Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baraj

    Bára

    Četli ste ten bulvár?co řikaj o Báře?To je fak neskutečný jak si vymejšlej.Bára je dobrá a takový ty keci co nejsou fakta a eště si ktomu bůch ví co domyslej sou faj strašný.To ktý herecký profesi jakoby "patří" ten bulvár ale takovýto "jak někomu spadne peněženka a voni začnou řikat že rozhazuje peníze" je fak strašný.
    • hudy

      Re: Bára

      Soudný člověk bulváru nevěří...myslím, že je úplně zbytečné se nad tím rozčilovat, kdo má totiž mozek, použije ho! *1*
      • baraj

        Re: Re: Bára

        já tomu taky nevěřim *13* ale je to děs a to nejenom u Báry *9* *4* *4*
    • lady.janulka

      Re: Bára

      Jo no to je fakt děs *16* Baruška je bezvadnej človíček a ta nejlepší herečka na světě tak už jí nechte být! *10*
  • Bruška je super!!

    Bára je naprosto bezvadný človíček *14* v ordinaci se jí nesmírně daří a podává výborný herecký výkon !
    Četla jsem,že prý má podepsanou smlouvo jen do prsoince...doufáme,ž si ji prdlouží aspon na dalších pár let ! Jinak jsme se dozvěděli,že její seriálová sestra Magda(Markétka Plánková) má taťku v našem malém městě-Velké Opatovice. Přejeme Ti Barunko mooc a mooc úspěchů v kariéře a v osobním živůtku.Máme tě moc rády..pa *14*
  • bára

    já myslim že bára hraje dobře a je to dobrá herečka a talent taky určitě má jinak by jí asi na DAMU nevzali
  • Bára..

    Bára je naprosto nevýrazná herečka.Talent po rodičích,kteří jsou oba výborní herci,bohužel nezdědila.
    Navíc je jako ženská taková nemastná neslaná.
    Někde jsem četl,že ji štve že musí mít v Ordinaci paruku,že v ní vypadá asexuálně...no nevím...ale co jsem ji viděl jinde bez paruky,tak vypadá pořád asexuálně.
    • Re: Bára..

      Souhlasím, Petře. Konečně se zde objevil taky jeden objektivní názor a ne jen výplody zfanatizovaných fanoušků - viz hudy, cobbra apod.
      • Re: Re: Bára..

        Souhlasím,protože ta "geniální" Barka neumí vůbec hrát.
      • cobbra

        Re: Re: Bára..

        No jak to jen říci, Katy - o objektivitě asi máme každá jiné představy, že? Také by jistě byl zajímavý tvůj rozbor slova "zfanatizovaný"... *5*
    • hanyka

      Re: Bára..

      No to je jasné,, že Bára talent nezdědila , protože každý nemůže být tak dokonalý jako jsi ty !!! Je fajn, že jsi napsal jsem myslela , že se Ti něco stalo ... naštěstí ne *3* .... škoda , že tady nemáš svoje foto aby jsme napsaly jak jsi přitažlivý !!!! *3*
  • hanyka

    Baruška

    Těšíte se poprázdninách na Báru ?? Jak v ordinaci tak v divadle ??? Já se moc těším do Frýdku i do Havířova je tady ještě někdo kdo jde do havru nebo Frýdku ??? Kdyžtak pište ..... Bára je nejlepší !!!!!!!!! *14* *3*
    • Re: Baruška

      jaa jdu ja J@NUlka jdu na ní do Kalichu na představení jako THELMA A LUISE :) už se moc těším :)
    • Re: Baruška

      ????? Nechápu.....
    • misekely

      misekely

      bara je ta nej nej nej herecka mam ji starasne moooooooooc rada je hezka a vyborne hraje baro jsi jednicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *1*
    • schrammov

      Re: Baruška

      ja jedu do frzdku mistku ale nemuzu se dovolat na listki
      • hanyka

        Re: Re: Baruška

        No já jsem se dovolala jak do Frydku tak do Havru a bylo mi řečeno , že lístky se budou prodávat měsíc před představením takže někdy okolo 20.září ...
        • schrammov

          Re: Re: Re: Baruška

          diky
  • Barbora končí

    Už je to tutovka, Barbora v divadle Na Vinohradech touto sezónou končí. V divadle se bude slavit ! *1*
    • hanyka

      Re: Barbora končí

      Slavit proč myslíš ?? Spíš by měli brečet , protože jim odešlo herecké ESO !!! Ale udělala dobře . Barča ma na to aby se uchytila kdekoliv jinde ona na to má !!!! Se budeš ještě divit !!!
      • Re: Re: Baruna končí

        Ano, udělala velmi dobře, všichni (kromě J.Hlaváčové) si oddechli, že od Barbory budou mít klid. Ona tak maximálně na tu svou ubohou "Ordinaci". *15*
        • Re: Re: Re: Baruna končí

          Oprava : Ona má maximálně na tu svou "Ordinaci".
          • hanyka

            Re: Re: Re: Re: Baruna končí

            Ne ne já inteligent nejsem ani náhodou já jsem psala že Bára ne já !!! Zase si tak nefandím ale nevím čím narážíš na Ostravaky !!!! Já jsem hrdá na to , že bydlím v Ostravě mi se tady líbí .... ale jinak díky ... *3* ... pa 19-letá hloupá Ostravačka *15* *3* *3*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: Baruna končí

              Pro Petra i Hanyku: Nebudu trpět ani žádné vzájemné urážky! Pokud chcete vyjádřit vůči druhému negativní názor, tak prosím, ale slušně!
    • cobbra

      Re: Barbora končí

      No ty máš postřeh skoro jako redaktor Blesku, že nám sděluješ takovou "aktualitku" jako že Bára končí na Vinohradech...

      Upřímně řečeno se Báře nedivím - ona začala být v tom divadle taková divná společnost - nejdříve dostal jako trafiku post ředitele pan Stropnický, pak se zde "naprostou náhodou" objevila jako jevištní host v hlavní roli stěžejního představení celé sezóny jeho tehdy ještě budoucí manželka Žilková, no a teď se sem vrací paní exprezidentová Veškrnová Havlová. Jestli ono by se to divadlo nemělo přejmenovat - jako kdysi v padesátých letech kdy neslo název Divadlo československé armády - teď by to mohlo nést podobně funkci zjevující název - třeba Starobinec rodiny a přátel Václava Havla nebo něco podobného...).

      Já Báru za tento zásadní krok obdivuji - než aby setrvávala na takto pochybnými lidmi přecpaném místě jen kvůli prestiži, kterou s sebou angažmá v DnV nese, raději jde svou cestou - to svědčí o jejích morálních kvalitách a osobnostní vyspělosti.


      PS: slavit odchod nejtalentovanější herečky souboru může pouze slaboduchý - tím jsi nám vlastně odhalil/a sama sebe, Mílo...
      • Re: Re: Barbora končí

        Cobbro, opět dokazuješ, jaký jsi chudák. Pan Stropnický je velmi chytrý a kvalitní člověk a shazovat herce z "Vinohrad", může je ubožák. Pan Preiss, paní Hlaváčová a spol. pro tebe asi nic neznamenají. Zde je vidět, že jsi velmi chudá na duchu. *1* *15* *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: Barbora končí

          Ále Peťa se nám vrátil! No už se mi stýskalo. Byla tady bez tebe nuda. Copak - skončila škola, atkovku jsi odložil do kouta a maminka tě za odměnu po dlouhé době pustila na internet, viď? A co výzo - dobrý? *15*
          Broučku, to zda jsem jak píšeš "velmi chudá na duchu" nechám s tvým dovolením na posouzení jiným - ty jsi ve své duševní "bohatosti" zřejmě nepochopil můj předchozí příspěvek - nevadí, snad příště (a neboj, to se ti v životě stane ještě mnohokrát) - jinak si nedovedu představit, z čeho jsi vydedukoval, že shazuji herce z Vinohrad - jmenovitě pana Preisse či paní Hlaváčovou. I pro tvoje dobro tě žádám (a to opakovaně), aby sis příště než budeš reagovat na něčí příspěvek ověřil, zda jsi jej dobře pochopil (pokud na to nestačí tvoje mozková kapacita tak klidně požádej někoho o pomoc, to není žádná hanba).
          A ještě malý dovětek - považovat někoho za chudého na duchu kvůli tomu, zda pro něj "něco znamená" ať už sebekvalitnější herec mi přijde jemně řečeno zcestné a diletantstvím zavánějící... *5*
          • hanyka

            Re: Re: Re: Re: Barbora končí

            Cobbro smekám před Tebou *3* .... krásně napsané !!! Opravdu máš talent !!! *5*
            • hanyka

              Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Filípku je mi 19 ale rozumově jsem na 3 *9* .... stačí ??? *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Jaký talent máš na mysli?! Proč hned "smekáš"? Zajímalo by mne hanyko kolik ti vlastně bude asi tak let.
              Já bych to viděl spíš tak,že cobbra je hodně "ukecaná" trochu hubatá/pardon/,je ráda středem pozornosti a ráda se nechá poslouchat.
              Ale pravda,musím přiznat,že její postřehy kolem Vinohrad jsou zajímavé...A její obdiv k Báře Munzarové je dojemný.
              Díky jejím slohovým cvičením,kterými zde reaguje na zřejmě pubertálního Petra je zde v diskusi stále živo.
              Rozhodně bych toto vzájemné urážení neobdivoval. *3*
            • cobbra

              Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Ď. *3*
      • Re: Re: Barbora končí

        Cobbro,moc hezky řečeno(nebo spíš napsáno)..mluvíš mi z duše *1*
  • hanyka

    Bára =o*

    Bára je naprosto geniální ženská , která to má v hlavě srovnané . Jako jediná z mála si na nic nehraje a i ve svých rozhoverech je znát, že je to fajn ženská , která srdíčko na pravém místě ... !!!
    Naprosto skvělá herečka no prostě Barunka =o* *14*
  • martasik37

    Barčá =)

    Bára?Ona je fakticky krásná herečka a taky bezvadná..! *14* *3* A v ordinaci jí to m´´oóóc sluší..nemám co k tomu říct prostě dokonalááá!! *14* *14* *14*
    • Re: Barčá =)

      Tedy jestli je podle tebe krásná, tak musíš být slepá. *15*
      • Je nadherna
      • hanyka

        Re: Re: Barčá =)

        A ty musíš být kok.. !!!!! *1* *15*
      • bohunkam

        Re: Re: Barčá =)

        Jen si neodpustím dodat, že Bára je krásná především lidsky, myslím tím takové to krásno, které není vidět na venek, ale přesto mnohokrát přebije tu krásu, která vidět je (a že u Báry je co přebíjet)*3*
      • Re: Re: Barčá =)

        kromě toho, že Bára fakt krásná je, tak si dovolím tvrdit, že slepí kolikrát rozeznají víc krásy než ti co vidí *4*
      • cobbra

        Re: Re: Barčá =)

        Já se naopak domnívám, že slepý/á musíš být ty, Mílo, když podle tebe krásná není... *5*
        • hudy

          Re: Re: Re: Barčá =)

          Absolutní souhlas s cobbrou! *1*
  • maja

    rika se ze bara nosi v ordinaci paruku skoda ze ji nesunda aspon bychon videli co pod parukou skriva no tak baro sundej ji *9* *9* *9* *4* *13*
    • hanyka

      Re: maja

      Barča má pod parukou jen své vlastní vlasy hnědé a protože jsou kudrnaté museli dát Báře paruku, protože scénaristé chtěli ať má rovné vlasy . Teď už má své a k tomu má příčesek toť vše stačí si přečíst nějaký rozhovor s Bárou a věděla by jsi ... Barča je nej !!!! *14*
    • misule23

      Re: maja

      Jak jsi na to přišla!Já bych neřekla,že má paruku *1*!No nevím no!Ale jinak je to super herečka ta nej..ale s Hanákem bych řekla,že to Pavla dá možná dohromady,ales Honzou jí to moc slušelo!!Fakt hodně,bylo škoda,že zemřel!! *9*
      • Re: Re: maja

        Bára paruku v ordinaci opravdu má ale proč *7*
        • anule95

          Re: Re: Re: maja

          Protože má vlnité vlasy a chce je mít rovné.Jinak je má uplně nomální!
          • hudy

            Re: Re: Re: Re: maja

            Ona (Bára) ne, to chtějí scénáristé.
        • hudy

          Re: Re: Re: maja

          Přečti si nějaký rozhovor s ní a pochopíš...jinak jsem v poslední době koukala, že už nemá vyloženě paruku, ale pouze příčesek a že už má barvu mnohem blíže ke svým vlasům...hnědnou o:)) *3*
    • hudy

      Re: maja

      a) bylo by dobré nejprve naučit se pořádně česky, případně si zkontrolovat, co jsem napsala (než někam začnu veřejně psát)
      b)Bára má pod parukou normální hnědé vlnité vlasy
  • maja

    ted to bude hrozny vrati se hanakova zena a to neni dobry *16* *16* a jsem vzdycky chtela aby byl hanak a pavlou baro ted mam o tebe vetsi strach *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší