Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlabarnova

    Ahojík

    Ahojík všichni,moc paní Báře munzarové přeji aby v anketě TýTý vyhrála je to skvělá herečka.Je mi hodně sympatická,a moc jí to v Ordinaci sluší.Mrzí mě že jsou tu tací lidi jako je Petr takový závistivci,věřím že mají Báru rádi ale nechtějí to dát na jevo.třeba se za to stydí.Koukám že počet lidí ve fanclubu se zvyšuje jen tak dál jsem moc ráda.
    • Re: Ahojík

      Nemůžu s Tebou souhlasit ve všem. Řekl bych totiž, že lidi jako je Petr ani neví co to je "mít rád".
  • bohunkam

    TýTý

    Barunce blahopřeji...a určitě nějaký ten hlas pošlu:-) Každopádně už ta nominace je velký úspěch *3*
    • martasik37

      Re: TýTý

      taky ji to moc a moc přeju *3* je to moc dokonalá herečka *14* *14*
    • Re: TýTý

      To vás lituji, budete muset sáhnout hodně hluboko do peněženek, pokud má Munzarka nějaké hlasy dostat. Ale stále máte šanci, podplatit se dá téměř vše.
      • Re: Re: TýTý

        Podplácet je možná tvůj styl. *7* ale sotva Báry fanoušků. *1*
      • hudy

        Re: Re: TýTý

        K politování jsi tu jedině ty.
      • cobbra

        Re: Re: TýTý

        Jak tak koukám, náš (naše) Péťa má nové alterego - tentokrát se jmenuje Kátka - no nic, když už jsme přežili Iris, Glen a jiné přezdívky jednoho a téhož člověka, Kátka nás nemůže rozhodit. *5*
        • antifanošků Báry je hodně

          Cobbro, ty chudinko, nejsi schopna skousnout, že lidí, kteří Barboru "nemusí", je hodně. To, jak neustále spekuluješ, že zde píše jen jeden její antifanoušek, je naprosto směšné. Totéž se dá napsat i opačně, nemyslíš ? Bohužel, musím ti sdělit, že lidí, kteří Báru rádi nemají, je také velmi mnoho. Stačí si občas kouknout i na jiné diskuze než jen na tuto silně stupidní a jednostrannou. *1* *1* *1*
          • Re:...

            Petře, bohužel ti musím sdělit, že možná je mnoho lidí, co nemá Báru rádo, ale můžu tě ujistit, že naštěstí málokdo je tak stupidní, že to tak vytrvale vytrubuje do světa a otravuje vzduch svou věčnou žlučovatostí.
            • cobbra

              Re: Re:...

              Peťulko pokud to tvoje "velmi mnoho" je představováno pouze tebou a případně Kátkou, tak na tom je Bára neskutečně dobře - známý člověk, k němuž cítí antipatie velmi mnoho lidí - tedy 2 - musí být opravdu osobnost s velým "O". Takhle dobře na tom nebyl ani JFK nebo Havel...

              Pokud se tato diskuze dá označit za silně stupidní, je to zejména tvojí zásluhou, drahoušku. Dost dobře ti nerozumím - proč se jí vlastně zúčastňuješ, máš-li o ní takové mínění? *7*
            • neoblíbená Barbora

              A stejná mince - bohužel je velmi mnoho lidí natolik stupidních, aby neustále do světa vytrubovali, jak šíleně mají Barboru rádi. *1* *1* *1*
      • bohunkam

        Re: Re: TýTý

        Nelituj...není proč... Já lituji Tebe, že jsi tak skeptická *9* To musíš mít těžký život, když neumíš žít pozitivně *7*
        Báře (oslovuji ji takto a vůbec jí neznám - získal si mě svým herctvím, svou lidskostí) o tu výhru (dle mého názoru) nejde. Je to každopádně příjemné (asi jako když nás v práci někdo ocení), ale jde o to v poslední řádě! Domnívám se, že plné publikum spokojených diváků, to je pro herce ocenění...A toho jsem byla svědkem při představení "Jako Thelma a Louisa", které tímto všem nadšencům (i těm nenadšeným) doporučuji...Jedním slovem úžasný zážitek *3*
    • cobbra

      Re: TýTý

      S gratulací Báře se připojuji a s Bohunkou mohu jen souhlasit - Bára je ve velmi dobré společnosti... *4*
  • hlasování

    takže hlasujte pro Báru sms ve tvaru
    TT 5 MUNZAROVA na tel.č. 900 15 08
    cena jedné smsky je 8,-, z jednoho tel. čísla se může poslat až 30 smsek. *5*
  • nominace Týtý

    *3* konečně dobrá zpráva a další kvalitní člověk v nominacích. *5*
  • hudy

    Nominace Týtý

    Bára je společně se Zlatkou Adamovskou v užší nominaci na cenu Týtý. Blahopřejeme!
  • zmanipulované stránky Báry M.

    Je na výsost jasné, že Munzarová žádnou cenu nedostane. Je nepříjemná, nehezká ani jako herečka za mnoho nestojí. Neumí ani správně artikulovat. Pokud by nějakou cenu kdy dostala, což je naprostý nesmysl, muselo by to být podplacené a zmanipulované - o tom by zdejší administrátor mohl vyprávět, že ? Je velmi s podivem, že u Barbory se mažou téměř všechny negativní příspěvky a u jiných osobností jsou ponechány klidně i vulgarismy. Velmi zajímavé a hlavně "objektivní". Tak a opět máte co mazat. *1* *1* *1*
    • Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Na Tvůj další stupidní názor jsme "opravdu čekali"! *15*
    • cobbra

      Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Člověče Péťo, hrál(a) sis tady na inteligenta a intelektuála, a nakonec se takhle odkopeš! Nepřijde ti trošku dětinské to tvé prohlášení "Pokud by nějakou cenu kdy dostala, což je naprostý nesmysl, muselo by to být podplacené a zmanipulované"? Jak ve školce...
      Kolikpak ti je let? Musíš ještě po obědě spinkat? A nezapomněl(a) sis dnes sáček na přezůvky? *15*
    • Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Petře, máš naprostou pravdu. Tady se na Báru nesmí napsat žádná kritika, jinak ji hned mažou. Jsem moc ráda, že u nás existuje svoboda slova a hlavně, že cenzura je již dávno pryč. Jo, jo uplatit se dá všechno.
  • vercaaliza

    Bára je nééééj a já jí miluju

    Báru strašně miluju posílala jsem jí hlasy do TýTý tak Barčo všichni ti tady držíme palce a těch ubožáků co jsou proti tobě nevěř určitě tě mají taky rádi akorát chtějí bejt za frajírky.Takže držíme palečky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • elisenka

    Nej

    Nejlepší herečka.....Na světě ? Jooooo
    lovkujuu ju ! A jsem její věrná fanynka ! *14*
    • Re: Nejnepříjemnější herečka

      Elisenko, je vidět, že Bára má opravdu velmi inteligentní fanoušky - viz ty a tobě podobní lidé s IQ houpacího koně. *15* *15* *15* *15*
  • martasik37

    Chat

    Včera byl s bárou chat *3* Ale nechci vám všem řikat,že je bára hnusná,nesympatická...naopak je to moje nejoblíbenější herečka,je totiž moc sympatická,takže nwm co ostatní máte proti ní *3* Prostě jednoduše řečeno je to good herečkááá=o*** *14* *14*
  • adma

    baro chtela bych

    Baro chtela bych si zahrat v ordinaci protoze chcu byt herecka a chci to zahajit zrovna v mojem nejoblibenejsim serialu a tak se vas chci zeptat jestli nepotrebujete nakou novou a slusnou roli. Dekuju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit