Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bára

    jjj barbora celekm ujde vzhledově:-)jako herčka taky celekm ujde....;-)ale milla jovovich je lepší:-)nechci bejt hnusná ale milla je prostě BEST!!!!!!hlavně v resident evil!!!! *3* *3* *3*
  • martasik37

    Pěknááá

    Náhodou Bára je moc pěkná herečka i ženská..takže nwm co proti ní máte jako!!! *9* *8* Je úplně v poho..tekže neurážejte...!!! *13*
    • Re: Pěknááá

      to máš pravdu je hrozně hezká herečka i ženská a v ordinaci hraje suprově a nevím co jí urážíte je to moje nej herečka tak jí neurážejte *14* *4* *3* *13* *4*
  • zuzak

    Překvapení

    Také jsem včera sledovala Ďáblovu lest a byla jsem skutečně mile překvapena.Paní Munzarové to opět moc slušelo a doufám,že ji ještě uvidíme i v dalších dvou dílech.Hraje prostě skvěle!!!
    Přeji všem krásné odpoledne! *4*
  • Ďáblova lest

    Dnes byl v televizi vysílán první díl Ďáblovi lsti.Docela mne to zaujalo a už se těším na další díl.
    Bára Munzarová mne překvapila,vypadá tam trochu jinak než v Ordinaci.Pokud má vlasy i v soukromí takto úžesně kudrnaté,tak ji je upřímně závidím.
    Moc jí to s Jiřím Dvořákem sluší. *3*
    • cobbra

      Re: Ďáblova lest

      Jj, "normálně" je má více méně takhle, v Ordinaci má paruku.
      Přidávám se - móóóc jí to v té Lsti slušelo! *4*
  • STrochu soudnosti by neškodilo...

    Nechápu, co řešíte, pokud jste jen trochu soudní, musíte vidět, že Bára Munzarová je krásná ženská a že je o ni velký zájem. Jenže mám spíš pocit, že to někteří vidět nechtějí a své vlastní komplexy si tady léčí urážkami. *13*
    • Re: STrochu soudnosti by neškodilo...

      máš pravdu souhlasím
    • Trochu soudnosti by neškodilo...

      Mám z toho stejný pocit jako ty a žasnu nad "hrdinstvím" a "odvahou" vykřikovat ty urážky tady anonymně. Do očí by si tohle nikdo nikomu říci nedovolil (a je úplně jedno, zda se jedná o paní Munzarovou či jakéhokoliv jiného člověka)!
  • Ďáblova lest

    V neděli vysílá ČT1 první díl filmu Ďáblova lest.Dívala jsem se na fotografie z tohoto filmu a pan Dvořák na nich vypadá úžasně.Divím se,že se s ním Bára Munzarová rozešla. *7*
  • Bára

    Mně se Bára Munzarová líbí,hraje úžasně a nejenom to,ona i skvěle vypadá.Znám spoustu lidí z mého okolí,kteří se na Ordinaci dívají především kvůli ní.Jenom je škoda,že odešel pan Trnavský,byli skvělě sehraní. *4*
    • Re: Bára

      Přesně tak, taky je mi hrozně líto, že Martin odejde, bez něj si to vůbec neumím představit, ten nový mi nějak nesedl. *7*
      • Re: Re: Bára

        Souhlasím!Mně se nový doktor Hanák vůbec nelíbí.Pořád žvejká,machruje,když pije tak div nespolkne i skleničku a hlavně působí jako šíleně nadutý suverén,který si myslí,že mu Pavla Barnová padne do klína.Bára Munzarová je naprosto úžasná.Pokud to takto půjde dál,tak bude jediná,na kterou se bude moci dívat!!!!!
  • Jedna z nejhezčích...

    Já si myslím, že Bára patří k našim nejhezčím a nejlepším herečkám... *3*
    • Re: Jedna z nejhezčích...

      Souhlasím se s tebou! *3*
      • Re: Re: Jedna z nejhezčích...

        PĚKNÁ BABA, OPRAVDU!! *15*
        • Re: Re: Re: Jedna z nejhezčích...

          Taky si myslím, že hraje dobře.
  • werussak92

    Fajn Herečka

    Podle mého názoru je Bára moc fajn a pěkná herečka a v ordinaci ji to moc sluší s Martinem Trnavským*1* *5*
  • martasik37

    Ordiance

    Bára je v ordinaci v růžové zahradě 2...ta nejkrásnější hrečka *3* ...ale jestli si myslíte, že ne tak jste fakt blbý..!!! *13* A je moc krásná... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit