Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bára

    Báro je moooooc smutný že v ordinaci Honza nebo-li Martin zemřel a proč jsimu to lezení nezakázala moooc jsi přeji aby se Honza vrátil *3*
  • petris

    Souhlas

    Ahoj...souhlasím s Eliškou,Janou a Elisenkou...Taky mám Báru moc ráda a doufám že mi napíše na e-mail nebo se s ní někdy osobně shledám....ale musíme brát taky to že Bára i Martin mají moooc práce nebo chtějí mít trochu soukromí a tak jsou spolu *14* *14* *14*
  • elisenka

    Prosímtě Baru napiš

    Ahojky BARUNKO,přeji ti aby se ti vedlo jak v herectví tak i v osobním životě !!!
    Vím,že ti asi píše hodně moc lidí aby ses jim ozvala a tobě to může připadat jako naprostá hloupost ,ale tak to není!
    Lidi kteří ti píšou aby ses jim ozvala tě totiž mají hrozně MOC RÁDI a moc TI FANDÍ!! STEJNĚ JAKO JÁ !!

    *14* S Martinem(V ordiaci s Honzou) ti to mooc SLUŠÍ !! PROSÍM TĚ BARUNKO NAPIŠ MI NA e-mail - eliszackova@seznam.cz BUDU TI MOC VDĚČNÁ !! MÁM TĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA
    Eliška
  • je skvělá

    bára Munzarová je skvělá herečka dokazuje to tím jak skvěle dokáže zahrát danou roli. Na ní jsou vidět emoce a to umí málokdo nic nepřehrává , prostě klobouk dolů
    • Je nejlepší !!!!

      Bára je prostě ta neeeeeeejlepší herečka na světě !!!! V ordinaci jí to moooc sluší !! A taky jí to moc sluší s Martinem Trnavským , který je prostě dokonalý-hodí se k sobě,Martin je hrozně milej chlap teda co ho znám z různých serialu,filmů a Bára je taky moc hodná,milá...Líbí se mi na ní, že dokáže zahát každou roli na jedničku- V ordinaci jak brečela o toho Honzu-Martina tak to bylo jak doopravdy prostě umí zahrát cokoliv !
      BÁRA JE TA NEEEJ HEREČKA A ŽENSKÁ NA SVĚTĚ.
      MOC JIM TO S MARTINEM SLUŠÍ !!!!
      MÝM ŽIVOTNÍM SNEM JE SETKAT SE S BÁROU A S MARTINEM OSOBNĚ !!! MILUJU VÁÁÁS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* A LASKAVĚ KOMU SE NELÍBÍ AT SEM NELEZE !! JE TO TA NEJ *14* *14*
      • NEJLEPŠÍÍÍ

        Jo a Baru !!! Ty vlásky ti sluší víc když je máš rovný ju ? *14* Ae seš prostě dokonalá neber tady ty urážky vážně ,jsou to lidi kteří nepoznají super člověka, PS: Martin je moc hezkej,sluší vám to spolu !!
        Chtěl bych se s váma setkat je o muj životní sen !!! *14* *14* prosím ozvěte se mi někdo na e-mail ...Třeba kdo zná Barušku,Martina aspon nějak...A jestli sem Baru a Martine chodíte DRŽÍM VÁM PALEČKY A OZVTE SE PROSÍÍM.....SLUŠÍ VÁM TO *14* *14* *14*
        • Re: NEJLEPŠÍÍÍ

          Oprava : Chtěla bych se s váma mooooooooc setkat *14*
  • Bára je super

    Ahojky..Bára je velmi dobrá herečka a ty vlasy ji sluší takový jaký je má...jo a moooc bych chtěla říct že to Báře moooc sluší s hercem Martinem Trnavským který je taky pohledný...TAKŽE LASKAVĚ ANI JEDNOHO NEURÁŽEJTE!!! *13* Jsem fanynka jak Báry Munzarové tak i Martina Trnavského..Tak je nepomlouvejte! *3*
  • guestka

    Ach jo

    Ach jo další ubožáci, kteří rozumí filmu jako koza petrželi. Řešit herečky učes při hrani fakt skvělé. jen dotaz kdyby hrála v koncentráku nějakou postavu vězně a vypadala tam jako anorektička tak by od tebe dostala kritiku že ta její postava není správná že je ubohá a že se snad zase dívala na hvězdy z holiwoodu¨???? UBOHOST fakt že jo. Bára je kvalitní herečka a spousta režiseru ví proč jí dáva do svých filmu, jëlikož pro ně ona znamená záruku úspěchu!! *4* pž. Jiří Strach
  • hudy

    Dnešní díl

    Myslím, že to zahrála naprosto přirozeně, v první chvíli je takováto situace především šok, jitření citů a emoce přicházejí až po něm a myslím, že to se objeví v dalších dílech...
    • cobbra

      Re: Dnešní díl

      Přesně tak. Bylo to střízlivé a citlivé. Žádné trapné přehrávání a hysterické výlevy.
      Bára prostě patří mezi naší hereckou elitu! *4*
  • zuzak

    Bára je skvělá !!!

    Ani v dnešním díle Ordinace Bára Munzarová nezklamala.Má můj obdiv!!! *4*
  • Super

    Naopak, zahrála to naprosto přesně! A vůbec celý díl hrála bezvadně... *14*
  • Barbora je nemožná !

    Dnešní závěr Ordinace Barbora vůbec nezvládla. Co je to za herečku, která neumí zahrát ani pár primitivních emocí ? Je věčná škoda Danky Šinkorové, ta by to jistě zvládla. Tak ubohých hereček jako je Barbora naštěstí nemáme moc. Měli by ji vyrazit, je příšerná.
    • Re: Barbora je nemožná !

      ty jsi taky primitiv znalče *8*
    • zuzak

      Re: Barbora je nemožná !

      Pár primitivních emocí ???!!! *7*
      • cobbra

        Re: Re: Barbora je nemožná !

        To víš Zuzi, pro primitiva je všechno primitivní...
        • Re: Barbora je nemožná !

          No, to ty, primitivní cobro, musíš vědět, že, když píšeš sama o sobě. *15* *15* *15* *15* *15*
          • cobbra

            Re: Re: Barbora je nemožná !

            Opět jsi to nepochopil(a), Péťo - nedivím se - nebylo čím... *15*

            PS: když už někoho oslovuješ, bylo by dobré, psát jeho jméno správně... Ale to je pro tebe zřejmě nadlidský úkol, viď? *15*
            • cobbra

              Re: Re: Re: Barbora je nemožná !

              Peťko, Peťko, je fajn, že máš starost o mou inteligenci, neobyčejně si toho vážím. Možná bys ale měl(a) svou pozornost upřít sám (sama) na sebe. Ráda ti s tím pomůžu - takže začneme první lekcí - téma jsi si zvloli(a) sám(sama) - jména a přezdívky. Cobbra je můj nick (z angl. nickname = přezdívka). Přezdívka je - a teď si dovolím citovat z Wikipedie: neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.) - konec citace. Jak vidíš, i encyklopedisté chápou (ty asi ne - jak už zmíněno výše nemáš zřejmě čím), nick jako jméno. Takže až si zase příště budeš chtít hrát na chytrého(chytrou), pokus se prosím o dané problematice předem získat alespoň základní penzum informací, ať tady příště zase nejsi za debila...! Jinak ti přeji hezký den! *15*
            • Re: Barbora je nemožná !

              Ty chudinko, cobbra je tvé jméno ? Asi při své chabé inteligenci vůbec netušíš, co jméno znamená. *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit