Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste trochu vedle

    bara basikova se nenarodila v Praze,ale ve Volyni *13*
  • Slavice

    Báro,pro mě jste hvězda,slavice. Znám Vás dlouho,jsme stejný ročník,ale jak jsem Vás viděl v TV zaspívat Atlantídu,to bylo něco neuvěřitelné.Opravdu mě chlupy na celém těle vstávaly a mrazilo v zádech.Doufám,že ten klip někde seženu.Přeji moc a moc duševní pohody a veselí.
  • souboj hitů -Atlantida

    Milá Báro, Atlantidu jste zazpívala krásně, ale mrzí mě, že jste měla chyby ve slovenštině. Např. místo "stlpy vln" jste stále zpívala "slpy vln", a místo "mestá skrývajú" jste zpívala "města skrývajú". Pozor na to!
  • Klub dvojčat

    Vážená paní Báro, ráda bych vás kontaktovala. Vedu Klub dvojčat v KK a jak víme, vy sama máte dvojčátka. Rádi bychom vás poprosili o podporu našeho Klubu dvojčat a vícerčat. Můžete mi prosím odepsat? S pozdravem Andrea Bazoni
  • Petr Polák osobně

    Petra Poláka znám osobně.Poté, co ho vyhodili v Chebu z divadelního bytu(kvůli průserům),poskytla jsem mu azyl v mém bytě(nebydlela jsem tam).On ho ovšem během týdne s nějakou feťačkou Danicou dokázal naprosto vybílit,ztratili se peníze,většina oblečení,všechny cédéčka a plno cenných věcí,byt jsem navíc dávala dohromady ještě dlouho.Pak jsem ho už nikdy neviděla(stejně jako mnozí jiní),z divadla ho hned vyhodili a já jsem po Chebu hledala aspoň tu Danicu.Ukázalo se,že ona je vpodstatě nevinná.Je to obyčejný rozmazlený fakan a i když ho má Bára Basiková zřejmě jen na hraní, tak u mě fakt hodně klesla.
  • Blahopřání k narozeninám

    Paní Báro, připojuji se k Vašim gratulantům a přeji Vám k narozeninám pevné zdraví, více osobního štěstí a energii čerpanou z pracovních úspěchů i radosti vašich fanoušků.Srdečně zdraví Jana
  • Ahoj Báro,diskuze rádio region:díky že se nebojíš říci svuj názor o životě v USA uplně jsem se s tebou ztotožnil i když u nás už k tomu spějeme také.
    • Re:

      Chudina, naletěla Polákovi, ta ještě bude koukat.
  • Pozdrav p. Basikové

    Vážená paní Basiková, chtěla jsem Vám napsat že Vám držím palce. A pro jedno kvítí slunce nesvítí. A holky máte skvělý.
  • Poděkování

    Vážená p.Basiková,velmi si vážím Vašeho postoje k dění v dnešní době,sleduji vaši kariéru i osobní život už minimálně 15 let,provozuji v Kutné Hoře studio Bailine a spolupracuji s Renatkou,ke které chodíte do studia do Prahy.Právě i od ní vím o vašich přímých a čestných postojích ve vašem životě a jsem moc ráda,že zpěvačka,která jednoznačně patří k tomu nejlepšímu,co se dá v této zemi najít se dokáže tak zpříma vyjádřit o té šílené době,do které jsme se dostali po "sametové revoluci" a ve které se nelehce vychovávají naše děti tak,aby je to negativní,co tady je nepoznamenalo.Myslím si,že není daleko doba,kdy se budeme opět,tentokrát snad legálně stěhovat do civilizace za lepším životem.Já rozhodně nepatřím k lidem,kteří by tady chtěli zestárnout,pokud se bude trend ubrat tímto směrem.Přeju Vám hodně sil a úspěchů.
  • a ještě je nutné dodat, že paní Basiková má jistě na starosti jiné záležitosti než se rozepisovat s notami jedné nahluchlé hudební kantorce, která ještě svůj netalent pro práci která jí živí,demonstruje takto veřeně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit