Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Nesvadbová, jsem Vaší velkou fanynkou a obdivovatelkou. Jsem stejně stará jako vy a i dcery máme ve stejném věku...jste úžasná ženská a nenechte se rozhodit reakcemi na VIP prostřeno...ikdyž podle vlastní zkušenosti vím, jak dokážou podobné řeči ublížit.Držte se!!!
  • Dobrý den, k veřejným událostem se moc nevyjadřuji ale Vaše zklamání z lidí, mě celkem nadzvedlo a musím reagovat *3* K Vaší dceři Vám chci pogratulovat, jde vidět, že jste opravdu spolu šťastné a sehrané. Svůj humor praktikujte dále, je fajn a nikomu do něho nic není. Chci jen krátce upozornit na to, že je také určitě spoustu lidí, kteří mají podobný názor jako já a nedají ho najevo. Já osobně bych Vás netipoval na to, že se budete zabývat lidskou zlobou a závistí a necháte se rozhodit./dle médií/ To že Vaše dcera působí na svůj věk dospěle, protože je výřečná, což vyplývá minimálně z genů *3* a proto, že se ji patřičně věnujete, jí bude snad jen k užitku, pokud tedy nenarazí v životě na blbce. Srážka s volem je vždy úžasný zážitek/s nadsázkou/. Přeju Vám ať máte kolem sebe jen solidní lidi, kteří Vám vždycky budou říkat pravdu a upřímnost jim nebude dělat problém. Mějte se hezky a pozdravujte Vaši úžasnou dceru, se kterou se určitě nikdy nebudete nudit.
    Když jsem se díval na vaření s Vámi, v životě by mě nenapadlo, že Vám takto napíšu.
    S pozdravem
    Luděk Kolek/snad vzorný rodič/
  • Dobrý den,paní Nesvadbová,
    jestli-že máte opravdu takovéto negativní ohlasy na Vaše vystoupení v pořadu Prostřeno,pak se opět stydím za to,že jsem Češka.Jsme veskrze národ slaboduchý,který vidí snad jen za plot k sousedovi,dál už je to nad jeho síly.Věřte mi,nebýt ve věku,kdy člověk už nemá moc energie na velké životní změny,nežila bych v této zemi už ani den.Jsem silně znechucena chováním většiny spoluobčanů,jejich malostí,závistí,arogancí,hloupostí,hamižností.Vy jste ale mladá inteligentní žena se smyslem pro humor(který ale asi většina lidí dost dobře nemůže strávit),nedejte se "otrávit" a napište o těhle našich "českých přednostech" knížku,třeba se v ní někdo pozná a
    "chytne se za rypák".
    Hodně zdraví Vám a Vaší dcerce.
  • Milá paní Nesvadbová,
    pořad o vaření jsem sledovala pouze kvůli vám.
    Jste velice milá, bezprostřední a inteligentní žena,
    která je úspěšná a navíc krásná. Vaše dcera je skvělá a sympatická.
    Hlavu vzhůru a na řeči závistivců a omezenců nedejte.
    Přeji vám mnoho štěstí, zdraví a hlavu plnou skvělých knížek.
    Linda.
  • Dobrý den,

    Báro, jako byste mi z duše mluvila. Zrovna dnes ráno jsem s manželkou hovořil o tom, že jsem naštvaný na p. Vyskočila proto, že nevěnoval zájezd Vašemu postiženému známému. Moc nás to mrzelo. Co se týče Vaší Bibi, tak je úžasná, bezprostřední. Přestože pan Vyskočil jistě uvařil dobře, tak si myslím, že Vaše ,,meníčko,, bylo nejlepší a nejvíce jsem se u toho pobavil. Na pořady o vaření nekoukám, ale tento se mi líbí, ačkoliv bych do něj nikdy nešel. Je to zábava spojená s inspirací. Ze všech jste byla nejlepší a na blbé kecy se vykašlete!

    Přeji Vám, ať se daří a hodně zdravíčka!
  • Dobrý den, paní Nesvadbová.Náhodou jsem viděla pořad VIP prostřeno a můžu Vám úplně v klidu říct, že jste Vy i Vaše dcera byly úplně skvělé ! Normální,bez sebemenšího náznaku a snahy se zviditelnit a čerpat z této popularity pro sebe.Myslím, že i dcera Bibi je normální chytrá holka.Pokud někdo vidí problém v tom, že se nestydí a umí mluvit... jeho blbost! Všimla jsem si, že si spolu dobře rozumíte a máte spolu moc hezký vztah.Možná právě proto ta závist a všechny hloupé řeči kolem. Nenechte se otrávit, pořad byl fajn a u televize strávená příjemná chvilka.Vaše rozhodnutí co děláte, proč to děláte a podobně, opravdu záleží jen a jen na Vás.Jen nevyzrálý člověk to nechápe. Mějte se Vy i Bibi moc hezky a zůstaňte obě takové jaké jste byly v pořadu - úplně normální lidé. *3*
    Dana Blašková
  • Dobrý den, chtěla bych Vám prvně poděkovat, že jste ve mě oživila pocit, že existují lidé jako Vy. Jste atraktivní, samostatná a úspěšná žena, která si při svých každodenních starostech dokáže vzpomenout na potřebné. Svým dobrým úmyslem jste sice vystavila sebe i dcerku zlým jazykům, ale jistě je mnoho lidí, kteří se s Vašim názorem na soutěž a dění kolem ztotožňují a i já se mezi ně řadím. Šla jste soutěžit s myšlenkou někomu pomoct a né se zviditelnit.
    Pamatuji si jeden citát.."Když malí posuzují velké,soudí je podle sebe."
    Netrapte se hloupými řečmi!
    Krásný den!
  • Paní Nesvadbová, dnes jsem četla článek, který se týkal negativních posudků na vaši dceru Bibi (VIP prostřeno).
    Vaše dcera není "přemoudřelá", ale chytrá a má skvělé chování. Uvažovala jsem, jakým způsobem ji asi vychováváte, že to málokdo dokáže. Konzultovala jsem to i se svou dcerou, která mi říkala, že byla vaše dcerka opravdu šikovná a chytrá. Jisté zkušenosti máme, je nám dohromady totiž 128 let:-). Tak si z pitomců nic nedělejte.
  • Milá paní Báro,

    v pořadu jste Vy i Vaše dcera byly úžasné. Byly jste obě sami sebou a měly jste společný cíl. Věřím, že negativní reakce jsou pouhou závistí...
    Náše stravovací návyky jsou stejné, pro nás jste vařila naprosté delikatesy.

    Moc Vás i dceru zdravíme, Iva a Martin
  • Paní Báro, chtěla jsem jen eliminovat negativní dopad z hanlivých komentářů omezených diváků a ráda vidím, že nejsem sama - takže HLAVU VZHŮRU, zůstaňte svá a z hlouposti a omezenosti jiných si nic nedělejte. Bohužel i takoví jsou mezi námi... Hezký den, nejen Vám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit