Přejít na výpis diskuzí

Ayrton Senna

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ayrton Senna

    Také jsem se dívala na záznam té nehody a mám dojem,že to co z něj vyzařovalo před startem,nebylo jenom soustředění,ale asi opravdu nebyl v pohodě.Moc by mě zajímalo,na co asi myslel.Jestli už v té chvíli neměl nějakou intuici,že by to tentokrát nemuselo dobře dopadnout.Nejenže byl nejlepším pilotem F1,ale navíc byl i krásný a charizmatický muž!
  • Legenda F1

    Ayrton byl nejlepsi pilot vsech dob,umel naprosto vsechno o 2 tridy lip nez ostatni.Po jeho smrti se z adrenalinem nabite F1 stala jen uboha fraska.Je smutne,kdyz se clovek dozvi,ze jeho smrt zpusobil zaves kol,kdyby ho kolo netrefilo,pravdepodobne by i odesel po svych...zasranej osud...
  • Imola

    Mám dojem, že příčina nehody nebyla stopro určená.. fakt je, že už před startem vypadal hrůzostrašně a evidentně nebyl v pohodě...stejně to byl děsnej víkend.
  • eifel

    senna byl neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a verte tomu ze kdyby zil tak schumacher neni to co je ted a nema to co ma a ceho dosahl!!!
  • čest - penize

    No a viděli jste posledni jeho zaběry před startem? šlo vidět že je divny,uplně to vypada že to tušil že se něco stane.Ted jsem si našel jedno video je to vzpominka ne něho tak se podivejte na http://www.youtube.com/watch?v=Nmr3 pqkhSgA&feature=PlayList&p=5FDAFB76 05CFF255&index=9

    Ten se ted musi obracet v hrobě jeslti vidi co se v F děje, kdysi to bylo cti ted už jsou to jen penize *10*
    • Re: čest - penize

      já si myslím že nic netušil,že se prostě jen koncentroval na závod,maximálně ho trápilo že se mu zraněl kámoš rubens a že se zabil mladičký ratznberger...
    • Re: čest - penize

      Mozna mel nake tuseni,kdysi jsem cetl clanek ze pred zavodem mluvil po telefonu se svou sestrou Vivien a rikal ze ma divny pocit...Ale to ze vypadal pred startem ponekud utrapene tak k tomu mel spoustu duvodu,problemy se svou rodinou ktera nechtela prijmout jeho milenku,zraneny Rubens a jeden mrtvy zavodnik to bylo i na nej asi moc ale stejne si myslim ze za jeho havariji mohla technicka zavada.
      • Re: Re: čest - penize

        Možná to tak všechno chtěl možná že i ne....ale všichni musíme věřit v to...že se tam nahoře má dobře...ty problémy...co měl jak jsi psal...to mi je líto, že to takhle měl...achjo *9*
        • Re: Re: Re: čest - penize

          Myslim ze to tak urcite nechtel,mel zivot rad ale jeho touha zavodit a byt nejrychlejsi jezdec byla obrovska...Dobre vedel ze jeho monopost neni tak uplne ve stavu jaky by si pral a presto s nim jel jako obvykle,na hrnici limitu a mozna i za nim....Po smrti rakusana mu rek jeden jeho velky kamarad.Ayrtone,stoji tohle vsechno vubec za to??Vykasli se na to uz si toho dokazal dost ne?On odpovedel,jsou veci nad kterymi nemame moc,ja proste nemuzu nezavodit...
        • Re: Re: Re: čest - penize

          No doufejme že se ma tam nahoře dobře, protože jestli se dívá dolu na to co se děje v F1 musi byt z toho zděšen.Tohle už není tzv. královská třída ale špina , vždyt ty afery už neznaji meze. *9*
      • Re: Re: čest - penize

        Ano, také si myslim, on byl nejlepší pilot F1 a tu zatáčku vytočil i ten nejhorší pilot F1.Před závodem to bylo jakoby něco tušil že se něco stane, hodně mu zapracovali intuice...ale také věřim v to, že tam možná byl nějaký ten výpadek prostě možný je všechno a jak jsi psal že se v té době trápil...nevím, mohl se i zamyslet a člověk pak má i zvláštní cítění...třba to tak i chtěl, ale to asi doufejme že ne....Achjo...nejradši bych šla za ním....
  • Ayrton Senna byl nejlepším pilotem F1!!!Ale škoda že už není mezi námi!! *9* *9* *9* *9* *9*
  • Ayrton

    Jo, jo..taky mi to přijde jako nejpravděpodobnější příčina nehody..Nejděsivější na tom je, že nebejt toho utrženýho závěsu kola, kterej letěl zrovna takhle pitomě, mohl z toho vraku vylézt a nas...ě, jak to uměl jenom on,odejít do boxů...Fakt by bylo zajímavý sledovat, jak by si poradil se Schumim:)
    • Re: Ayrton

      Ayrton byl supr zavodníkem dobrym a hluboce věřícim člověkem a hlavně vorkoholikem. Diky jeho smrti se stala formule1 bezpečnější. Škoda že mu praskla řidicí tyč od volantu a diky tomu se stala ta tragicka nehoda mohli sme ještě hodně paradních velkych cen vidět neš by šel do důchodu. Sklanim před nim hlubokou poklonu. Takých Gentlemanu bylo velmi malo v F1. A vte době Formule1 byla formuli jedna ne jak dneska.
    • Re: Ayrton

      Jo,to by me taky zajimalo ale myslim ze Schumi se přibližoval Ayrtonovy jen diky tomu že použival aktyvni podvozek ktery byl v te dobe zakazan a kluci s FIA na to přišli,po přeskoumani jeho vozu našli ukryty program ktery se dal behem jizdy spustit pohybem pedalu a řadici paky.Samozřejme to Schumi a vedeni Benetonu nepřiznali že by ten program použivali.I sam Ayrton dlouho sledoval jeho vuz a řikal že se chova jinak než ostatni vozi ale potom diplomaticky řek že je to jenom jeho domenka a že k tomu nejsou dukazi.
  • Ayrton

    Ayrton byl je a bude nejlepší v F1!!! Rest in peace and we never forget Ayrton....... Racing, compiting It's in my blood It's part of my It's PART OG MY LIVE......................
  • tofli

    Ayrton

    Chudák, zemřel tak mladý, nejlepší Legenda v F1. *9* *9* *9*
    • kamcous

      Re: Ayrton

      všichni jezdci zemřeli mladí... jinak to byl můj nej jezdec společně s Gillesem Villeneuvem....
  • Simply The Best

    Tak dnes by Ayrton oslavil padesátku...Je ho děsná škoda. Tak talentovaný, tak charizmatický, tak sexy...Prostě nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit