Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den, četla jsem Váš rozhovor ohledně VIP prostřeno, jestli můžu, chci Vám pouze říct - VŮBEC S S TÍM NELÁMEJTE HLAVU -, lidé budou kritizovat pořád a hlavně ty, co se liší od většiny. Obdivuji Vás, že jste do toho šla a zůstala svou. Přeji všem hezký den Jana *4*
  • Dobrý den, jen jsem četla rozhovor o prostřeno vip, vůbec to neřešte, lidi jsou takový jaký jsou, nemá cenu se tím trápit a taky k tomu, že jste to mohla vědět dopředu - taky jsem věčně věřící, že lidé nejsou zlý;-)
  • Paní Barbaro, v prostřeno jste byla za sebe, Naopak jsem na Vás změnila názor, Na nic si nehrajete, bylo to příjemné. Dcera je normální desetiletá slečna, je vidět, že s ní komunikujete, má výbornou slovní zásobu, postřeh a reakce.Bude jistě úspěšná jako máma.
    Ostatní účastníci hráli trošku roli , herci ...........

    Držím palce do dalšího Vašeho činění a bytí.
  • nika1991
    Baru Nasvatbovu mammmmmm mocccccccccc jeji Dceru BiBijanu take je svela slecna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1991
      mm rada
  • Krasa

    Barboro, fandim ti v tvem zivote.Jses kreativini a krasna zena.NEVER LET THE SHADOW COME ACCROSS YOUR FACE EASILY.BE STRONG AND EVERYTHING WILL COME TO YOU EASIER.GET FLOW YOUR ENERGY AND DO NOT HESITATE TO BE MORE OPEN TO YOUR FEELINGS NAD IDEAS AS YOU NEED THEM FOR YOUR WRITING.LOTS OF LOVE AND SUNSHINE IN YOUR LIFE AS YOU DESERVED.
  • Dnešní Uvolněte se prosím

    Ahoj Barborko, chtěl jsem ti jenom říct, že Kraus je idiot. Myslím, že urazil nejen Tebe, ale i Pana Dienstbiera, človeka co pro společnot udělal mnohé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit