Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vercaaliza

    TýTý Bára ano vyhraješ seš nej!!!!!

    Ahoj lidi Bára to TýTý musí vyhrát poslala jse jíé taky hlasy tak mi zbejvá už jen doufat nefandim nikomu jinýmu jenom jí takže držim palce Barunce... *14* *14* *14* *14*
  • Šípková Růženka a Příkopy

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde bych sehnala na netu seriály Šípková Růženka a Příkopy? Chtěla bych s epodívat na Báru,jak tam hrála..Díky :-)
  • Bára je SUPER!!!

    Já mám Báru moc a moc ráda a strašně jí fandim!!!
  • Týtý ani omylem

    Munzarová cenu nedostane ani omylem, kdo by pro takovou namyšlenou a nepěknou herečku hlasoval. Leda pár zoufalců z této stupidní diskuze. *15* *15* *15*
    • vercaaliza

      Re: Týtý ani omylem

      Jo takže začátek Bára má obrovskou šanci vyhrát protože má hodně příznivců a mně taky posílala jsem jí hlasy!!!!!Tak hele blbečku jestli se ti naní něco nezdá tak na tuhle stránku ani omylem nelez protože sem choděj lidi který jí mají moc moc rádi včetně mně.... *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* Neboj Báro máš okole sebe lidi který tě mají moc rádi a já taky *14* *14*
      • Re: Re: Týtý ani omylem

        jo, nejseš sama, já jí mám taky moc ráda. Míša *4* *14*
    • Re: Týtý ani omylem

      no vzhledem k tomu, že jsi jeden z diskutujících, tak sis dal jméno sám, zoufalče *15*
  • jolka1735

    Týtý

    já bych jí moc přála aby vyhrála cenu týtý:)Podlě mě je to velmi dobrá herečka jedna z mých nejlepších.:) *3* *4*
    • Re: Týtý

      Jo z mých taky, a taky bych jí moc přála aby vyhrála. Míša *4* *14*
    • martasik37

      Re: Týtý

      taky bych jí to moc přála *3* *14*
  • dandulka.23

    Paruka

    Ahoyky *4* Lidi čelím dilema, nedávno jsme se dohadovali na jednom fóru,zda Bára pořád nosí v Ordinaci paruku, nebo jestli jí teda vůbec někdy nosila...Dospěli jsme, mno vlastně k ničemu...Proto se ptám vás, ostřílených fanoušků *5* *4* Jinak Bára je super, ale TýTý podle mě nevyhraje, i když bych jí to moc přála x)
    • hudy

      Re: Paruka

      Ano, Bára má v Ordinaci paruku, jinak má hnědé vlnité vlasy.
  • nesympatická

    Barbora Munzarová nemá ani nejmenší šanci cenu dostat. Je velmi nesympatická i nehezká.
    • vercaaliza

      Re: nesympatická

      Jestli máš něco proti Barče tak na tuhle stránku už nikdy nelez nebo sem nepiš nikoho tvoje kecy nezajímaj sem chodej lidi co jí rádi mají *8* *8* *16* *16*
    • Re: nesympatická

      Zřejmě si TýTý pleteš s volbou královny krásy!!!Tohle je skutečně úplně o něčem jiném...
      A je spousta lidí,kterým se Bára Munzarová moc líbí.
      Přeji všem /i těm nepřejícím/ krásný den!
  • martasik37

    Týtý

    Určo by si zasloužilu Týtýmoc bych jí to přála!ale jak znám lidi všichni si myslej že je hnusná..ale není to pravda!naopak je to moc sqělá,krásná,sympatická...here čka Přesně kdo che ať jí pošle hlas..díky všem *3*
  • Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

    Bára je hróóózně krááásná!Řekla bych,že je to najlepší herečka!Má skvělou roli,Pavla Barnová je prostě skvělá ! ! ! ! ! ! ! *4* *14* *14* *8* *3*
    • vercaaliza

      Re: Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

      Ahoj naprosto s tebou souhlasím já jí taky moc miluju tak čus *4*
    • erunka

      Re: Barbora Munzarová(Pavla Barnová)

      maš pravdu *3*
  • hudy

    Znalost pravidel

    1) Značně si pleteš slovo názor a slovo urážka.
    2)Evidentně sis zapomněl přečíst pokyny k diskusi, které si stanovili admini:
    Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky a sdílený materiál, které uzná za nevhodné. Za nevhodné jsou považovány zejména texty, které jsou urážlivé, obsahují vulgární slova, mají rasistický obsah nebo nedodržují téma diskuse.
    3)Tento server(a nemám na mysli pouze toto fórum) rozhodně nebylo určeno k tomu, aby si zde někdo vyléval nenávistné útoky a někoho urážel. Nemůžeš se pak divit, že ti tvé příspěvky budou mazány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit