Přejít na výpis diskuzí

Barbora Hrzánová

OSOBNOST 13.6.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adoushek.n

    HRDÝ BUDŽES

    Takový výkon, jaký tam Bára předvedla, se jen tak nevidí... Jen tak dál *4*
  • Máchův Máj

    Milá Báro,
    děkuji za Vámi zahraný a zarecitovaný Máchův Máj. Byl to úžasný zážitek. Slyšela jsem , že nejen mně běhal mráz po zádech. Doufám, že budu mít možnost toto představení zhlédnout ještě jednou. *4* *4* *3*
  • hodná Bára

    Paní Báro slyšela jsem na Vás samou chválu a též se mě moc líbíte v serialu Nemocnice,ale ty krátké vlasy Vám slušeli moc jak rošťanda.Vždy o Vás povídáme s Panem Bezděkou Váš dobrý známí,jak jste lidová a je s Váma sranda.Mějte se krásně a někdy zavítejte zahrát do Plzně s pozdravem Renata
  • stasie

    pozdrav a dík

    Milá paní Báro, zatím jsem Vás viděla jen v Nemocnici, ale četla jsem, že jste hrála v Petrolejových lampách a že jste to zahrála moc dobře. Petrolejové lampy jsem četla a moc se mi líbily, třeba se mi někdy povede vidět je s Vámi. V Nemocnici jste byla vynikající, k takové psychiatričce bych chodila hned. S Tomášem Töpferem jste byli správná dvojka. Přeju Vám hodně zdraví, pohody, elánu v práci i v osobním životě a taky Vám přeju hodně zajímavých rolí, které by se Vám dobře hrály a kterými byste potěšila své fanoušky. Mějte se hezky. Zdraví Vaše věrná fanynka Stasie. *14* *4* *3*
  • narozeniny

    Milá Baruško
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví jak v
    v osobním životě tak i ve své profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Drahá Báro!

    Drahá Báro! Miluju Vašeho tatínka!!!! Kéž by tu byl stále s námi *4*
  • Bára Hrzánová

    Dodneška jsem znala Báru Hrzánovou jako herečku, ale od dnešního dne, kdy jsem měla možnost shlédnout činohru Petrolejové lampy, kde hrála hlavní roli, ji považuji za Paní herečku. Naprosto skvělý výkon !!! Navíc jsme se po představení potkaly s paní Hrzánovou v místní restauraci, kde byli po představení na občerstvení. Prohodily jsme sice jen pár vět, ale poznala jsem, že paní Bára je moc sympatická, pěkná a milá ženská !!! Přeju ji spoustu dalších nádherných rolí a děkuji za dnešní mimořádný zážitek! Iva R.
  • písnička

    Jednou jsem viděl a slyšel v televizi písničku.Falešná jako pětka kulhavá mažoretka.
    Je možnost tu písničku někde sehnat?

    Standa
    • je to písnička Margaretka a dá se stáhnout na stránkách Báry kapely Condurango http://condurango.webnode.cz/ *3*
  • Pozvánka pro Báru do Manětína

    Milá Báro,
    hledám cestu jak vás pozvat do Manětína na přehlídku (19.-21.11.2010) amatérských divaldel, kterou letos pořádám za MLASK Manětín. Byla bych moc ráda, kdyby jste mohli přijet i s rodinou. Viděli jsme se poprvé více na akci Ctibora Turby na zámečku...a pak několikrát v Manětíně s Monikou B. Nemám zatím jiný kontakt na Vás a tak to nejdříve zkouším takhle. Budu ráda, když se mi ozvete. S pozdravem a přáním všeho dobrého - Alena ( alena.peltanova@seznam.cz) *4*
  • Bára je zakládající členkou Výboru na podporu Tibetu.
    Asi neví, že v Tibetu do příchodu komunistů vládl středověký krutý feudální režim. 95 % obyv. byli nevolníci, za pouhé nedodržení kvöt přinesených potravin do kláštera jim byly uřezávány nos či uši (ale ne ruce, aby mohli nadále na mnichy pracovat). 96 % bylo negramotných, dnes jen asi 4,5 % starších obyv.
    Průměrná délka života asi 37 let, dnes 67 let.
    Dětská úmrtnost byla asi 430 z 1.000.
    Dalajláma žil v paláci o 1.000 místnostech, měl stovky otroků.

    ==================================================================
    Nechci, aby se do Tibetu vrátil feudalismus a tedy nechci jeho nezávislost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit