by ze sebou měl něco udělat a rozhodně by nám chyběl méně než kurt!" tak ja môžem napísať to čo som napísala
      lebo pokým tu budú keci podobné tomu uvedenému hore, tak mi je hlbkoko u p*či či som pre vás hlúpa kr*va alebo čo, za svojím názorom si budem stáť..takže FUCK OFF *5*
    • ale mňa nezaujíma či som podľa teba hlúpa alebo čo...toto je všetko o Axlovi a nedokážem pochopiť na keru p*ču tu na neho brýzgate...však keď máte radi Kurta tak si ho choďte ospevovať tam, kde je písané o ňom......nikde si o Kurtovi čítať nič nebudem lebo ten chlap ma zaujíma asi tak ako Justin Bieber...ty si tu začala na Axla tak ja na oplátku na Kurta....príde mi to dosť smiešne..ja si teraz nájdem tu na tejto stránke Kurta a rýchlo tam začnem na neho kydať..však načo? nemáš ho rada? OK! tak to prejdi mlčaním...ako si ty napríklad môžeš dovoliť povedať a to citujem ".axl by ze sebou měl něco udělat a rozhodně by nám chyběl méně než kurt!" to je absolútne to isté ako som ja napísala na Kurta..takže si chod tam na Kurtove stránky ospevovať jeho mužnosť ako si to nazvala u Axla......a Axla nechaj na pokoji....tak sa zamysli nad sebou..ja som podľa teba hlúpa ale to čo tu ty trepeš to si už nevšimneš...tebe by menej chýbal na tomto svete Rose ako Cobain..ok...tak sa chod rozplývať nad Cobainom inde...väčšine týchto ľudí by totižto viac chýbal Axl..keďže si na jeho stránke ;)
  • Kurt bol hov*do ktoré nedokázalo dokopy nič...a nie, nezomrel, on sa odjebal sám...a to dokáže len narušený človek..Možno je Axl namyslený kretén, ale aspoň nie je psychicky narušený ako bol magor Kurt..chvala bohu že je tam kde je..o jedného magora menej..
    • Iwo, sorry, ale seš k*áva :-)). Nic proti Axlovi, G 'n R mám ráda a že se ti dva nesnesli je mi totálně šumák. Jako osobu (a vlastně i umělce) mám Kurta nesrovnatelně radši, ale o to nejde, ani o to, že říct, že frontman kapely, která je nejznámějším představitelem grunge, kterej, ač nebyli sami, definovali v podstatě až oni, nic nedokázal, je přinejmenším nefér. Ani to, že Kurt byl na veřejnosti takovej, jakej asi byl a na nic moc si nehrál (na rozdíl od Axla - nic proti tomu, šou dělá skoro každej a je potřeba, já mám ale radši přirozenost). Ale říct, že je dobře, že je po něm, když o okolnostech jeho smrti víš prd (třeba to ani sebevražda nebyla, třeba jo a i tak), je výplod kravskýho a netolerantního myšlení. Nevim, proč si prostě nemůžeš mít ráda Axla a Kurta si do huby nebrat...
      • nie.....bola to nafingovana vražda :D :D a Kurt bol uplne prirodzený na verejnosti zatiaľ čo Rose je namyslená primadona....takže asi je prinajmenšom nefér povedať že Axl sa na verejnosti na niečo hrá keď vieš o ňom prd .... takže sorry ale keď som kr*va ja tak si ňou na 100% aj ty ;)
        ja som reagovala na komentár kde bolo napísane že radšej mal skapať Axl ako Curt....takže Kurta do huby brať budem a ty si ďalej o mne mysli že som kr*va tak ako si to ja myslím o tebe ;)
        ako vidíš v tomto sa nezhodneme tak si zastávaj svoj názor na Kurta a Axla a ja si budem robiť to isté :-P
        • A pro Tvou informaci :DD (haha), jedna z teorií JE, že to byla vražda. A z rozhovorů s nim JDE cejtit pokora a přirozenost. A měl jednu vlastnost, která by se dost lidem mohla hodit - Eddiemu Vedderovi řekl: "Jako člověka si tě moc vážim, ale pořád si myslim, že tvoje kapela stojí za houby." Aneb: Můžem si někoho vážit, i když se nám jeho práce do vkusu netrefila. Tohle vaše "buď a nebo" už mě se*e.
        • Takže chceš říct, že Axl se nechová arogantně? Záměrně nepíšu "je arogantní", protože se tak může jen schválně chovat, ne takovej bejt. Když někdo napíše, že měl umřít Axl a ne Kurt, tak se umíš bránit jen tím, že měl chcípnout Kurt? To je jako rozumnej argument, jo? Máš vůbec nějakej vlastní názor a ne se jenom pořád stavět do opozice ve snaze bejt co nejdrsnější? Já se s tebou ani shodnout nepotřebuju - 1000 lidí, 1000 názorů a vkusů a já je respektuju všechny, ale přát někomu smrt....? Jen proto seš u mě k*áva, ne proto, že žereš Axla. A každej, kdo si naše příspěvky přečte, si udělá obrázek sám....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit