Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, Baru,

    šíleně moc Vám chci napsat, že jsem přečetla Vaše knížky Brusinky a Borůvky, a jsem hrozně moc nadšená. Po dlouhé době jsem si připadala, že si povídám s otevřenou kamarádkou, která nebude všechno překrucovat a pomlouvat mě za zády, protože moje myšlenky absolutně není schopna pochopit. :-))
    Jsem na mateřské a to víte, že člověk úplně přeblikne, aby jeho dítě bylo v pohodě. Malé už budou 2 roky, tak cítím, že už se mi v hlavě dělá místo i na jiné myšlenky.
    Při čtení Vašich knížek jsem zažívala pocit štěstí a nahlas se smála.
    Nemyslím si, že by jste byla až taková feministka, takový je prostě život, pokud má žena vlastní názor a nespokojí se s všedností.
    Hlášky jako "škoda že nejsi cizí" nebo "nesnáším sex a tělesný kontakt a přitom ho mám ráda" a další, no prostě úúúúžas. :-))
    Napište ještě něco takového, prosím.
    Mějte se moc krásně s Bibi.
  • nika1991
    Bara NESVADBOVA A BIBI JSOU KOcky hezke mile uzasne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobrý den Vám i Vaší dcerce přeji,

    jste obě moc fajn, příjemné a chytré současné a budoucí mladé dámy, v pravém syslu tohoto slova, děkuji, že jste dala nahlédnout do svého soukromí, vážím si toho a mohu jen říci, že si Vás vážím a byla bych šťastná, kdyby má dcera (mimochodem stejný ročník s Vámi) byla jako Vy.

    Kritické ohlasy neberte vůbec vážně, natož aby Vás trápiy, česká společnost je prostě taková, závist je u leckoho na prvním místě a úspěch se neodpouští... *3*

    Přeji vám oběma jen to nejlepší. JH

    *4*
  • Milá Báro, je to úplně poprvé, kdy píšu příspěvek do nějaké diskuze. Rozhodla jsem se k tomu po té, co jsem si přečetla Vaši reakci na pořad VIP Prostřeno. Po shlédnutí prvního dílu, který se točil u Vás doma, jsme si všichni řekli, jak jste fajn, sympatická, hezká a chytrá žena. Je vidět, že se dceři věnujete způsobem odpovídajícím Vašemu stylu života, který je možná pro někoho příliš "free", ale nám se to moc líbilo. Bibi je šikovná a chytrá holka, která se díky Vaší výchově určitě v životě neztratí:-). Jsme úplně normální rodina a "televizní" návštěva u Vás na nás zapůsobila velmi hezky, domácky a přirozeně. Snad Vám všechny kladné reakce udělají radost a budete věřit, že je více lidí, kteří dokáží ocenit kvality jiných lidí bez jakékoliv závisti. Věnovat zájezd někomu potřebnému je velmi hezké gesto a je škoda, že jste nevyhrála, někdo mohl mít opravdu velkou radost. Možná by ale bývalo lepší to říci až v případě, kdy by jste se opravdu stala vítězkou. Takhle se pan Vyskočil dostal do situace, kdy asi všichni lidé čekali (tak jako my), že se zájezdu vzdá. Přitom i on měl z výhry asi opravdou radost...Mějte se moc hezky a přejeme Vám i Bibi mnoho štěstí do života:-).
  • Dobrý den, Jsem ráda, že jsem Vás viděla v pořadu Prostřeno. Jste éterická, upřímná, sympatická...trochu mimozemšťan v této společnosti - v tom dobrém slova smyslu
  • Pani Nesvadbová,
    mám taky dceru dnes je jí 22 let a docela mi ji Vaše Bibi připomínala.Dětem,kterým se mi matky věnujeme tím, že si více čteme,povídáme a bereme je do přírody i se zvířátky je docela poznat.
    Bibi je šikovná má slovní zásobu,umí se vyjadřavat i chovat v přítomnosti dospělých.
    Koukaly jsme s dcerou na poslední díl a celkem jsme doufaly,že pan Vyskočil udělá gesto a předá Vám poukaz abyste ho věnovala Davídkovi.
    Dopadlo to celkem smutně :(.
    Ale Vy smutná být nemusíte.Buďte na sebe pyšná máte skvělou dceru.
    Přeji Vám jen hezké dny s Vaší dcerkou
    Jana
  • Paní Báro, Vy jste skvělá matka, moudrý člověk a krásná žena - což musí v zapšklých lidičkách dnešní doby vzbudit závist. Nenechte se odradit, buďte dál svá a snad se i lidi přestanou šťourat druhým v soukromých věcech a naučí se respektovat právo na to, nebýt "stádovým", dělat si věci po svém a mít rád vše kolem sebe tak, jako Vy. Pořad jsem neviděla, jen upoutávky na něj a z toho bylo patrné, že jste naprosto suprová - a Váš záměr s výhrou byl od srdce. Nenechte si od zlých lidí nic nalhávat, to oni by měli předvést, jak to chodí u nich a pak si sypat popel na hlavu, ne Vy. Mějte se i s dcerou hezky a užívejte si život.
  • Báro z názorů diváků si nic nedělejte lidská blbost a vesmír jsou nekonečné přeji vám mnoho úspěchů a radost z dcery
  • Milá Báro, jste úžasná a máte skvělou dceru. Nenechte se "otrávit" blbostí a závistí. Přeji hodně štěstí, a další super kniny.R.
  • Paní Nesvadbová,být pozvána na návštěvu a dotknout se tělesných nedostatků partnerky hostitele,i když jste zmínila,že i Vy máte odstávající uši,je přinejmenším neslušné,tkzv .nemáte chochmes jak říkávala moje babička o lidech bez taktu.Myslím si,že pokud jste chtěla pomoci nemocnému dítěti a poslat jej k moři,není nutno se účastnit pořadu VIP prostřeno,ale pomoci můžete i bez světla kamer potichu,jako to dělá spoustu jiných lidí a ne to volat do světa.To je pak ta pravá pomoc,protože to postiženého človíčka neponižuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit