Přejít na výpis diskuzí

Barbora Hrzánová

OSOBNOST 13.6.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bára je zakládající členkou Výboru na podporu Tibetu.
    Asi neví, že v Tibetu do příchodu komunistů vládl středověký krutý feudální režim. 95 % obyv. byli nevolníci, za pouhé nedodržení kvöt přinesených potravin do kláštera jim byly uřezávány nos či uši (ale ne ruce, aby mohli nadále na mnichy pracovat). 96 % bylo negramotných, dnes jen asi 4,5 % starších obyv.
    Průměrná délka života asi 37 let, dnes 67 let.
    Dětská úmrtnost byla asi 430 z 1.000.
    Dalajláma žil v paláci o 1.000 místnostech, měl stovky otroků.

    ==================================================================
    Nechci, aby se do Tibetu vrátil feudalismus a tedy nechci jeho nezávislost.
  • Je to úžasná žena mám ji moc ráda
  • Milá paní Báro,vidět vás na jevišti je vždy pro mě silný a blahodárný zážitek,naposled včera v Sez.Ústí.Též obdivuji projekt Koza pro Tibet,kterého jste aktérkou-též jsem přispěla.Jste mi blízká i svým politickým názorem,přístupem k životu i věkem.Zkrátka vážím si vás a velmi děkuji za váš divadelní i lidský projev a přeju vám hodně štěstí a sil.Jarka
  • Srdečně Vás zveme jako VIP osobu na benefiční festival, který se koná dne 23. a 24.11.2012 vždy od 17 hodin v Klubu Nová Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3 Vám budou hrát a zpívat zpěváci a kapely, kteří se vzdali nároku na honorář.
    V pátek můžete slyšet pop a rockové kapely,Odpoledne zpříjemní i dívčí taneční skupina.
    V sobotu pak bude zaměřeno na folk a country a uvidíte i historický šerm v podání skupiny Tyrgard.
    Celý výtěžek bude pak věnován rodinám postižených.Těšíme se na Vás !!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=lElFPBW5hgw&list=UUAAzBCB-8-nfPkrWB7QGSeA&index=1&feature=plcp
  • Báro, jste skvělá herečka a určitě jste i fajn člověk. Mám Vás ráda!!!
  • Baní Báru, mám moc ráda nejenom jako herečku-je skvělá, ale hlavně jako pozitivního člověka. Přeji ji hodně štěstí v pracovním i osobním životě.Ivka
  • A hrá buď-žes to tak daleko dotáhla a hlavně díky za Condurango-to je bomba. *3*
  • Pozvánka pro Báru do Manětína

    Milá Báro,
    hledám cestu jak vás pozvat do Manětína na přehlídku (19.-21.11.2010) amatérských divaldel, kterou letos pořádám za MLASK Manětín. Byla bych moc ráda, kdyby jste mohli přijet i s rodinou. Viděli jsme se poprvé více na akci Ctibora Turby na zámečku...a pak několikrát v Manětíně s Monikou B. Nemám zatím jiný kontakt na Vás a tak to nejdříve zkouším takhle. Budu ráda, když se mi ozvete. S pozdravem a přáním všeho dobrého - Alena ( alena.peltanova@seznam.cz) *4*
  • Máchův Máj

    Milá Báro,
    děkuji za Vámi zahraný a zarecitovaný Máchův Máj. Byl to úžasný zážitek. Slyšela jsem , že nejen mně běhal mráz po zádech. Doufám, že budu mít možnost toto představení zhlédnout ještě jednou. *4* *4* *3*
  • narozeniny

    Milá Baruško
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví jak v
    v osobním životě tak i ve své profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit