Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je a je!

    Je a je! Moc milá, příjemná a sympatická!! *14*
    • Re: Je a je!

      barboka je ta nej moje zlaticko miluju ji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • vercaaliza

        Re: Re: Je a je!

        Naprosto souhlasím já jí taky strašně miluju a je oc hezká je to takový zlatíčko *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jako Thelma a Louise

    Fakt skvělé představení. Opravdu stojí za to se do divadla vypravit. Hra má velkou spoustu vtípků i svou hloubku k zamyšlení.
  • hudy

    Jako Thelma a Louise

    To se nedá popsat ani vyprávět, to se musí vidět!!! *14* *3*
    • jansovka

      Re: Jako Thelma a Louise

      Hudy, naprosto s tebou souhlasim. Byli prostě SUPER!!! *14*
  • cobbra

    Divadlo

    Pokud na obrazovce postrádáte Martina Trnavského (ing Hakena) ve společnosti Báry Munzarové, vřele doporučuji navštívit představení Jako Thelma a Louise - v Brně nebo v Praze v Branickém divadle - je to opravdu skvělé představení a oběma to tam moc sluší! *4*
  • nikiiisek

    Barbora Munzarová

    Barbora Munzarová je skvělá herečka a nechci aby odešla z Ordinace jako Honza Haken i on byl skvělý *3*
  • RE :Bára munzarová je moc hodná

    Ahoj ty jsi kamarádka Báry ??
    A pokud teda jo dala bys mi na ni nějaký kontakt ??? PROSÍM !!!! Ti co ji pomlouvají jsou úplně blbý...jak ji můžou pomlouvat, když ji vůbec neznají ?
    Já věřím že je to skvělá ženská....
    Už na první pohled je kamarádská,milá a hodná.. MOC TĚ PROSIM O TEN KONTAKTÍK...MOC
    napiš mi ho sem- nkn111@seznam.cz
    PROSÍÍÍÍÍÍÍM a předem dík
  • petris

    Jak na to?

    Ahojky elisenko...jsi na tom stejně jako já ..jsem v šesté třídě a chtěla bych jít taky na herectví..jestli chceš tak mi můžeš napsat na icq 316684706
  • elisenka

    Jak na to?

    AHOJKY ZDRAVÍM.... CHTĚLA BYCH SE BARUNKY ZEPTAT JAK MÁM ZAČÍT S HERECTVÍM.
    TOUŽÍM POT TOM BÝT HEREČKA A DOPRACOVAT SE K ASPON NĚJAKÝM ÚSPĚCHŮM ...
    CHOÍM DO 6 TŘÍDY A TAK BYCH CHTĚLA JÍT PO 9 NA NĚJAKOU HERECKOU ŠKOLU JE TO MOŽNÝ ?? PROSÍM OZVĚTE SE !!!
    DĚKUJU MOC - rady napiště na eliszackova@seznam.cz BUDU VÁM MOC VDĚČNÁ DĚKUJU *14*
    • hudy

      Re: Jak na to?

      Bára na tyto stránky vůbec nechodí.
  • elisenka

    Máte kontakt ??

    Aojky chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nemáte nějakej kontaktík na Barborku ....?!? *14* Mám ji mosiny ráda a taky jí moc fandím
    Je to super ženská !!
    A JESTLI SEM BARU CHODÍŠ PÍSNI MI PROSÍM NA E-MAIL NĚJAKEJ KONTAKT NA TEBE ...
    A nebo se ozvěte vy lidičky !!
  • Ahojky

    Aojky....Zajimalo by me jestli se "pavla" do ordinace zase vrátí když pojede do te indie ??? doufam že se vrati bez ni by to byo na nic !!!
    MTMR BARU *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit