Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Praha

    Ahojky,teda musím uznat,že Bára je krásná ženská a jen kvůli ní koukám na ordinaci.Líbí se mi a škoda,že k ní to je a bude jen platonická láska.Věra
  • vinohrady

    Včera jsem byl na hře Adina,Báro strašně si mě překvapila- pozitivně jak dobře hraješ a pohybuješ se *3* super.Akorát na děkovačce si měla otravný výraz škoda.pa *9*
  • ordinace

    ahoj báro ,tak jsem se dozvěděla,že budeš hrát v ordinaci v růžové zahradě jako nová doktorka?. prozradíš víc? *7* *3*
    moc děkuju *14*
    • Re: ordinace

      tak to je pravda
  • nase skoro teta

    bara je skvela herecka, a taky skoro teta lepe receno znama!a jirka taky to jsou skveli clovicci!a korat maji malo casu tak se nemuzouu prijet kouknout aji s malou do sumpra=( no nic kdyz nemuze mohamet k hore musi hora k mohamedovi. no tak se prijedem nekdy kouknout do prahy tak jo ALE STEJBNE SOU SKVELI *14* *1*
  • Mám jí strašně ráda, hlavně jako Georgie v Donaha... To je vůbec úžasnej muzikál =)) to Kapulinka: Ty jí znáš? Závidim ;-)
    • Re:

      jo a ještě hraje v Shakespearovi v Hollywoodu a tam je taky úžasná!
      • Re: Re:

        To jsem ještě neviděla, ale slyšela jsem samou chválu, takže na to taky plánuju jít ;-)
    • Re:

      jojo znám jí je to užasná kamarádka mám štěstí že sem jí potkala.. kolikrát si viděla DONAHA?
      • Re: Re:

        Já jí taky možná uvidim! =)) Jsem totiž cvok a dělám o ní stránky: bara-munzarova.wz.cz ;-)
        Donaha jsem viděla třikrát a taky jsem si sehnala americkej soundtrack a koupila noty pro klavír
  • Je to mooooc skvělá herečka a skvělá kamarádka *4*
    • Re:

      fakt to je *14* *14* *3* *4* a je neeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit