Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechu vás.....

    Nechápu vás lidi, který sem chodíte a pomlouváte známé osobnosti, tak třeba u Báry Munzarové!!! *3* Přestě tak jak tady někdo řek!!!Nikdo zvás byste známé tváři neřkl!!! *15* Takže zase tady není pomlouvací stránka...Takže tas¨dy se píše o Báře je to dobré!!!Jinak Barča Munzarová je fakticky skvělá,dokonalá,výborná......!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4*
    • jansovka

      Re: Nechu vás.....

      já je taky nechápu. Bára je NEJ.. včerejší DONAHA! uplně SUPER. za týden zas *1*
  • hudy

    Nechápu...

    Jsi dost trapný, když tady kopíruješ své staré letité příspěvky. Již ti bylo několikrát doporučeno, abys sem nechodil, pokud ti Bára není sympatická, prostě se jí nevšímej a choď na ty osobnosti, které máš v oblibě. Jinak začínám mít pocit, že ti zřejmě šlápla na kuří oko, kde se v tobě proboha bere taková nenávist? *7*
  • Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

    To není PRAVDA!!!!! *5* *5* *5* Tak to laskavě neříkej!!!!!!!Vždyt je to úplně nejjjky herečka!!!!!Miluju tě!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MUCÍK MUCÍÍÍÍÍÍK
    • Re: je hnusná....!!!!:-(

      Lesbické stránky jsou někde jinde. Nespletla ses, drahá Marťo ? *1*
    • jansovka

      Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

      mám pocit že jsme tu asi jediný dvě co tu maj Báru rádi?? ty jí znáš?
      • Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

        Nejste samy, je spousta lidí, kteří mají Báru rádi, ale nenavštěvují tyto stránky. Ještě jsem se v reálu nesetkala s člověkem, který by o ni hovořil negativně, to pouze tady nějaký úchyl pod různými nicky se zřejmě pokouší o vyrovnávání svých komplexů, jinak si to nedovedu vysvětlit. *1*
        • jansovka

          Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

          *4* je mi to jasný *1* a jsem ráda. tak doufám ,že tu bude čím dál víc lidí, kteří mají Báru rádi. Ty doufám patříš k těm co jí rádi mají?? *4*
          • Re: Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

            O tom vůbec nepochybuj!!! *14* *3*
            • jansovka

              Re: Re: Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

              to jsem ráda:-) *14*
  • jsi NEJ

    Báro,můj názor na tebe je tady napsanej už hodněkrát. ale jsi strašně fajn a do divadla chodim výhradně na tebe. mám tě moc ráda a budu se těšit na DONAHA! kde jsi úplně NEJvíc SUPER. zkrátka herečka jak má být. a pro všechy: není ani trochu protekční, všeho dosáhla sama a ten kdo si to myslí tak je dost ubohej a velkej hlupák. snad se tu ti co to píšou trochu uklidněj protože tohle není vůbec pravda. zkuste Báru poznat trochu osobně a líp. budete mluvit úplně jinak.budu doufat že to naše setkání nebylo poslední. tak se tu mějte *3*
  • Moje zalto!!!

    Barčaaa!!! *3* Newim jako co bych měladodat...je to úplně dokonalá herečka!!!A jestl isi někdo tady myslím, že je namyšlená......Tak se šeredně PLETE!!!! *8* Barů, jsi nejjj herečka moje!!!Jsi moje zlatíčkooo *14* *14* *14*A vždy ti to moc sluší!! *14* *14* *14* *14*
  • vzkaz

    nevím co proti Báře máte je to super herečka jak by bylo vám na jejím místě.nevím jak jí můžete takhle hodnotit když jste s ní určitě v kontaktu nebyli to můžou říkat jen ty co jí zavidí SLÁVU. *3*
    • jansovka

      Re: vzkaz

      moje řeč *1* je to SUPER herečka i osoba. už se na Báru těšim v DONAHA! kde hraje úplně SUPER hlavní roli. *4*
  • Baruška je nej

    *14* Bara je hrozdne sympaticka *4* a uplne normalni tak nwm co proti ni mate kdys se vam nelibi tak to je vas problem a ste stim trapni ze ji porad urazite *5*
  • Baruna je namyšlená

    Baruna je namyšlená a nemá na to.
    • jansovka

      Re: Baruna je namyšlená

      Na co nemá?? být herečkou?? tak to si na omylu!!! a jak víš že je namyšlená?? pochybuju že si sní někdy mluvil aby jsi to poznal, protože z filmový role se to těžko pozná no ale to vědí jenom ti co aspoň trochu myslej, no ale podle toho co tady čtu tak nevim. už jí fakt přestaňte urážet, Bára si to nezaslouží!!!!nazdar.
  • millagros115

    Bára je skvělá

    Bára je skvělá herečka nechápu, proč se tady do ní všichni navážejí. Jetsli se vám nelíbí, tak sem nelezte a je to hotový.... *4* Bára je bombastická,. svý práci rozumí a to je to, co z ní dělá ženskou na svým místě zdar a zdravím všechny fans *4*
    • jansovka

      Re: Bára je skvělá

      Asi tak, naprosto souhlasim, tyhle stránky by měli bejt pro lidi co maj Báru rádi. Tak ať sem ten zbytek neleze. Vaše názory nikohoho nezajímaj, a přestaňte tu tvrdit že je Bára protekční. Mám pocit že tomu vůbec nikdo nerozumí. takovou kravinu totiž nemůže napsat nikdo jinej. tak dejte pokoj. Bára je prostě NEJvíc SUPER. *3* nazdar
  • Ordinace

    Tak to už začalo, tedy spíše pokračuje! *14*
    • Re: Ordinace

      jojo, taky mám z toho radost *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit