Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomzaza

    Odchod z divadla

    Docela mě překvapilo co udělal pan Stropnický. Vyhodí jednu z nejlepších hereček v Česku. No nic je to jeho volba.
    Doufám že Bára je už v pořádku. Mimochodem včera to Báře v ordinaci velice slušelo. *3* *3* *3*
    • martasik37

      Re: Odchod z divadla

      Jo Báře to moc dlušelo v ordinaci..hlavně jak měla ty krásný modrý šaty *14* Je mocky nádhernááá *14*
  • odchod z divadla

    Mám znovu dotaz,jestli někdo z vás fanoušků neví něco o odchodu Báry Munzarové z divadla?!
    Nevěřím sice těm všem drbům,které bulvár píše,ale tato informace mě skutečně zarazila.
    Mám dojem,že buď se už dokonale zbláznili bulvární novináři anebo se nám "zbláznila"samotná Bára Munzarová. *7*
    • cobbra

      Re: odchod z divadla

      Těžko říci, kdo se zbláznil - možná pan Stropnický, když nechá odejít nejlepší herečku souboru "svého" divadla...
      A její místo zaplácnou přeliftingovanou Veškrnovou... *9* *7*
      • Re: Re: odchod z divadla

        Já myslel,že se něco už bude vědět z tajných zdrojů a ono nic.
        Co se týče osoby pana Stropnického a jeho výběru nových postav z řad hereček?
        Jak to říci kulantně a hlavně slušně?!
        Prostě to bije do očí - Havlová,Žilková!!!??? Že by skutečně na Vinohradech chybělo skutečně toto?
        *1* *7*
        • cobbra

          Re: Re: Re: odchod z divadla

          Ahoj Filipe, co se týče tajných zdrojů, tak jistě chápeš, že v zájmu věci by měly i nadále zůstat tajnými, a to víceméně včetně poskytnutých informací. Nechci být zlá cobbra, ale jistě je i Tobě jasné, že nemá cenu dávat do ruky bulváru další zbraně, když už se snižují k tomu, že informace například z diskuse na stránkách Frídy používají k útoku na Báru a případně i Martina...
          Asi nejlepší by bylo, jak už psala Hudy, kdyby ses zaregistroval... *3*
        • hudy

          Re: Re: Re: odchod z divadla

          Tajné zdroje budou vědět později o:)), ale já si nemůžu pomoct, už delší dobu jsem měla pocit, že Bára nepadla panu Stropnickému "do oka"...nedokážu sice vysvětlit proč, ale ten dojem a pocit prostě mám...jinak zatím tedy vůbec netuším, zda je to pravda nebo ne...musíme zatím vyčkat. Na druhou stranu, i kdyby to byla pravda, kdo v životě neměnil zaměstnání?
          P.S. Filipe, vedle promazáno *3* . Zdraví hudy
          • Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

            To je pravda,zaměstnání mění během života většina lidí,ale já bych řekl,že od té doby co vešla Bára do Ordinace a hlavně do většího povědomí diváků má svůj osobní život mírně řečeno vzhůru nohama!
            Tudíž možná i toto rozhodnutí pramení z té možná až náhlé změny životního stylu nebo jak to nazvat.
            Každopádně bych řekl,že na Vinohradech se stejně pro Báru asi nic moc nerýsovalo.Pokud vím tak bude derniéra Adiny,Vojcek nakonec pro Báru nevyšel/i když nevím jestli v případě této hry má čeho litovat/,Lásky hra osudná se zatím hraje a jinak mě nenapadá nic jiného kde by Bára momentálně hrála.
            Když se nad tím tak zamyslím,tak by odchod z Vinohrad byl pro Báru možná i nový začátek něčeho lepšího a zajímavějšího.
            Jenom bych jí moc přál aby jí všechno vycházelo a byla šťastná.

            PS:Díky hudy! Už jsem si říkal,že by se mohla na stránkách Jirky rozjet kvůli mně ostřejší diskuze jako kvůli té nabídce na koně.I když by to bylo možná zajímavé. *1*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

              V pohodě, Filipe, nechceš se přece jen zaregistrovat? Mohly by se ti psát soukromé vzkazy a třeba i říci něco navíc. Popřemýšlej o tom!
              dneska už dobrou hudy *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

              Zapomněl jsem DONAHA!!! *7*
  • :-):-)

    je úplně nejlepší herečka co znám,hrozně jí to sluší v ordinaci *3* *3* nemám k ní žádnou krytiku, jen jí přeju vše nejlepší a ať jí to herectví vydrží a držím jí všechny palce co mám *4* *4* *4* *4* *4* *1* *3* *14* *14* *3* *5*
  • Skvělá

    Bára je skvělá herečka, mám jí moc ráda. Vůně vanilky se mi moc líbil.Ordinaci sleduji již od začátku.Moc jí sluší šaty v dalším dílu.Přeji brzké uzdravení opatrujte se Báro hodně štěstí v životě osobním a hereckém *4* *4* *4* *14* Vaše fanynka
  • tomzaza

    nej herečka

    Bára je nej česká herečka. Podle mě je Vůně vanilky nejlepší českej film co jsem zatim viděl. Jen nevim proč sem lezou lidi co chtěj jen urážet a pomlouvat . To můžou jít k bulváru. *7* *7* *3* *3* *3*
  • fortturp

    Friend

    Moje kámoška jí má hodně ráda.Já mám zase názor takví:Je to moc dobrá herečka a dává dobré výkony...jenže v Ordinaci mi úplně nesedne(možná je to tim že nechce Hanáka -protože ten je naprosto skvělej a má hustý stěry),ale třeba ve Vůně vanilky byla dobrá...krásnej film.
    Ale zase nechápu ty kteří tu používaj tak hnusný a silný sluva VZKAZ PRO NĚ: Chápu že se vám někdo nelíbí,ale dokážete to někomu nandat bez vulgarit?Určitě ne..na to váš mozek netačí *1*
  • ...

    Je to dobrá a sympatická herečka. V Ordinaci podává vždycky skvělý výkon. Ale samozřejmě ne jenom v ordinaci. Jen škoda že z ordinace odešel Martin Trnavský. Moc jim to spolu seklo. K tomu Fialovi se mi nějak nehodí. Mě se tam ten Hanák celkově nějak nehodí do ordinace. No ale to nezmením takže doufám že aspon ona to v ordinaci vydrží ještě hooodně dlouho. Držím palce *5*
  • jolka1735

    Vůně vanilky

    včera jsem se dívala na Vůni vanilky...a teda smekám klobouk. *4* Bylo to fakt krásný *3* A teda divím se že to chytlo i ségru ten film... *1* Koukla bych se na to klidně aspoň jednou *4* *14*
    • Re: Vůně vanilky

      též jsem se dívala...krásný film *14*
    • hudy

      Re: Vůně vanilky

      Nejsi sama, Bára tam opravdu podává excelentní výkon. *3*
      • erunka

        Re: Re: Vůně vanilky

        Barča je fakt suúpr,dokáže zahrát všechno *14*
        • bohunkam

          Re: Re: Re: Vůně vanilky

          Já mám pocit, že ona ty své role jen nehraje, ale prožívá...a to je to, co mne oslovuje, co na ní obdivuji...Prostě každá její role je originální a nikdy se mi ještě nestalo, že bych měla pocit, že se podobá své předešlé postavě *3* Jestli mi rozumíte *4*
          Třeba pro porovnání: Doktorka Hájková v Ďáblově lsti mi ani na chvilku nepřipomněla doktorku Barnovou z Ordinace
          *3* A tam by se určitě dalo sklouznout lehce k té podobnosti...
          • bohunkam

            Re: Re: Re: Re: Vůně vanilky

            No a postava Onč ve Vůni vanilky je okouzlující, důvěryhodná - prostě krásně zahraná (opět je cítit, že to Bára jen nehrála, ale prožívala) *3* Prostě to není v tom filmu Bára Munzarová, ale Anna Zoffová *3*
  • janush

    báára je neylepčí

    bára je neylepčíí...
    ůpe neyhezčí...
    a komu se to nelíbí,at´ si prdel políbí...
    ona je ůpe božíííí...miluyů yííííííííííí.... *14* *14*
    neywítzzZ...
    neywítsss...
    miliju...
    • martasik37

      Re: báára je neylepčí

      přesně tak je nejlepší!! *14* *14* *3*
  • erunka

    vzkaz pro všechny

    ahoj vzkaz pro všechny co báru pomlouvají:laskave ji nechte na pokoji dostala se v ankete týtý do 5. nej hereček a byla na 4.místě
    jenom vás chci poprosit aby jste nikoho nepomlouvali protože jsou talentovaní
    TENTO VZKAZ JE JEN PRO TY CO BÁRU POMLOUVAJÍ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší