Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá!

    Ježíšmarjá to je krásná ženská! A skvělá herečka - není se čemu divit, má to v rodině! Moc jí fandím! V Ordinaci hraje super - jako jedna z mála spolu se Zlatkou Adamovskou - ale jestli jste viděli Vůni vanilky, tak to je naprostá senzace! Doufám, že to budou zase brzy dávat! *4* *4* *3*
  • hledá se nemo!!!

    Měl bys plávat, měl bys plávat ... juchů, moje dětičky v pubertě mi daly k narozeninám dývko s filmem Hledá se Nemo! *7* jo... teda *7* co jsem to vlastně chtěla? .... Dory? jo Dory !!! Tak to je fakt skvělá ryba *1*
    • ken

      Re: hledá se nemo!!!

      jses magor tady se bavime o munzarovi *13* *13* *13* *10* *10* *10* *16* *16* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *5* *5* *13* *10* *10*
      • Re: Re: hledá se nemo!!!

        to ken: chicht, no právě že o Munzarový *3* *14* , čekala jsem , že se někdo chytne *1* , nějak jsem si nevšimla, že byses tu o Barboře bavil *4*
        to Satan: Bingo !!! dík *3*
        • Re: Re: Re: hledá se nemo!!!

          Nemáš za co.. *3*
      • Re: Re: hledá se nemo!!!

        Treba ti to dojde někdy později... *4*
  • Ahoj

    Ahoooj... *4* Jo o bě scény... *14* byli goood...!!!Jo fakticky tuz bylo hustě zahraný.Jak ta vlítnul,a řekl máme jednoho pacienta....A pak pavlu, políbil a pak ji hezky unesl, pěkně hezky vymyšlený i provedený!!! *14* No pak lezla na stěnu, prej proč lzu první,ale první tam má dárek,no prstýnek *4* a Honza:Vezmeš si mě?Pavla:Spusť mě dolů a uvidíš a Honza se nejdřív dohodnout s Markem. A pak to bylo no..polibek, fakt krásný!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ale jedno špatná zpráva tu je, nejde o Pavlu ale o Ladislava Potměšila(Aleš Čížek) zítra 6.11. končí v ordianci umře a v úterý má pohřebn, takže tam už definitivně končí!!!! *9*
  • Nazdar!

    Četař č.50 se hlásí do služby! Tak jak jsem si tu stihnul přečíst, zavítal jsem mezi pěknou bandu fanatiků... *3* Dokonce koukám, že se tu otvírá kroužek českého jazyka *1* - no pěkně to tu vedete!
    Nemůžu než souhlasit s kolegou - ta hovádka, která ani nemají tolik slušnosti se zaregistrovat, když už na někoho plivou bude nejlepší ignorovat. Lidská blbost je věčná a nemá cenu si s ní kazit radost z pohledu na tak pěknou ženskou, jako je paní Munzarová.
    • Re: Zdar!

      Zdar, zdravím četaře a dalšího pozitivního ignoranta *3* . Teda, nevím jestli sleduješ "Růžovku", ale včerejší díl byl luxus. Jak Honza přišel za Pavlou do nemocnice s tím, že na chodbě čeká pacient se srdeční záležitostí a pak jí přepadl a /doslova *1* / unesl. No,to bych si nechal líbit. I když, Honza na to má svaly, já bych se svym trpasličim zjevem a muší váhou skončil při pokusu únosu asi na krovkách *1* A scéna z lezecké stěny byla taky dobrá *14* .
      • cobbra

        Re: Re: Zdar!

        Naprosto souhlasím. Takový únos bych si taky nechala líbit - moc hezky natočeno i zahráno.
        PS:Zdravím četaře č.50! Welcome in fanatic site! *3*
        • Re: Re: Re: Zdar!

          To věřím, že takový únos by se ti mohl líbit, ale to by o tebe musel mít nejdříve někdo zájem, že ? *15* *15* *15* *15*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: Zdar!

            To mne opravdu pobavilo... *15* *1*
        • jansovka

          Re: Re: Re: Zdar!

          Já se taky přidávám k souhlasům. Obě scény byly SUPER! To se fakt povedlo *14*
      • dalmatinka

        Re: Re: Zdar!

        Nezbývá mi než souhlasit ta scéna v nemocnici se jim fakt povedla a ta na stěně taky dobrý. *1*
        • Re: Re: Re: Zdar!

          Já jsem měla za to, že pro vás, slepé fanatiky, jsou úžasné úplně všechny scény, kde se objeví ta vaše krasavice Munzarová.
  • UVĚDOM TE SI!!

    Já si o Barče....myslím, že je to chytrá,skvělá,dobrá,origiální .... *4* herečka!!! *4* *14* A tohle si pamatujte...!!! NIKDO NENÍ DOKONALÝ ANI VY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4* *3* *4* Takže jednoduše řečeno...bych sem hlavně psla pozitiva a negetiva sem můžete taky psát, lae ne že sem je bude pořád vtírat, od toho to tady není!!!! *13* byla bych ráda kdybs te si to trochu aspoˇˇn uvědomili..! *3* *4*
  • Thelma a Louise

    Víte o tom? ... Teď od listopadu mají začít zkoušet novou divadelní hru .... B.M. bude hrát s Martinem Trnavským *14* tak to se těším moc, doufám, že až budou v Praze, tak se na představení dostanu *3*
  • Haken

    Překvapili jste mne informací,že Martin Trnavský nebude v budoucnu již v Ordinaci.To by mne tedy zajímalo jak jeho postavu scénáristé ukončí. Jenom doufám,že ho nezamíchají do dluhů a nenechají ho tragicky zemřít.
    • Re: Haken

      Nechají, bohužel. *7*
  • dalmatinka

    Super Bára

    Barunce to v Ordinaci moc sluší. Ale četla jsem, že by měl odejít Martin Trnavský (Honza Haken), jaká škoda... *9* No ale hlavně ať zůstane Baruška, je skvělá, moc ji obdivuji a mám ji moc ráda. *3*
    • Re: Super Bára

      Jo mas pravdu tak nwm co vsichni proti ni maji je upe super hlavne v ordinaci *1* *14* *5*
    • jansovka

      Re: Super Bára

      jj Martin Trnavský opravdu odchází. Je to vážně škoda, halvně když můžou bejt konečně spolu. Bára tam ještě zůstává.naštěstí. Mám Báru taky MOC MOC ráda *14* *14*
      • Re: Re: Super Bára

        Jestli Trnavský opravdu odchází tak mi to hlava nebere *7* . Podle ukázek z dalšího dílu to na odchod zdaleka nevypadá. No jestli ho nechaj umřít, tak mě naštvou, že si nadokážou vymyslet nic lepšího, vždyť Barna snad tragicky zahynul, ne? Tak to by bylo trapný, že by Pavle nechali umřít dalšího *9*
      • kamika516

        Re: Re: Super Bára

        souhlasím je to opravdu škoda že martin trnavský odchází,ale hlavne že tam bára zustane jinak by to bylo oničem
  • jansovka

    i Bára je sympatická...

    Iris docela se divim že jsi o Jirkovi Dovřákovi řekla že je sympaťák. Ona je i Bára sympatická ale to by chtělo na ní hledat něco dobrýho, ne jenom ty negativní věci.
  • ignorace škodlivin

    jediné co na škodící psychopaty aspoň trochu zabírá je ABSOLUTNÍ IGNORACE !!! nereagovat, neodpovídat, nediskutovat. to totiž není žádná diskuze. těm zmetkům dělá dobře, když si čtou odpovědi na svoje výplody a píšou další a další zvěrstva - a když jim dojde fantazie, opakují stále to samé *8* nereagovat neznamená, že je nám špinění našich oblíbenců jedno. je to jen výraz toho, že nám ti ubožáci prudiči za to nestojí... a třeba je to přestane bavit.mno, radím, ale moc dobře vím, jak je to těžký.
    • Re: ignorace škodlivin

      Naprosto s tebou souhlasím, myslím, že to jediné řešení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit