Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Donaha!

    Nekecali!!!
    Ti co říkali, že je to skvělý představení. Tak úplně jsem jim to nevěřila.... ale musím se omluvit, sypu popel na hlavu a musím říct, že je to bomba!
    Jsem ráda, že jsem chytila obsazení s paní Hlaváčovou. Ona, Zlatka Adamovská a Bára byly super. A z chlapů? Filip Blažek dost dobře zpívá, fakt, klobouk dolů. Ale celá šestice striptérů byla k sežrání.
    *5* moc prima večer
  • Nejjj

    *14* *14* *14* Jeee Bára úplně nejjjjjjjj!!!!herečka!!!! *3* *3* *14* Ať si říká každý co chce!!! *14* *14*
  • rozchod

    Již delší dobu se nikde nepsalo o Báře Munzarové a Jiřím Dvořákovi.Docela mi vzalo náladu,když jsem se dočetla o případném rozvodu a hlavně o tom,že se Jiří Dvořák odstěhoval.Donedávna Bára Munzarová všude hovořila velice kladně o svém manželovi a skutečně působili velice spokojeně.V životě člověka potkají různé krize a je vždy na lidech jak se s nimi vypořádají.Mám ráda Báru M. i Jiřího D. a přála bych jim,aby bylo vše opět jako dříve...Zprávy v bulváru se samozřejmě nesmí brát úplně vážně... *4*
  • Bára je Good

    *4* Heyy jako bára je ten nejúžasnější človíček ...!!hlavně z hereček..!! *14* Kdy co jsem poznala...je nej, a myslím to vážne!!!NEJJJJJJJJJJJ *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vůně vanilky

    Moc mne mrzí,že jsem v televizi propásla film Vůně vanilky. Marně se pokouším dopátrat tohoto filmu,v půjčovnách není
    ,stáhnout z internetu se také nedaří.Mohl by mi prosím někdo poradit,zda je možné se k tomuto prý moc hezkému filmu dostat?!Předem děkuji za nějakou pozitivní odezvu!!!Přeji příjemný večer
    • cobbra

      Re: Vůně vanilky

      Ahoj Zuzi, zkus se zaregistrovat tady na Osobnostech ať můžeme komunikovat neveřejně... *4*
  • Je mi vás fakt líto

    Je mí vás všech fakt líto. Jak můžete někoho soudit, když ho ani neznáte ??? To nemáte nic jiného na práci než číst samé bulváry??? I kdyby se dostala do televize přes protekci,tak by vám to mohlo bejt jedno. Kdyby ji obsadili použe přes protekci a byla by to herečka na prt, tak pochybuju, že by ji Nova obsadila do nejpopulárnějšího seriálu. A VŠUDE, opakuji VŠUDE, čtu, že se většina lidí kouká na Ordinaci právě kvůli NÍ. Já osobně jí mám moc ráda a je mi líto, že je tu tolik závistivců, co jí to nepřejou ....

    PS: pohybuju se v podobné branži a jsem tam také přes protekci.
  • Bára Munzarová- úžasný člověk

    Měla jsem tu čest poznat Báru Munzarovou a můžu říct, že je úžasná, milá a prostě super!! A kdokoliv tady říká cokoliv proti ní, tak jí vůbec nezná a neví o čem mluví!!! ...Je fantastická *4*
    • Re: Bára Munzarová- úžasný člověk

      když jste ji poznala, mohu se zeptat jak je asi vysoká? :-))
      • Re: Re: Bára Munzarová- úžasný člověk

        Tak za A) náhoda to nebyla a za B) měla podpatky ...A zřejmě asi další co si myslí že si to každý musí vymyslet!! *5*
  • zloba a fotky

    ... tak tu ve fotogalerii nebyly ty dvě nové fotky ani 48 hodin a už se klikač škodič vytrvalec pomstil a strhal hodnocení na minimum bodů.
    tyjo, ale že bych měla chuť tomu kr****** říct něco od plic.
  • fotky

    Jen pro info, kdyby někoho zajímalo, tak dvě nejnovější fotky ve fotogalerii jsou z představení ve Viole - "Příběhy ze Starého zákona"
    • Re: fotky

      Fotky jsou skvělý.Jak jsou přibližně staré? Docela mne mrzí,že bydlím mimo Prahu a nemohu chodit na představení,kde hraje paní Bára Munzarová.
      • Re: Re: fotky

        Představení mělo premiéru loni začátkem listopadu, takže tak.. ;-)
      • Re: Re: fotky

        jak jsou staré netuším. to čtení ve Viole je aktuální, ale jak dlouho je již na repertoáru nevím. fotky jsou z oficiálního webu divadla Viola.
        • Re: Re: Re: fotky

          Děkuji za odpověď a přeji krásný den!!!
  • návrat

    Zajímalo by mne,jestli se Jiří Dvořák vrátil k Báře Munzarové!? Byla by velká škoda,aby se rozešli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit