Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Polák osobně

    Petra Poláka znám osobně.Poté, co ho vyhodili v Chebu z divadelního bytu(kvůli průserům),poskytla jsem mu azyl v mém bytě(nebydlela jsem tam).On ho ovšem během týdne s nějakou feťačkou Danicou dokázal naprosto vybílit,ztratili se peníze,většina oblečení,všechny cédéčka a plno cenných věcí,byt jsem navíc dávala dohromady ještě dlouho.Pak jsem ho už nikdy neviděla(stejně jako mnozí jiní),z divadla ho hned vyhodili a já jsem po Chebu hledala aspoň tu Danicu.Ukázalo se,že ona je vpodstatě nevinná.Je to obyčejný rozmazlený fakan a i když ho má Bára Basiková zřejmě jen na hraní, tak u mě fakt hodně klesla.
  • Zklamala jste mě!

    Báro, velice jste mě zklamala, Váš výrok ohledně Vladka mě šokoval. Nevím jestli Vám vadí, že je gay, že ke talentovaný herec, vynikající tanečník, umí zpívat, vařit...sáhněte si do svědomí...umíte aspoň z poloviny tolik co on?
  • Lesba

    Báro, proč jsi odsuzovala Vladka, když sama jsi lesba ?
    • Re: Lesba

      hele co ti je do toho vubec jestli je lezba nebo neni tobe to muze bejt uplne jedno ja chci hlavne podekovat bare za to ze sem si sni mohla zaspivat ve frydlante....baro kdybysi nevedela tak sme se menovali carmina jo stasne ti dekuju mas opravdu uzasnej hlas nic si stoho nedelej baro oniu sou nuly a ty si nejnej lepsi *4* *4* *4*
      • Re: Re: Lesba

        Nula jsi ty, Darino. Neumíš ani psát česky, je vidět, že máš velice nízké IQ. Tak radši zalez do kouta a nevylézej !
  • drahousek82

    BÁRO

    AHOJ BÁRO GRATULUJU TI K NAROZENÍ CHLAPEČKA.A AT TI DĚLÁ SAMOU RADOST ASPON JAKO TVOJE DVOJČÁTKA.A NEDEJ NA ZLÉ ŘEČI JSOU TO JEN ZÁVISTIVCI. *3* *4*
    • drivexy

      Re: BÁRO

      Také se připojuji ke gratulaci *14*
  • millagros115

    KAždý kdo tu na ní kydá špínu

    BY se měl jít podívat na její verzi Máří Magdalény na Jesus Christ superstar... něco tak dokonalýho už jsem dlouho neslyšela. Ani jeden tón mimo.... ani jeden přešlap.... FAkt, smekám. Včerejší koncertní verze tohoto asi nejlepšího muzikálu všech dob byla úžasná. S AKamilem a Danem jste se perfektně doplňovali... kdyby se to ještě jendou dalo do kupy v týhle alternaci, neváhala ybch ani minutu...:-) *3*
  • Paní BASIKOVÁ už dávno jste měla emigrovat.Nikdo o VÁS NESTOJÍ nejmladší už také nejstea krásná jste nikdy nebyla.Aspoń zkusíte se živit rukama.Přeji hodně štěstí.
    • to není pravda,vy blbko na entou.
  • stariatka

    vše nej

    všechno nejlepší k tvím 46 narozeninám barčo vše nej ahoj *4* *1*
  • Tak Báro doufám že už balite kufry.A vezměte sebou i umělkyni Gavriely.Ta má velké zkušenosti z hrátkami se zeleninou,takže mužete bodovat.Držím palce.....
    • starejte se o sebe,a nechte jí žít.
  • prisera

    titulek? ---

    jestli brala drogy, je to její věc.
    mě tánhne na 18 a nikdy jsem neměl "žváru v hubě" a nikdy jsem ani nezkoušel drogy. a alkohol mi nic pozitivního nepřinesl (pokud j člověk na sraky po paňáku griotky, nejspíš si dá příště pozor) a vůbec. mám lepší zábavu než vymetat diskotéky, nechat benga aby mě vozily domu zlitýho jak turbus, jít někam, jenom proto abych se ožral, nebo jenom proto, abych ohluchnul nebo se toulat někde po zastávkách jako ta nejhorší lůza, čekající kde co ukradne, aby si mohla koupit dávku. jestli jí to něco přineslo, budiž, ale já to k životu nepotřebuju. a jestli teda tak strašně špatně snáší popularitu, proč se neuklidí a nežije jako normální máma a nestará se o děti? tahle ženská je pro mě nula
  • :-O

    já bych chtěla vidět všechny ty z vás, kteří tady píší o Báře, že je ošklivá a podobný nesmyslný poznatky... Musíte být vskutku krasavci a krasavice, zakomplexovaný chudáci, kteří si svoje mindráky léčí urážením druhých! *5*
    • prisera

      Re: :-O

      *16* *8*
      1) to, kdo na koho má jakej názor je neom jeho názor
      2) urážet se nemusí. to je pravda
      3) nemyslim si že jsem kdovíjakej krasavec
      4) zrovna basikovou vzhledově nemusim
      5) ANO TREFENÁ HUSA VŽDYCKY ZAKEJHÁ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit