Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petře : však on ještě ukáže světu že je výbornej zpěnák a pak si ho nikdo nebude odvažovat házet ho do starýho železa natož aby si myslel že je mu 50 let *14*
  • Niky.hik...přesě tak si myslim mamká na sobě a tim bude mít i víc fanoušků sem ráda že držíme při Axlovi a já držet budu!!! *14* *5*
  • Axl nikdy neztratí svý věrný fanoušky...maká jak blázen,jezdí po koncertech jen aby nás fanoušky uspokojil...je to zlatíčko. *14*
  • axl

    nechci jako nic rikat jo...ale jemu je 49...ne 44.... *5*
    • Re: axl

      Nauč se prosím počítat....
  • fotky

    Založila jsem jeho profil a dala jsem sem tolik fotek, ale jak tady někdo psal tak tu asi nebyla žádná. To je divný dala jsem jich sem asi 20. Tak to zkusim znovu.
  • Lidi co je s váma, takovej charakter a nikdo sem nedá ani fotku... Jdu to napravit... Snad mi sem něco daj... *3* Bye woe *5*
  • Olin:ty s Axlem asi žiješ, vidˇ?Jak tedy můžeš říct, že jako člověk nestojí za nic. To může napsat jenom bezcharakterní, závistivej člověk jako jsi ty!!
    • Re:

      a jak můžeš ty řict že Axl je špatnéj!!Ani ty s ním nežiješ!!ta!!nech ho bejt..Víc je to jeden spevák na kterho nikto nemal!!
  • axlík

    J8 AXla zboznuju jako chlapa už 14 let, jeho chraplák je super i když je mu už 44 . tak přispívejte ráda si počtu váš názor. babyboom *3*
  • Můj idol

    Axla obdivuju už spoustu let, od r.1990 a věřím, že novou desku Chinese Democracy nakonec vydá a ještě dlouho o něm uslyším. *14*
    • Re: Můj idol

      Axl je v pohodě, ale proč jste tam dali Duffíka????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit