Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav a přání

    Milá Báro, přeju Ti hodně pěkných rolí a zdraví a elánu, abys mohla hodně hrát v divadle i v televizních filmech a seriálech. Mám Tě moc ráda a držím Ti palce,aby se Ti všechno dařilo. *14*
  • Pavla a Honza nebo Pavla a Marek

    Pavla a Honza, to už je asi minulost, teď bych jí přála, aby jí vydržel vztah s Markem, přestože je Marek v Brně a ona v Kamenici, ale necháme se překvapit. *3*
  • Každý má jiný názor

    Hele, tak jako každý máme svůj názor. Máme právo ho vyslovit. Já si teda osobně myslím že je dobrá herečka. Ale je to jen můj návrh.... *13*
    • Re: Každý má jiný názor

      Jakýpak návrh *4* spíš názor ne *3*
  • Pavla Barnová

    Bára Munzarová se mi moc líbí v roli Pavly Barnové, jinak v divadle jsem ji zatím neviděla, ale jako Pavla je fakt bezva a na každý díl Ordinace se kvůli ní těším. *14*
    • Re: Pavla Barnová

      mám stejný názor,a na ordinaci se jenom koukám k vůli ní báro si neeeej! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *14*
    • Re: Pavla Barnová

      Tato postava jí opravdu sedí.
    • Re: Pavla Barnová

      Tak to jsme na to úplně stejně. Na ordinaci se těším jen kvůli ní *4* A strašně moc chci, aby se v seriálu dala Pavla zase dokupy s Honzou *3*
      • Re: Re: Pavla Barnová

        tak to sme tri...pokazdy se tesim na dalsi dil ordinace...a to jenom kvuli bare *4* *3*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          Tak to jsme čtyři.... *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          tak 4 ja taky
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          přesně tak
          *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Pavla Barnová

          Já se na ni koukám i o víkendu, když ordinace není. *8*
  • Jsi jednicka

    Ahoj Barborko.Přeji Ti hodně hereckých uspěchů protože jsi moje nejoblíbenější herečka a moc se mi líbíš. *14* *3*
    • Re: Jsi jednicka

      jo moje je taky nejoblíbenější a taky ji to moc přeju fakt baro seš super *14* *14* *14* *3*
  • munzarová je nej

    barbora je nej na v ordinaci je fak dobrá. příští rok určitě vyhraje anno 2008 moc jí věřim *3* *3* *3*
    • Re: munzarová je nej

      Nápodobně!!!! Jsi nej herečka!!!! A také věřím že ANNO 2008 vyhraješ. Moc mě mrzelo, že ses minule neumístila... ale neztrácíme naději *3*
  • Změna

    Tak nakonec bude chodit se Suchařípou (MUDr.Marek Kroupa) *9*
    • Re: Změna

      hej jo to hrozný vůbec se k němu nehodi *9* *9* *16*
    • Re: Změna

      Já taky strašně moc fandím vztahu Pavly s Honzou. Pravidelně čtu na netu díly dopředu a doufám, že se Honza s Terezou rozvede!
      • Re: Re: Změna

        Já také doufám, že se s Terezou rozejde. Přeji Honzovi a Pavle, aby jim to vyšlo. Já také čtu díly dopředu.
    • Re: Změna

      Ten aspoň nemá před svatbou jako Honza.
      • Re: Re: Změna

        to je fakt *1*
    • Re: Změna

      nojo..skoda, ze ji to nevyslo s honzou *9*
  • Bára je nej herečka na světě

    Ahojky lidičky, Bára Munzarová je nej. herečka na světě !! Jenom kvůli ní se díwám na Ordinaci !! *4* Jo a nemáte PROSÍÍÍÍÍÍM někdo na ni email ???Ale škoda že v Ordinaci hraje "nešťastně zamilovanou". No škoda no... Chtěla bych aby jí to s tím Honzou vyšlo...No nic....Papa lidičky *5*
    • Re: Bára je nej herečka na světě

      taky bych chtěla vědět její email hej lidičky fakt ho neznáte? kdyžtak napište
      PPPRRROOOSSSÍÍÍMMM *9* *4* *3*
    • Re: Bára je nej herečka na světě

      mluvis mi z duse!! strasne bych ji to z Honzou prala...podle me ale Honza nechce ztratit ani jednu...a taky ho drzi v sachu Valsik s tou nemocnici...
      • Re: Re: Bára je nej herečka na světě

        jojo...ale chtěla bych,aby byla svatba Pavla tam půjde Tereza jako svědek a Honza a Tereza by sem brali a Honza by řekl ne,a vzal by si Pavlu hned tam....To by bylo dobrý....ale to určo nebude:D:D:D:D *9* *1*
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          Vím že to zní asi dost divně, ale hodně nocí se mi už zdálo o Ordinaci a vždy si tak ve snech vymýšlím díly dopředu *3* a hádejte co .. *1* Honza a Pavla to musejí dát opět dohromady nebo se z toho věčnýho upravovaní vztahů těch dvou asi zblázním.
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            tak to si odhadla...protoze ted sem na nova.cz cetla asi 4 dily dopredu a bude tam, ze honza s pavlou budou spolu chodit a pusac jim bude krejt zada
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          teda, z tebe by mohla bejt scenaristka..takle bych to teda nevymyslela...muaim priznat ze tuto by bylo skveli *4*
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            myslim to, jak si psala na tej svatbe, ze by rekl ne a vzal si pavlu rovnou tam
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

              jojo *5* *1* *1* to bych chtěla ale vím že to tak nebude *1* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          tjn...bylo by to supr...ale koukala sem tedka na ukazky ordinace, a bude tam, ze tereza zjistila, ze si ji honza nechce vzit...ale zajimalo by me, jak to zjistila...no, uvidim...pockam si do utery *4*
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            já si myslím že Honza se rozejde s Terezou zůstane s Pavlou *3* *3*
  • výborná herečka

    Barbora Munzarová je vynikající herečka. V Ordinaci hraje úžasně. *3* JEN TAK DÁL!!!
    • Re: výborná herečka

      jo jen tak dál-bara je super *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Praha

    Budu ráda,když mi na ni někdo pošle email.Dík.Věra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit