Přejít na výpis diskuzí

Barbara De Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barbara De Rossi

    Před několika lety jsem v TV viděla asi 4-dílný film kde Barbara De Rossi hrála. Nevím však jak se jmenoval . Hrála tam psycholožku Chiaru starající se o holčičku svého bývalého manžela. Holčička byla v autě se svou matkou při nehodě, při které matka zemřela a holčička byla těžce raněná po uzdravení se musí uzdravit i psychicky. Otec jí dá léčit do sanatoria Chiaře. Té se povede po dlouhé době, že holčička s ní mluví a má ji ráda. Tato holčička v závěru této série objeví fotografii Chiari a svého otce a naštve se, že jí to Chiara zatajila a uteče a schová se v chatrči kterou omylem zapálí a otec jí zachrání. Na toto navazuje jiná série, kde po několika letech, kdy Chiara s dívkou a jejím otcem tvoří milující rodinu. Ovšem otec odjede a zjistí, že je smrtelně nemocný a po několika měsících, kdy se vyhýbal cestě domu, aby Chiara a dcerka nezjistili, že je nemocný, spáchá sebevraždu. Zastřelí se v hotelu a napíše dopis ve kterém vše vysvětlí a přeje si, aby se o dceru starala Chiara. Tento dopis objeví dívčiny prarodiče a babička existenci tohoto dopisu zatají a přeje si soudní svěření vnučky do péče nakonec dědeček tento dopis předloží a Chiaře svěří dívku do péče. Pokut někdo ví jak se toto o čem jsem psala ví jak se jmenuje, nebo to dokonce má nahrané se prosím ozvěte na můj E-mail: abckatka@seznam.cz . Hrozně ráda bych to získala.
    • Re: Barbara De Rossi

      tento film se jmenuje Příběh Chiary
    • Re: Barbara De Rossi

      Jmenuje se to Vítězství lásky, ale všude je to z názvem Příběch Chiary. Jestli není pozdě
      • Re: Re: Barbara De Rossi

        Jde o 2 ruzne produkty. Prvni serie je opravdu Vitezstvi lasky a az pak byl natocen Pribeh Chiary. Prvni serie je zasadni!
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          Ono to dost mate, ale je to tak. Ta prvni serie 4 dilu byla natocena v roce 1991 a jmenuje se LA STORIA SPEZZATA (VITEZSTVI LASKY I az IV)a ten dalsi film se jmenuje jak uz tu bylo receno LA STORIA DI CHIARA (1995) Nevi nekdo jestli se to da treba i v anglictine nekde sledovat na internetu? :-)
    • Re: Barbara De Rossi

      Zdravím,
      již jsem Vám psal mail - mám stejný problém jako Vy.
      Zjistili jste tenkrát, kde se dá tato série sehnat, koupit, zkopírovat ??

      Děkuji za jakoukoliv odpověď.

      R.
      • Re: Re: Barbara De Rossi

        Mám tento Italský seriál Vítězství lásky nahraný na VHS kazetě. Nevím, jaké je to kvality,protože jsem ho dlouho neviděla. Tak to brzy zkusím a nechá si ho nahrát na DVD.
        • Mohla bych tě poprosit o tento seriál? Můžeš se mi ozvat na jarinapos@centrum.cz?? Předem moc děkuji za ochotu.
        • chtea jsem se zeptat, zda je mozne od vas ziskat dvd s timto serialem.
          Predem moc dekuji za odpoved. Muj email je hippikacka@gmail.com. Katka
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          Najela jsem na tyto stránky a zjistila jsem ,že tento film"vítězství lásky" máte na VHS.Moc ráda bych měla tento 4.dílný seriál doma.Můžu se s vámi nějak domluvit,aby jste mi to přeposlala.Zaplatím kolik se řeknete.S pozdravem
          Jarmila Kavanová
          17.listopadu 15
          747 06 Opava 6 tel.722074184
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          Prosím,prosím moc. Mohla bych se taky přidat a požádat o kopii tohoto seriálu?
          marně ho sháním. Moc díky Katka
          mail: edekacka@seznam.cz *14*
          • Re: Re: Re: Re: Barbara De Rossi

            achoj, též sháním tuto skvělou sérii, kdyby někdo věděl, nechť dá vědět-prosímmmm *15*
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          ahoj taky bych ráda koupila vsechny díly filmu Vítězství lásky můj mailík je cenculik4@seznam.cz dík moc *3*
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          ahoj más film vítězství lásky?pokud ano prosím ozvy se dekuji moc monika
          monika.gypee@seznam.cz
          *3*
      • Re: Re: Barbara De Rossi

        Mám tento Italský seriál Vítězství lásky nahraný na VHS kazetě. Nevím, jaké je to kvality,protože jsem ho dlouho neviděla. Tak to brzy zkusím a nechá si ho nahrát na DVD.
        • Dobrý den dám cokoli za ten seriál písněte ANDRASTIE@SEZNAM.CZ
        • ahojky,prosím mohla bys mi ho zaslat na dobírku.Byla bych moc ráda.dík
          Jarmila Kavanová
          17.listopadu 15
          Opava 6 74706
        • Prosím tě ,jestli máš tento seriál na VHS,můžeš mi ho poslat,předělám si ho na DVD.Prosím pošli mi ho na adresu:Jarmila Kavanová
          17.listopadu 15,Opava 6 747 06
          Budu moc ráda.
        • Mohla bys mi zaslat na dobírku tuto VHS kazetu,pokud hraje? odepiš prosím na jarmila.kavanova@opava.cz
        • Re: Re: Re: Barbara De Rossi

          Ahoj máte prosím film vítězství lásky?Pokud ano prosím ozvěte se mi na E-mail Damire@seznam.cz, předem děkuji
  • tuhle herecku mam rad, ale uz dlouho jsem nevidel, ze by hrala v nejakem novejsim filmu nebo serialu
  • Této herečky jsem si všimla v TV seriálu Teta a v historickém filmu Srdce a zbroj. Myslím,že do role skutečně sedla.
  • Barbara de Rossi

    Ten kdo viděl 4-dílnou Italskou serii "Vítězství lásky" pochopí, že Barbara je skvělá herečka s neobyčejným talentem na sentimentální role...
    • Re: Barbara de Rossi

      já tenhle seriál miluji, škoda, že není na dvd :-( ani tu závěrečnou písničku nemůžu nikde sehnat :-(
      docela mě mrzí, že jsem neviděla první řadu seriálu Chobotnice, kde Barbara taky hrála, už abych to měla doma :-)
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Ústřední píseň z minisérie Vítězství lásky zpíva LENA BIOLCATI a píseň se jmenuje MA QUANDO IMPARERO. Najdete ji i na youtube.
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        vsechny tri rady Chobotnice jsou celkem bezne k dostani v Levnych knihach (vcetne filmu Tiche dny v Clichy - Claude Chabrol 1990 - tam De Rossi hraje rusovlasou prostitutku Nys *3* )
    • Re: Barbara de Rossi

      to máš určitě pravdu,já miluju tenhle 4-dílný seríál,je v něm naprosto úžasná,zrovna dneska jsem ho celý zkoukla na videu *15*
      • Ahoj, sháním tento seriál a dočetla jsem se, že ho máš na videu. Platí to ještě nebo jsi to vymyzal. Bylo by možné ho dát na dvd a rozdělit se? Napiš prosím na email la40ska@seznam.cz.
        Děkuji velice Bohumila
      • Ahoj !
        Prosím ráda bych 4-dílný seriál "Vítězství lásky" koupila. A máš i další pokračování "Příběh Chairy" ?
        Nemohu ho sehnat ! Prosím o odpověď !
        mil.spidlova@centrum.cz
        Děkuji moc !
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Je možné zakoupit kopii ?? DVD, VHS - cokoliv.
        V té sérii je opravdu dobrá !!!
        Divím se, že to ještě neopakovali - kdysi jsem to viděl v TV, ale od té doby vůbec nic - vyjma chobotnice, kterou mám celou.

        Děkuji předem za případnou odpověď, nebo radu.

        R.
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Chtěla sem se zeptat,kde se dájí koupit tyto DVD s Barbarou De Rossi " Vítězství lásky".Je to super film.Poraď.Jarka *9*
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        jen je škoda, že se k nám nedostane víc z její filmografie... dlouho jsem s ní nic pěkného neviděla *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit